Wyjazdowy kurs języka niemieckiego dla Opiekunek/ów osób starszy

24 stycznia 2018 14:18

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą kursu językowego dla osób, chcących pracować w branży opiekuńczej na terenie Niemiec.


Miejsce: Klepaczew nad Bugiem  
Do czego przygotuje kurs?  
Kurs przygotowuje uczestnika do pracy w charakterze Opiekuna/ Opiekunki osób starszych w Niemczech.
Kursanci uczą się języka niemieckiego, a także podnoszą kwalifikacje z zakresu opieki i pielęgnacji nad osobami starszymi.  
Kursant po ukończonym szkoleniu dzięki nabytym umiejętnościom z zakresu opieki i pielęgnacji, a także nauki języka będzie w pełni przygotowany do pracy w Niemczech.


Pracodawcy niemieccy oczekują od przyszłych opiekunek/opiekunów minimalnie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia i wiedzy w zakresie opieki osób starszych.
 
Po ukończeniu kursu - GWARANCJA ZLECEŃ W GOWORK.PL!!! Cena kursu: 3490 zł      
Źródła finansowania:  
a) Urząd Pracy – jeśli jesteś zarejestrowana/ny, pomożemy w uzyskaniu refundacji kursu języka – wystawiamy deklarację zatrudnienia, potrzebną do uzyskania refundacji,  
b) Gowork.pl - osobom gotowym podjąć długofalową współpracę z naszą firmą proponujemy zatrudnienie i spłatę kosztów szkolenia w indywidualnie uzgodnionych ratach po rozpoczęciu współpracy.          


Program kursu znajdziesz na stronie:   https://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-jezykowe/kurs-niemieckiego-wyjazdowy-3-tyg-z-wyzywieniem-i-zakwaterowaniem-132   


Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?  
Wysoka efektywność naszych szkoleń wynika nie tylko z ich intensywności, ale przede wszystkim z faktu, iż odbywają się one w trybie stacjonarnym w ośrodku agroturystycznym, gdzie uczestnik kursu odizolowany od codziennych problemów uczy się znacznie łatwiej i szybciej.
Oczywiście gwarantujemy Państwu zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie.  
O więcej szczegółów zapytaj koordynatora:  
Monika Wójcik   tel. 882 128 823 email: monika.wojcik (@) gowork.pl

24 stycznia 2018 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
Widze, ze kolejna agencja bierze przyklad z Promedica24.
24 stycznia 2018 18:58 / 6 osobom podoba się ten post
Aż się musiałam zalogować Za 3,5 tyś zł, to droga firmo Gowork, potencjalna opiekunka będzie leżała co najmniej 7 dni na egzotycznej plaży, słuchając audio fiszek i ucząc się języka niemieckiego. Następnie zweryfikuje swoje , dawno nabyte umiejętnosci sprzątania, gotowania, oraz zmieniania pampersów tudzież opiekowania się dzieckiem i wyposazona w taką wiedzę wybierze sobie firmę z ktorą pojedzie do DE. Firmę, która płaci godne pieniądze i zatrudnia na godnych warunkach. Alternatywnie , potencjalna opiekunka weźmie sobie prywatne lekcje języka niemieckiego, płacąc 30-40 zł za godzinę zegarową i za jakieś 2 tysiące zł, będzie śmigać mocno komunikatywnie. Te 1500 co jej zostanie, przeznaczy na wczasy w Bułgarii. A tak na marginesie, to czy ten Wasz projekt nie jest czasem grantem finansowanym przez UE? Jesli tak, to dla potencjalnych opiekunek powinien być gratis!
24 stycznia 2018 19:01 / 5 osobom podoba się ten post
O tym, że są darmowe kursy języka niemieckiego w necie, to ja juz nawet nie wspomnę Ciężko będzie zatem znaleźć Leszka na kajak
24 stycznia 2018 19:42 / 9 osobom podoba się ten post
A ja tam na wyjeżdzie się też uczę niemieckiego. Ale czy sama i bez zaświadczenia to też ważne.? acha. I jeszcze mi za to płacą.
24 stycznia 2018 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

A ja tam na wyjeżdzie się też uczę niemieckiego. Ale czy sama i bez zaświadczenia to też ważne.? acha. I jeszcze mi za to płacą.

