Odliczam dni 17

06 sierpnia 2018 22:37
Anettep

Zleci.zleci.:aniolki: 

No mam nadzieję .
07 sierpnia 2018 07:25 / 4 osobom podoba się ten post
Anettep - spokojnej drogi i wspaniałego urlopu
Ewelinka ma dziś "oczko"
Anettep - 1
Malgi - 5
Ewita - 8
Pulpecja - 9
Contado - 13
Ewelina 645 - 21
Monika.S - 22
Dorotee - 28
Ela.p - 28

07 sierpnia 2018 07:44
Dusia1978

Od dziś zaczynam odliczanie. Tak więc 
62:ona placze: dni do 6 pazdziernika włącznie. 

Spróbuj odliczać tygodnie. Szybciej zobaczysz efekty 
07 sierpnia 2018 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Anettep - spokojnej drogi i wspaniałego urlopu:lowi ryby::hustawka::ksiaze na rumaku::moje_wakacje:
Ewelinka ma dziś "oczko" :szampan:
Anettep - 1
Malgi - 5
Ewita - 8
Pulpecja - 9
Contado - 13
Ewelina 645 - 21
Monika.S - 22
Dorotee - 28
Ela.p - 28
:najlepszego1:

Hehe wam też tak szybko leca noce ? Ja ledwo zamknę oczy a już dzwoni budzić i trzeba wstawać  
07 sierpnia 2018 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Contado

Spróbuj odliczać tygodnie. Szybciej zobaczysz efekty :aniolki:

Prawda jak się liczy tygodnie szybciej schodzi a najlepiej nie liczyć wcale ale ciężko jest .. 
07 sierpnia 2018 11:09 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Hehe wam też tak szybko leca noce ? Ja ledwo zamknę oczy a już dzwoni budzić i trzeba wstawać :tonie: :bravo:

Oj tak. Ja bym nawet powiedziała że oczu nie zamkne a już trza wstawać. Zeby dni tak mijały to by było dobrze :). A co do liczenia, to faktycznie lepiej tygodnie odchaczać, wtedy jakiś progres widac
07 sierpnia 2018 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
pulpecja86

Oj tak. Ja bym nawet powiedziała że oczu nie zamkne a już trza wstawać. Zeby dni tak mijały to by było dobrze :). A co do liczenia, to faktycznie lepiej tygodnie odchaczać, wtedy jakiś progres widac

Mi dni też szybko mijają ledwo wstanę już śniadanie potem zakupy obiad przerwą zaraz kawa kolacja i do spania i tak dzień za dniem .. A jak pomyślę że jeszcze niedawno był styczeń a już zaraz wrzesień jenyy kiedy to tak zleciało .. 
07 sierpnia 2018 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
Contado

Spróbuj odliczać tygodnie. Szybciej zobaczysz efekty :aniolki:

Najchętniej to bym już chciała jechać do domu. Znowu popadłam w nieciekawe zlecenie. Dziadek i babci byli sędziowie SN. Wywyższają się. Do tego wieś pięć chałup na krzyż nie gdzie wyjść bo wszędzie pod górę. Niema  auta czy roweru żeby nawet gdzieś pojechać. Jakaś kara ?  Miejsce dla starszej kobiety, która lubi dziergać na drutach.???? Depresja murowana.
07 sierpnia 2018 12:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Najchętniej to bym już chciała jechać do domu. Znowu popadłam w nieciekawe zlecenie. Dziadek i babci byli sędziowie SN. Wywyższają się. Do tego wieś pięć chałup na krzyż nie gdzie wyjść bo wszędzie pod górę. Niema  auta czy roweru żeby nawet gdzieś pojechać. Jakaś kara ?  Miejsce dla starszej kobiety, która lubi dziergać na drutach.???? Depresja murowana.

Musisz poszukać jakichś lepszych stron, może jakiś las, albo woda? No i szukaj jakiegoś towarzystwa, może jest w pobliżu jakaś zmotoryzowana opiekunka, która Cię na jakąś kawę czy schopping wyciągnie? Jak nie to zostaje Ci tylko internet, filmy i książki...
07 sierpnia 2018 13:07
Malgi

Musisz poszukać jakichś lepszych stron, może jakiś las, albo woda? No i szukaj jakiegoś towarzystwa, może jest w pobliżu jakaś zmotoryzowana opiekunka, która Cię na jakąś kawę czy schopping wyciągnie? Jak nie to zostaje Ci tylko internet, filmy i książki...

Albo kulka w łeb....
07 sierpnia 2018 17:29 / 4 osobom podoba się ten post
hej jestem tu nowa
Jestem w niemczech już 3 tygodnie i zostało mi ostatnie 7 dni. Już nie mogę się doczekać powrotu do domu. Za tydzień o tej porze będę już w pociągu ;)
07 sierpnia 2018 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Najchętniej to bym już chciała jechać do domu. Znowu popadłam w nieciekawe zlecenie. Dziadek i babci byli sędziowie SN. Wywyższają się. Do tego wieś pięć chałup na krzyż nie gdzie wyjść bo wszędzie pod górę. Niema  auta czy roweru żeby nawet gdzieś pojechać. Jakaś kara ?  Miejsce dla starszej kobiety, która lubi dziergać na drutach.???? Depresja murowana.

Musisz znaleźć coś tylko dla siebie, żeby przez te dwie godziny na przerwie odpocząć psychicznie. Spróbuj wychodzić. Jednego dnia skręć w lewo, drugiego w prawo. Może akurat coś odkryjesz ciekawego. Rób zdjęcia, później je przeglądaj. Już masz głowę zajętą czym innym 
08 sierpnia 2018 07:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś Monika ma "oczko"
Ktoś musi przejąć ode mnie odliczankę od niedzieli, bo ja pewnie rano już lapka nie otworzę - będę się zbierać na lepszą stronę Mocy
Malgi - 4
Ewita - 7
Pulpecja - 8
Contado - 12
Ewelina 645 - 20
Monika.S - 21
Dorotee - 27
Ela.p - 27
08 sierpnia 2018 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś Monika ma "oczko":szampan:
Ktoś musi przejąć ode mnie odliczankę od niedzieli, bo ja pewnie rano już lapka nie otworzę - będę się zbierać na lepszą stronę Mocy :ferrari:
Malgi - 4
Ewita - 7
Pulpecja - 8
Contado - 12
Ewelina 645 - 20
Monika.S - 21
Dorotee - 27
Ela.p - 27

Ja mogę 
08 sierpnia 2018 16:07
Dusia1978

Najchętniej to bym już chciała jechać do domu. Znowu popadłam w nieciekawe zlecenie. Dziadek i babci byli sędziowie SN. Wywyższają się. Do tego wieś pięć chałup na krzyż nie gdzie wyjść bo wszędzie pod górę. Niema  auta czy roweru żeby nawet gdzieś pojechać. Jakaś kara ?  Miejsce dla starszej kobiety, która lubi dziergać na drutach.???? Depresja murowana.

Nie wiedziałaś, że jedziesz na wieś? Na drugi raz wybieraj miasta.