Dobranocki 7

26 sierpnia 2019 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
DOBRANOC 
26 sierpnia 2019 22:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc Wam...
26 sierpnia 2019 22:53 / 5 osobom podoba się ten post
W tym wątku chce Wszystkich Forumowiczów bardzo przeprosić za ostatnie moje slowa...wiem że było to wulgarne i nie pasujace.Po prostu może mega stres, jak określa moja koleżanka fizjoter."wypalenie"(ona to zna...)tylko dzięki Niej mogę nadaj wykonywać pracę Pflege. Tu, na szteli jestem "na chwilę".Bo tak jak się zapowiadalo z powodu deficytow...(nie dasz piekarzowi to...
") za 2tyg.Pdp.bedzie już w stanie nadającym się do profes. opieki med.w
czyli Heim.Niestety się nie je i prawie nie pije to są efekty...Alzh.....Ta Pani od zawsze... A dlaczego?! Bo się boi nietrz.moczu! A przecież...??? Peinlich!!! To co? (Nie wychodzę! Dziczeje!) ( Nie pije! Odwadniam sie- mam zwidy!)robię rzeczy niebezpieczne.Suszę- Umieram...! Dla 1.. ok, dla 2..nie bardzo...Wszystkim oceniającym życzę dystansu.A pracownikom nawadniania sie: nie poranna kawa o 7 ej.(bo kawa potrzebna od 10ej )tylko woda wysokomineralizowana z elektrolitami jest nam potrzebna.Kawa 10-17! Rano kakao, cappuccino (Włosi?)Herbata Jerba Matte.Nawodnienie i dobre odżywianie to podstawa(+pieprz+kurkuma), reszta geny! Mała rada-zrobcie test biologiczno-wiekowy.Mozna i się bardzo pozytywnie zaskoczyć...Ja wiek: 41, fizycznie : 28 lat.A więc już więcej żadnych "experymentow" stresowych nie będzie o a dalej ok! Stres to zabójca!!!
26 sierpnia 2019 23:18 / 3 osobom podoba się ten post
Mega muche akurat od 30min . mam w pokoju ale we nie zabije.Potworem nie jestem, czasem tylko są takie dni że człowiek nie ogarnia! Zależy w dużej mierze od syt.w życiu pryw.Tak uważam!
26 sierpnia 2019 23:30 / 4 osobom podoba się ten post
Elka40

W tym wątku chce Wszystkich Forumowiczów bardzo przeprosić za ostatnie moje slowa...wiem że było to wulgarne i nie pasujace.Po prostu może mega stres, jak określa moja koleżanka fizjoter."wypalenie"(ona to zna...)tylko dzięki Niej mogę nadaj wykonywać pracę Pflege. Tu, na szteli jestem "na chwilę".Bo tak jak się zapowiadalo z powodu deficytow...(nie dasz piekarzowi to...
") za 2tyg.Pdp.bedzie już w stanie nadającym się do profes. opieki med.w
czyli Heim.Niestety się nie je i prawie nie pije to są efekty...Alzh.....Ta Pani od zawsze... A dlaczego?! Bo się boi nietrz.moczu! A przecież...??? Peinlich!!! To co? (Nie wychodzę! Dziczeje!) ( Nie pije! Odwadniam sie- mam zwidy!)robię rzeczy niebezpieczne.Suszę- Umieram...! Dla 1.. ok, dla 2..nie bardzo...Wszystkim oceniającym życzę dystansu.A pracownikom nawadniania sie: nie poranna kawa o 7 ej.(bo kawa potrzebna od 10ej )tylko woda wysokomineralizowana z elektrolitami jest nam potrzebna.Kawa 10-17! Rano kakao, cappuccino (Włosi?)Herbata Jerba Matte.Nawodnienie i dobre odżywianie to podstawa(+pieprz+kurkuma), reszta geny! Mała rada-zrobcie test biologiczno-wiekowy.Mozna i się bardzo pozytywnie zaskoczyć...Ja wiek: 41, fizycznie : 28 lat.A więc już więcej żadnych "experymentow" stresowych nie będzie o a dalej ok! Stres to zabójca!!!

Elka, fajnie, że napisałaś. 
Tobie się ulało,bo podeszlo Ci do gardła, nam niektórym się ulało, bo za dużo było niepotrzebnych słów w Twoim poście. Myślę, że nie ma wśród nas świętych, podopieczni pewnie niejednego z nas doprowadzają czasami do tego,że w duchu ciskamy niecenzuralnymi słowami. Ale w duchu,albo cicho pod nosem,albo głośno, gdy nikt nie słyszy. Bo po co o tym krzyczeć wszem i wobec? Nam przejdzie, a zostawimy po sobie smród i niesmak. 
Ważne, że ochłonęłaś ,szacun, że potrafisz się przyznać do tego,że nie było, to OK z Twojej strony. Nawet nie w stosunku do nas,ale w stosunku do osoby, którą masz się opiekować, bo to Twoja praca, za którą dostajesz wynagrodzenie. I nieważne, jak do tej osoby,odnoszą się jej bliscy.
 Nas, a mówię tu w swoim imieniu, więc mnie,przepraszać nie musisz, bo to nie mnie czy kogoś z nas obraziłaś. 
Życzę Ci wytrwałości, abyś godnie dotrwala do końca Twojej pracy, tam,gdzie teraz jesteś. Żeby nie musiało być Ci głupio przed samą sobą. 
Trzymaj się 
 
