Wyjazdowy kurs języka niemieckiego dla Opiekunek/ów osób starszy

24 stycznia 2018 21:14 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Ja juz sie zastanawiam czy nie skorzystam, bo tam dobrze jesc daja. Ella pisala.

A po co ci na Bug miły jechać na wschód. To w Demenclandii żarcia nie ma?
24 stycznia 2018 21:17 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

A po co ci na Bug miły jechać na wschód. To w Demenclandii żarcia nie ma?

W Demenclandii jest zarcia po kokardy, ale mnie tam nie ma.
24 stycznia 2018 21:17 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Ja juz sie zastanawiam czy nie skorzystam, bo tam dobrze jesc daja. Ella pisala.

Ja bylam dwa tygodnie we Wroclawiu, na kos,t Prm24, do odpracowania oczywiscie, tez na szkolenou na Altenpflegehelferin, mile wspominamy ten czas, jedzenie ok zahacz Prm24 moze jeszcze org szkolenia na platynowa opiekunke
24 stycznia 2018 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja bylam dwa tygodnie we Wroclawiu, na kos,t Prm24, do odpracowania oczywiscie, tez na szkolenou na Altenpflegehelferin, mile wspominamy ten czas, jedzenie ok:-) zahacz Prm24 moze jeszcze org szkolenia na platynowa opiekunke:szampan:

Poczekam az nasze "tutejsze" lektorki cos zorganizuja. Moze byc na egzotycznej plazy. Zaplace z gory i nawet nie bede chciala zwrotu
24 stycznia 2018 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Poczekam az nasze "tutejsze" lektorki cos zorganizuja. Moze byc na egzotycznej plazy. Zaplace z gory i nawet nie bede chciala zwrotu:-)

tez sie zapisze
24 stycznia 2018 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
I uczyc sie bedziemy pilnie jak malo kto. Zeby im sie tylko chcialo chciec.
24 stycznia 2018 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

I uczyc sie bedziemy pilnie jak malo kto. Zeby im sie tylko chcialo chciec.

Jo jo chca na pewno
24 stycznia 2018 21:30 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Jo jo:aniolki: chca na pewno:prosze o cisze:

Jestesmy juz dwie, moze sie jeszcze ktos zglosi i sie zorganizuje.
Tylko lektorki musza byc dwie, bo 180 godzin kursu przez 20 dni to po 9 godzin dziennie, a pracowac mozna tylko 8.
24 stycznia 2018 22:37 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Jestesmy juz dwie, moze sie jeszcze ktos zglosi i sie zorganizuje.
Tylko lektorki musza byc dwie, bo 180 godzin kursu przez 20 dni to po 9 godzin dziennie, a pracowac mozna tylko 8.

A balangi będą ?...
24 stycznia 2018 22:43 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A balangi będą ?...

Na tym z Goworka to nie, bo po 9. godzinach zajec to jedynie sznapsik i do lozeczka.
Ale u nas jeszcze programu kursu nie podano. Jestem za zwiekszeniem ilosci zajec integracyjno-relaksujacych, bo wtedy umysly sa bardziej chlonne.
24 stycznia 2018 23:06 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Jestesmy juz dwie, moze sie jeszcze ktos zglosi i sie zorganizuje.
Tylko lektorki musza byc dwie, bo 180 godzin kursu przez 20 dni to po 9 godzin dziennie, a pracowac mozna tylko 8.

Ale przerwa na "lanczyk", będzie to się jakoś upchcnie czas pracy w grafiku,znaczy nauki ....szeroko pojętej:)I dlaczego lektorki-lektorów nam trzeba,chłopów,ale nie za ładnych bo rozpraszać będą:):):)
25 stycznia 2018 09:02 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Jestesmy juz dwie, moze sie jeszcze ktos zglosi i sie zorganizuje.
Tylko lektorki musza byc dwie, bo 180 godzin kursu przez 20 dni to po 9 godzin dziennie, a pracowac mozna tylko 8.

Co Ty, 8h pracy, reszta to gotowosc do pracy, w koncu to zahacza o opieke 24h
25 stycznia 2018 09:04 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ale przerwa na "lanczyk", będzie to się jakoś upchcnie czas pracy w grafiku,znaczy nauki ....szeroko pojętej:)I dlaczego lektorki-lektorów nam trzeba,chłopów,ale nie za ładnych bo rozpraszać będą:):):)

Chlopcy Lasiu teraz w krzaczorach siedza
25 stycznia 2018 12:46
kasia63

Ale przerwa na "lanczyk", będzie to się jakoś upchcnie czas pracy w grafiku,znaczy nauki ....szeroko pojętej:)I dlaczego lektorki-lektorów nam trzeba,chłopów,ale nie za ładnych bo rozpraszać będą:):):)

Z tymi lektorami to pomysl na medal
25 stycznia 2018 14:04 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ale przerwa na "lanczyk", będzie to się jakoś upchcnie czas pracy w grafiku,znaczy nauki ....szeroko pojętej:)I dlaczego lektorki-lektorów nam trzeba,chłopów,ale nie za ładnych bo rozpraszać będą:):):)

 Niech dadzą ładnych, to więcej pań przyjedzie. Pobawimy się w czasie zajęć a pouczymy po powrocie :) Wakacje będą? Będą :D