Kto pracuje w święta?

25 listopada 2019 21:07 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

No nic nie da, ale se tak czasem westchnę nad pampkiem, oczywiście bez zaciągania się. Idę w bety, bo coś czuję że mnie głupawka ogarnia :hihi:

A tam  Wszystko dla ludzi, tylko dopłucnie tego nie rób 
Teraz jak pojade najpierw do DE, to bedziemy tydzień razem z psiapsiółą, bo trzeba ogarnąć znowu 400 metrowy mały pałacyk, babka juz za przedwojennymi przyprawami nie płacze , to tez wywalimy. Leniwa Niemka nam do tego niepotrzebna, niech kasę zgarną uczciwie pracujący. Myslę , że ogarniemy sprawnie, a potem będziemy balować koło Krankenbeta naszego Niuniusia, który juz się nie może doczekać, kiedy ta "powsinoga" przyjedzie, czyli ja . Myślę, że niczego z rozpędu nie zniszczymy .
I ja mówię dobranoc- już czas 
25 listopada 2019 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

No nic nie da, ale se tak czasem westchnę nad pampkiem, oczywiście bez zaciągania się. Idę w bety, bo coś czuję że mnie głupawka ogarnia :hihi:

Odlot by był i to za darmo 
23 sierpnia 2020 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
Szukam fajnej opiekunki  dla mojej Margaretki przez firmę Prm24
Pewnie od 20 października do ? Stycznia . 
23 sierpnia 2020 16:14 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Szukam fajnej opiekunki  dla mojej Margaretki :-)przez firmę Prm24:chaplin:
Pewnie od 20 października do ? Stycznia . 

Mam fajną opiekunkę, mogę zapytać. A można wiedzieć, jaka stawka? Ta firma nie słynie ze szczodrości Chociaż właśnie ta moja znajoma od nich jeździła, i może dalej z nimi współpracuje, to wie jak to u nich wygląda.
25 sierpnia 2020 16:28 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Mam fajną opiekunkę, mogę zapytać. A można wiedzieć, jaka stawka? Ta firma nie słynie ze szczodrości:-) Chociaż właśnie ta moja znajoma od nich jeździła, i może dalej z nimi współpracuje, to wie jak to u nich wygląda.

Stawka w firmie tej jest ustalana  indywidualnie.  Źle nie jest  . Na zleceniu 
08 września 2020 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
Nikt nie pracuje w święta?
08 września 2020 16:48 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Nikt nie pracuje w święta?:prezenty_swiateczne:

Ja w tym roku w domu .
Robilam w wielkanoc i ostatnie grudniowe dzięki. 
 Nast zlecenie w planach 3 listopad do 15 gr Max. 
08 września 2020 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Ja, tea nie mam zamiaru. Zreszta bylam w DE na Wielkanoc Bo koronaswirus I talking 50 e of firmy zadnego innego bonusa. Zreszta taka moja zasada " Nie zarobilam miliona prizes call rok to I w swieta nie zarobie". 
08 września 2020 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Nikt nie pracuje w święta?:prezenty_swiateczne:

Tutaj w święta opiekunka niepotrzebna- sami się sobą zajmują. Ale już Wielkanoc- to nie wiem, co będzie, bo raczej nie wracam w to miejsce. Postaram się tak ułożyć, żeby być w domu, ale to się okaże. Wg. planu, który ma słaby punkt- pobyt pdp. w szpitalu powinnam kilka dni przed wigilią wrócić do domu.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.