Ja też na wyjeździe na płatnych turnusach się uczę i do tego zahaczyłam o Francję i Holandię a na dniach Luxemburg się kroi 
24 stycznia 2018 20:53 / 7 osobom podoba się ten post
Co mogę powiedziec na gowork, to mogę, ale na tym kursie byłam i wróciłam zadowolona. To było prawie 6 lat temu, więc mogło sie pozmieniać wiele. Wiem na pewno, że nie ma tam juz mojej lektorki, bo jakis czas temu zaglądałam i nie widziałam znajomego nazwiska. Ona była rewelacyjna, dużo skorzystałam. Koleżanka, której poleciłam ten kurs ok. 3-4 lata temu juz tak zachwycona nie była. Kurs obejmował 160 godzin języka i 20 godzin opieki. Trwał 3 tygodnie i tylko niedziele były wolne od nauki, jednak nie dla mnie, bo zakuwałam cały czas prawie. Jedzenie było bardzo smaczne, swojskie, duzo rzeczy "od chłopa". Albo "od baby", ha, ha! Ja płaciłam wtedy 3000 tys., ale była mozliwość, że Urząd Pracy pokryje całosć lub część, jesli ktoś był zarejestrowany jako bezrobotny. No, to tyle... Wyznałam Wam, jak na spowiedzi i z ręka na sercu.
24 stycznia 2018 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Co mogę powiedziec na gowork, to mogę, ale na tym kursie byłam i wróciłam zadowolona. To było prawie 6 lat temu, więc mogło sie pozmieniać wiele. Wiem na pewno, że nie ma tam juz mojej lektorki, bo jakis czas temu zaglądałam i nie widziałam znajomego nazwiska. Ona była rewelacyjna, dużo skorzystałam. Koleżanka, której poleciłam ten kurs ok. 3-4 lata temu juz tak zachwycona nie była. Kurs obejmował 160 godzin języka i 20 godzin opieki. Trwał 3 tygodnie i tylko niedziele były wolne od nauki, jednak nie dla mnie, bo zakuwałam cały czas prawie. Jedzenie było bardzo smaczne, swojskie, duzo rzeczy "od chłopa". Albo "od baby", ha, ha! Ja płaciłam wtedy 3000 tys., ale była mozliwość, że Urząd Pracy pokryje całosć lub część, jesli ktoś był zarejestrowany jako bezrobotny. No, to tyle... Wyznałam Wam, jak na spowiedzi i z ręka na sercu. :swiety:

A nie mowilam. Zatkala dziurki.
24 stycznia 2018 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Co mogę powiedziec na gowork, to mogę, ale na tym kursie byłam i wróciłam zadowolona. To było prawie 6 lat temu, więc mogło sie pozmieniać wiele. Wiem na pewno, że nie ma tam juz mojej lektorki, bo jakis czas temu zaglądałam i nie widziałam znajomego nazwiska. Ona była rewelacyjna, dużo skorzystałam. Koleżanka, której poleciłam ten kurs ok. 3-4 lata temu juz tak zachwycona nie była. Kurs obejmował 160 godzin języka i 20 godzin opieki. Trwał 3 tygodnie i tylko niedziele były wolne od nauki, jednak nie dla mnie, bo zakuwałam cały czas prawie. Jedzenie było bardzo smaczne, swojskie, duzo rzeczy "od chłopa". Albo "od baby", ha, ha! Ja płaciłam wtedy 3000 tys., ale była mozliwość, że Urząd Pracy pokryje całosć lub część, jesli ktoś był zarejestrowany jako bezrobotny. No, to tyle... Wyznałam Wam, jak na spowiedzi i z ręka na sercu. :swiety:

