Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

01 listopada 2017 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
No, to gotujemy.
Kotlecik ze świnki, ziemniaczki i zielony ogórek.
01 listopada 2017 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
Sznycelek kurzęcy, grzybki duszone z dodatkiem serka topionego, oraz smietanki słodkiej. Dla
PDP ryż dazu, dla mnie nie. Zaraz po obiadku na rower, bo trza te kalorie spalić
01 listopada 2017 13:13
doda1961

Sznycelek kurzęcy, grzybki duszone z dodatkiem serka topionego, oraz smietanki słodkiej. Dla
PDP ryż dazu, dla mnie nie.:-) Zaraz po obiadku na rower, bo trza te kalorie spalić:-)

A ja w bety bo mi smutno dzisiaj.
01 listopada 2017 13:17 / 4 osobom podoba się ten post
Dyniowa z imbirem i pomarańczą, deser: - mango ja, pdp budyń z mango.
Zupa była kremowa, świeży imbir utarty i z całą resztą zblendowany, no i dalej problem ;)
pdp trafiły się, sztuk 5, nitki zdrewniałych włókien imbiru, co się nawyciągał i naodkładał na podkładkę i na rant talerza, no nadrobił brak fizjoterapii w tym tygodniu :)
01 listopada 2017 15:13 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Jesteś pewna, że rosyjskiej? Ostatnio kupiłam polskie kiszone ogórki stojące na półce ze specjałami rosyjskimi. Oni chyba nie do końca rozróżniają co jest co.

Jestem pewna. I jem nie pierwszy raz. To pielenije czy jak to napisac? Cieniutkie ciasto,nieduze pierozki a wsrodku farsz z surowego miesa. Smaczne sa naprawde ;) W Rewe Center zakupione.
01 listopada 2017 15:19 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jestem pewna. I jem nie pierwszy raz. To pielenije czy jak to napisac? Cieniutkie ciasto,nieduze pierozki a wsrodku farsz z surowego miesa. Smaczne sa naprawde ;) W Rewe Center zakupione.

Pielmieni 
Dobre do wódki .

U ruskich wszystko jest dobre do wódki 
01 listopada 2017 15:37 / 6 osobom podoba się ten post
Misiek

Pielmieni :-)
Dobre do wódki :dwa piwa:.

U ruskich wszystko jest dobre do wódki :-)

Ja tez bym sie napila dzis wodki. Ale spod ruskiej granicy pochodze wiec to pewnie dlatego
P.S. Pielmieni Anka,pielmieni
01 listopada 2017 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja tez bym sie napila dzis wodki. Ale spod ruskiej granicy pochodze wiec to pewnie dlatego:-)
P.S. Pielmieni Anka,pielmieni :diabelek:

Piję mineralną z CO2, więc praktycznie cały czas jestem na gazie...
01 listopada 2017 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jestem pewna. I jem nie pierwszy raz. To pielenije czy jak to napisac? Cieniutkie ciasto,nieduze pierozki a wsrodku farsz z surowego miesa. Smaczne sa naprawde ;) W Rewe Center zakupione.

Podaj nazwę tego specjalu i gdzie tego szukać....? W mrozonkach czy gdzie ? Jutro jadę do Rewe 
01 listopada 2017 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja tez bym sie napila dzis wodki. Ale spod ruskiej granicy pochodze wiec to pewnie dlatego:-)
P.S. Pielmieni Anka,pielmieni :diabelek:

 Jim Beam poproszę....
01 listopada 2017 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jestem pewna. I jem nie pierwszy raz. To pielenije czy jak to napisac? Cieniutkie ciasto,nieduze pierozki a wsrodku farsz z surowego miesa. Smaczne sa naprawde ;) W Rewe Center zakupione.

A czym to polewasz ? Bo chyba polewasz prawda?
01 listopada 2017 19:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś obiad zaserwowała córka z zięciem- zięć uchodzi za kucharza w tej rodzinie,córka za to potrafi swietnie zagotować wodę w czajniku elektrycznym.
Na obiad było danie bez nazwy: mięso mielone duszone w czerwonym winie,z papryką dwukolorową,korniszonem i rodzynkami. Do tego makaron i sałata.
01 listopada 2017 23:22 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj na obiad zupa kartoflanka. 
Nie ma kasy, nie ma z czego ugotować. 
Wygląda na to, że rozpoczął się dla mnie czas głodu.
Raz na wozie, raz pod wozem-jak mawiają. 
Ale kupiłem Mon Cheri. Sama wódka w nich. Gdyby tak zjeść kilka na raz, alkomat pokazałby powyżej tu dozwoloną cyferkę. 
01 listopada 2017 23:23 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

A czym to polewasz ? Bo chyba polewasz prawda?

Polewa. z Wódką.
02 listopada 2017 00:00 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Podaj nazwę tego specjalu i gdzie tego szukać....? W mrozonkach czy gdzie ? Jutro jadę do Rewe :-)

Dopiero przeczytalam. W mrozonkach. Jutro zrobie fote i podesle. Bo teraz nie bardzo mam jak ;(