26 sierpnia 2019 23:41 / 3 osobom podoba się ten post
Dziekiza wsparcie ale już "przegadałam" z kumpela temat i "idziemy" razem w hippoterapie,uzależnienia(ja szkoła) itp.....skoncze kierunek.Bo moja osoba "nie ogarnia" geriatrii jakiś tak mam!mieszanina wspolcz-zlosci- br.zrozum..(taki typ)
26 sierpnia 2019 23:48 / 3 osobom podoba się ten post
Odromny Szacun dla tych którzy znają temat Alzheimera od podstaw jak pocz.+ i do konca "może za wcześnie zostałam rzucona...." stąd strach, jakaś taka niemoc..." Już nie chce!!!
26 sierpnia 2019 23:54 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Dzieki:aniolki:za wsparcie ale już "przegadałam" z kumpela temat i "idziemy" razem w hippoterapie,uzależnienia(ja szkoła) itp.....skoncze kierunek.Bo moja osoba "nie ogarnia" geriatrii jakiś tak mam!mieszanina wspolcz-zlosci- br.zrozum..(taki typ)

Nie wiem, psychologiem z wykształcenia nie jestem, ale czasem słyszę, że mogłabym być . Czytając to,co napisałaś dzisiaj, dałabym sobie czas na zastanowienie, gdybym była na Twoim miejscu. Może łatwo mi mówić, bo na Twoim miejscu nie jestem. Chcesz się uczyć, doksztalcać, dobrze przemyśl, co chciałabyś naprawdę w życiu robić, w czym czulabyś, że to Twoje miejsce, w którym możesz się spełniać i rozwijać. Jesteś jeszcze młoda i wiele rzeczy możesz zmienić, szkoda by jednak było, i czasu, i pracy,i pewnie pieniedzy,gdybyś kiedyś znów miała powiedzieć, że czas uczenia się czegoś nowego, okazał się czasem zmarnowanym.
Pomyśl o tym dobrze, nie kieruj się emocjami i nie sugeruj tym,co kumpela zamierza. Co dla niej dobre, nie musi być dobre dla Ciebie. 
27 sierpnia 2019 00:12 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Odromny Szacun dla tych którzy znają temat Alzheimera od podstaw jak pocz.+ i do konca "może za wcześnie zostałam rzucona...." stąd strach, jakaś taka niemoc..." Już nie chce!!!

Ważne, że już wiesz,czego nie chcesz. 
Nie tkwij w tym na siłę, nawet gdyby to była finansowa pokusa. Nie warto .
Szkoda życia, na walkę z samym sobą. 
27 sierpnia 2019 21:51
Wczoraj przed spaniem i dziś po kolacji, dziadek mnie lekko zdołował Nie wiem, może dyskretnie z dziećmi porozmawiam..
Póki co, życzę Wam spokojnej nocki. Poza wstawaniem w nocy siusiać, przesypiam całe nocki.
Dobranoc Opiekunkowo
27 sierpnia 2019 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
Wczoraj przed spaniem i dziś po kolacji, dziadek mnie lekko zdołował Nie wiem, może dyskretnie z dziećmi porozmawiam..
Póki co, życzę Wam spokojnej nocki. Poza wstawaniem w nocy siusiać, przesypiam całe nocki.
Dobranoc Opiekunkowo
27 sierpnia 2019 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wczoraj przed spaniem i dziś po kolacji, dziadek mnie lekko zdołował :-( Nie wiem, może dyskretnie z dziećmi porozmawiam..
Póki co, życzę Wam spokojnej nocki. Poza wstawaniem w nocy siusiać, przesypiam całe nocki.
Dobranoc Opiekunkowo:papa::dobranoc3:

Mimo tego lekkiego zdołowania ,chyba będziesz mógł szybko zasnąć?
Obyś tylko na siku się obudził 
27 sierpnia 2019 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dobrej nocy wszystkim życzę. 
U mnie duszna noc się zapowiada. Powietrze ciężkie i burzowe, grzmi i blyska gdzieś daleko,a deszczu nie widać. Drzwi balkonowe na całą szerokość otwarte, ale już sama nie wiem, czy na zewnątrz, czy u mnie w pokoju bardziej duszno. Wiatraka żadnego tutaj niet 
DOBRANOC 
27 sierpnia 2019 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mimo tego lekkiego zdołowania ,chyba będziesz mógł szybko zasnąć?
Obyś tylko na siku się obudził :-)

Jasne, a jutro w innym miejscu powiem, co mnie dwa dni "gryzie" 
27 sierpnia 2019 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Wczoraj przed spaniem i dziś po kolacji, dziadek mnie lekko zdołował :-( Nie wiem, może dyskretnie z dziećmi porozmawiam..
Póki co, życzę Wam spokojnej nocki. Poza wstawaniem w nocy siusiać, przesypiam całe nocki.
Dobranoc Opiekunkowo:papa::dobranoc3:

O....o....