Odliczam dni 17

27 czerwca 2018 09:38 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ela.p .      3
Malgi.     5
Poznanianka1 . 5
Dusia1978 .       8
Werska .           18
Mariakwiecien  22
 
:radosc1:

Ja już dzisiejszego nie liczę
28 czerwca 2018 07:52 / 3 osobom podoba się ten post
Ela.p .       2
Malgi .     4
Poznanianka1    4
Dusia1978 .        7
Werska.            17
Mariakwiecien  21
Mariakwiecien na dzisiaj "oczko".
 
28 czerwca 2018 14:19 / 1 osobie podoba się ten post
Tylko 2 dni i 2 tygodnie spokoju.
28 czerwca 2018 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Ela.p .       2
Malgi .     4
Poznanianka1    4
Dusia1978 .        7
Werska.            17
Mariakwiecien  21
Mariakwiecien na dzisiaj "oczko".:szampan::szampan::szampan:
 
:radosc1:

Okazało się, że u mnie o 1 dzień moze się przedłużyć. Ale dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedziała na pewno. To zobaczymy. Niedużo całe szczęście.
28 czerwca 2018 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Okazało się, że u mnie o 1 dzień moze się przedłużyć. Ale dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedziała na pewno. To zobaczymy. Niedużo całe szczęście.

To ja już wyjadę i zakończę odliczanie. Zostaniesz Ty i Mariakwiecien w odliczankach. Ja też dziś dzwoniłam do mojej agencji czy mają zmienniczka. Jeszcze nie. Ale mnie to nie interesuje ją 5 lipca z tad wyjeżdżam i ani minuty dłużej niezależnie od tego czy ktoś tu przyjedzie czy nie. 
28 czerwca 2018 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie zmienniczka jest, ta co była wcześniej. A jeden dzień to drobiazg. Tu bardziej chyba chodzi o dojazd. Nie ma komu zawieźć na autobus, bo busami trzeba i to trzeba dograć. A osoba, która tym się zajmuje wraca w przyszłym tygodniu z urlopu. I tyle.
29 czerwca 2018 06:14 / 3 osobom podoba się ten post
Ela.p             1
Malgi.           3
Poznanianka1   3
Dusia1978 .       6
Werska              16
Mariakwiecien   20
29 czerwca 2018 16:18
Wszystkie macie zmienniczki na czas?
Życzę wam przyjemnego pakowania.
29 czerwca 2018 16:25
Dusia1978

To ja już wyjadę i zakończę odliczanie. Zostaniesz Ty i Mariakwiecien w odliczankach. Ja też dziś dzwoniłam do mojej agencji czy mają zmienniczka. Jeszcze nie. Ale mnie to nie interesuje ją 5 lipca z tad wyjeżdżam i ani minuty dłużej niezależnie od tego czy ktoś tu przyjedzie czy nie. :hejka1:

Tylko tak piszesz. Nie możesz tak zrobić, trzeba poczekać na zmienniczkę.
Zadzwoń do firmy i powiadom ich, że musisz wyjechać 5 lipca.
29 czerwca 2018 17:45
ela.p

Tylko tak piszesz. Nie możesz tak zrobić, trzeba poczekać na zmienniczkę.
Zadzwoń do firmy i powiadom ich, że musisz wyjechać 5 lipca.

Mam umowe do 5 lipca. Wlasnie to zrobilam. Powiedzialam im, ze 5 lipca to moj ostateczny termin wyjazdu. Nie moge dluzej zostac bo wtedy szlag moje inne plany, ktore sa pilne. Zreszta od daty moje powrotu zaleza tez plany moich bliskich. Moja mama jedzie 9 lipca na wczasy i wtedy corka musialaby zostac bez opieki. 
29 czerwca 2018 21:02
Ze zmienniczką mam kontakt i wiem, że przyjeżdża. Tylko transport będzie ustalany w przyszłym tygodniu. Jak już mam sms w telefonie co i jak to wtedy czuję się pewniej.
30 czerwca 2018 07:29 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj Mariakwiecien ma zmiane kodu na "2" z przodu.
Malgi .   2
Poznanianka1. 2
Dusia1978 .       5
Werska.             15
Mariakwiecien .  29
 
 

 
30 czerwca 2018 08:23 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Ze zmienniczką mam kontakt i wiem, że przyjeżdża. Tylko transport będzie ustalany w przyszłym tygodniu. Jak już mam sms w telefonie co i jak to wtedy czuję się pewniej.

Tu jestem jako niby pierwsza opiekunka, która jest najdłużej bo już 9 tygodni. Pierwsza jaka mieli uciekła w 3cim tygodniu nikomu nic nie mówiąc. Druga ze względu na sprawy rodzinne musiała wyjechać po 4 dniach. I mnie szybko wzięli tak z doskoku bo zostali bez opieki tylko z dochodzaca pielęgniarka i rodzina pomagała. Czyli ja jestem tak naprawdę pierwsza i najdłużej. I dlatego nie wiem kto przyjedzie, na ile , za ile???
Mam nadzieję, że trafi się ktoś fajny i ogarnięty żeby wszystko szybko załapać. 
30 czerwca 2018 20:13
Dusia1978

Dzisiaj Mariakwiecien ma zmiane kodu na "2" z przodu.
Malgi .   2
Poznanianka1. 2
Dusia1978 .       5
Werska.             15
Mariakwiecien .  29
 
 
:buziaki2:
 

Ja już chyba powinnam wypaść z odliczanek, bo jutro o tej porze będę pewnie zbliżać się w stronę granicy. Niby jutro jeszcze pracuję, ale  tylko do obiadu, a potem wpakować resztę rzeczy do autka i w drogę.
30 czerwca 2018 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Ja już chyba powinnam wypaść z odliczanek, bo jutro o tej porze będę pewnie zbliżać się w stronę granicy. Niby jutro jeszcze pracuję, ale  tylko do obiadu, a potem wpakować resztę rzeczy do autka i w drogę.:ferrari:

A dopisze Cię jeszcze co byś nie była lepsza od tych co zostają. Ja jutro zaśpiewam sobie "Ta ostatnia niedziela.....". A do domciu w czwartek. W końcu....jednak te 10 tygodni dało mi się we znaki na psychice. Niby końcówka a ja łapie dola....zmęczenie materiału?????