Za takie pieniądze to mozna sobie porządny kurs językowy zapłacić. Nie wierzę, że za 3 tygodnie ktoś się nauczy języka. To już wolę na Empik School wydać.
24 stycznia 2018 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Co mogę powiedziec na gowork, to mogę, ale na tym kursie byłam i wróciłam zadowolona. To było prawie 6 lat temu, więc mogło sie pozmieniać wiele. Wiem na pewno, że nie ma tam juz mojej lektorki, bo jakis czas temu zaglądałam i nie widziałam znajomego nazwiska. Ona była rewelacyjna, dużo skorzystałam. Koleżanka, której poleciłam ten kurs ok. 3-4 lata temu juz tak zachwycona nie była. Kurs obejmował 160 godzin języka i 20 godzin opieki. Trwał 3 tygodnie i tylko niedziele były wolne od nauki, jednak nie dla mnie, bo zakuwałam cały czas prawie. Jedzenie było bardzo smaczne, swojskie, duzo rzeczy "od chłopa". Albo "od baby", ha, ha! Ja płaciłam wtedy 3000 tys., ale była mozliwość, że Urząd Pracy pokryje całosć lub część, jesli ktoś był zarejestrowany jako bezrobotny. No, to tyle... Wyznałam Wam, jak na spowiedzi i z ręka na sercu. :swiety:

Havana mi się wcięła... i nie zdążyłam poprawić.
3 000 zł miało być.
24 stycznia 2018 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Havana mi się wcięła... i nie zdążyłam poprawić.
3 000 zł miało być.

Faktycznie, zerek ci się tam namnożyło 
24 stycznia 2018 21:01 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Za takie pieniądze to mozna sobie porządny kurs językowy zapłacić. Nie wierzę, że za 3 tygodnie ktoś się nauczy języka. To już wolę na Empik School wydać.

Masz rację. Jakbym nie uczyła sie w szkole, to byłoby trudno.
Koszt obejmował tez wyzywienie i zakwaterowanie.
24 stycznia 2018 21:09 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Co mogę powiedziec na gowork, to mogę, ale na tym kursie byłam i wróciłam zadowolona. To było prawie 6 lat temu, więc mogło sie pozmieniać wiele. Wiem na pewno, że nie ma tam juz mojej lektorki, bo jakis czas temu zaglądałam i nie widziałam znajomego nazwiska. Ona była rewelacyjna, dużo skorzystałam. Koleżanka, której poleciłam ten kurs ok. 3-4 lata temu juz tak zachwycona nie była. Kurs obejmował 160 godzin języka i 20 godzin opieki. Trwał 3 tygodnie i tylko niedziele były wolne od nauki, jednak nie dla mnie, bo zakuwałam cały czas prawie. Jedzenie było bardzo smaczne, swojskie, duzo rzeczy "od chłopa". Albo "od baby", ha, ha! Ja płaciłam wtedy 3000 tys., ale była mozliwość, że Urząd Pracy pokryje całosć lub część, jesli ktoś był zarejestrowany jako bezrobotny. No, to tyle... Wyznałam Wam, jak na spowiedzi i z ręka na sercu. :swiety:

Kilka lat temu kolezanka byla na takim wyjazdowym kursie opiekuna os st plus j. Niemiecki. W calosci finansowany z UP, jeszcze diety dostawala. Rzetelna firma to organizowala. Czasem warto skorzystac
24 stycznia 2018 21:09 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Havana mi się wcięła... i nie zdążyłam poprawić.
3 000 zł miało być.

Ale my tu domyslne som i nie dajemy wiare wszystkim umiejetnoscia.
24 stycznia 2018 21:12 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Kilka lat temu kolezanka byla na takim wyjazdowym kursie opiekuna os st plus j. Niemiecki. W calosci finansowany z UP, jeszcze diety dostawala. Rzetelna firma to organizowala. Czasem warto skorzystac

Ja juz sie zastanawiam czy nie skorzystam, bo tam dobrze jesc daja. Ella pisala.