Jak zostać opiekunką osób starszych w Niemczech?

01 kwietnia 2019 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Renaaa

Witam.
Minimum 1250 1600 € u mobilnej osoby.
Wszystko zależy od znajomości języka niemieckiego.
Za prace w nocy jest doplata lub będą na zleceniu dwie opiekunki.

Ta gorna stawka to zazwyczaj przy 2osobach, przy jednej max.1400 można zarobić.Chyba że taki pacjent za 1600 że nie odstapisz prawie na krok..Trzeba wybrać kasa za wszelką cene? czy realia i własne zdrowie psycho-fizyczne?!           Ja dziś po 1dniu w nowej pracy:dzień bardzo udany, team swietny zgrany.Jestem bardzo zadowolona
01 kwietnia 2019 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Ta gorna stawka to zazwyczaj przy 2osobach, przy jednej max.1400 można zarobić.Chyba że taki pacjent za 1600 że nie odstapisz prawie na krok..Trzeba wybrać kasa za wszelką cene? czy realia i własne zdrowie psycho-fizyczne?!           Ja dziś po 1dniu w nowej pracy:dzień bardzo udany, team swietny zgrany.Jestem bardzo zadowolona:radosc:

No nie na darmo te kciuki trzymałam i przez to nawet dobrze nie zjadłam bo jak tu łyżkę trzymać???? no pochlipałam trochę
A tak na serio  to cały team niemiecki?
01 kwietnia 2019 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No nie na darmo te kciuki trzymałam i przez to nawet dobrze nie zjadłam bo jak tu łyżkę trzymać???? no pochlipałam trochę:smiech2:
A tak na serio  to cały team niemiecki?

No dziekito mały Heim 32pacjentow(ekipa większość to niemcy, trochę greczynek, włoszki, wegry).Nie poznałam wszystkich tylko z 1zmiany na szybciora, tylko z wprowadzającą mnie i panią z kuchni dziś najwięcej kontaktu miałam.
01 kwietnia 2019 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

No dzieki:aniolki:to mały Heim 32pacjentow(ekipa większość to niemcy, trochę greczynek, włoszki, wegry).Nie poznałam wszystkich tylko z 1zmiany na szybciora, tylko z wprowadzającą mnie i panią z kuchni dziś najwięcej kontaktu miałam.

No to fajnie, jak Ci się podoba i kasa odpowiednia to najwazniejsze
01 kwietnia 2019 18:29
Moja zmienniczka miala w tamtym roku 1600e, znała perfekt niemiecki, a kobieta jest chodząca i nic nie oczekuje od opiekunki poza posiłkami i pójściem z nia dwa razy w tygodniu na fizjo.
Na dzien dzisiejszy polskie agencje płacą minimum 1400€ za takie zlecenia.
Napewno tyle nie zapłaci Aterima i Promedica, bo cos na ten temat wiem chyba ze cos sie zmienilo w ciagu 10 miesiecy
01 kwietnia 2019 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
Renaaa

Moja zmienniczka miala w tamtym roku 1600e, znała perfekt niemiecki, a kobieta jest chodząca i nic nie oczekuje od opiekunki poza posiłkami i pójściem z nia dwa razy w tygodniu na fizjo.
Na dzien dzisiejszy polskie agencje płacą minimum 1400€ za takie zlecenia.
Napewno tyle nie zapłaci Aterima i Promedica, bo cos na ten temat wiem chyba ze cos sie zmienilo w ciagu 10 miesiecy

Może..?tylko Agencje które zabiorą mniej dla siebie będą tyle oferować.Rodziny raczej nie płacą 3000e mc.za Pflegekraft.Znam Niemców b.dobrze
01 kwietnia 2019 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No to fajnie, jak Ci się podoba i kasa odpowiednia to najwazniejsze:-)

Jest ok, oczywiście bez znajomości się nie obyło.Moj facet ma ich tu dużo bo mieszka ok.30l.Mnie osobiście "wsiora wno" czy  pl.czy de.? zycie wszędzie podobne..Tak wyszło akurat.
20 listopada 2019 23:53