Szukam pracy - opiekunka w Niemczech

14 grudnia 2022 20:24 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia..i jeszcze wyskoczyło.,   dzień dobry...na wieczór hihihi hi ??
14 grudnia 2022 20:27 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jak jechałam do pracy  nie stawiałam warunków, że  ma być określona miejscowość. Jeśli jadę na wycieczkę to wybieram sobie konkretne miejsce . W takim przypadku można czekać i czekać i czekać.

Mleczko....to nie był warunek tylko wielką prośbą, ponieważ mam rodzinę w Hamburgu. ZAWSZE LEPIEJ BYLOBY BYC BLIZEJ NICH....POZDRAWIAM 
14 grudnia 2022 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
JagaK

Mleczko....to nie był warunek tylko wielką prośbą, ponieważ mam rodzinę w Hamburgu. ZAWSZE LEPIEJ BYLOBY BYC BLIZEJ NICH....POZDRAWIAM 

Większa szansa jeśli się nie deklaruje miejsca . Powodzenia, może Gusia coś zapoda .
14 grudnia 2022 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Jak jechałam do pracy  nie stawiałam warunków, że  ma być określona miejscowość. Jeśli jadę na wycieczkę to wybieram sobie konkretne miejsce . W takim przypadku można czekać i czekać i czekać.

Też nigdy nie stawiam warunków co do lokalizacji. Ale zawsze się cieszę, jak trafi się gdzieś, dokąd chciałabym pojechać. I tak stało się tym razem. Myślałam o Hamburgu i jestem tutaj 
14 grudnia 2022 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Większa szansa jeśli się nie deklaruje miejsca . Powodzenia, może Gusia coś zapoda .

Cóż ja mogę w tej kwestii zadziałać? Nic . I szczerze mówiąc nie polecałam nigdy nikomu moich miejsc pracy. Mnie pasuje, a ktoś może mi później powiedzieć, że na minę go wsadziłam. Co innego,jeśli chodzi o kogoś , kogo dobrze znam i,nawet jeśli nie będzie zadowolony, to powie mi o tym wprost, bez żalu i pretensji. Nie chciałabym kiedyś czytać o sobie, jak to kogoś "oszukałam ". Stąd ta dzisiejsza moja, przydługa może, relacja ze Stelli. I tak  dużo jeszcze można by było poopowiadać. Cieszę się ze nie muszę nikomu niczego przekazywać, bo prawdę mówiąc, nie da się wszystkiego powiedzieć. I nie ważne,  czy ma się na to  godzinę, czy cały dzień. Codziennie dzieje się coś innego, często każdego dnia musimy inaczej obchodzić się z podopiecznymi i szukać sposobu, jak wspólnie, w dobrym nastroju przeżyć dzień. A zmienniczka przyjeżdża 4 stycznia. Gisela ja wprowadzi ?.
15 grudnia 2022 08:07 / 2 osobom podoba się ten post
JagaK

Mleczko....to nie był warunek tylko wielką prośbą, ponieważ mam rodzinę w Hamburgu. ZAWSZE LEPIEJ BYLOBY BYC BLIZEJ NICH....POZDRAWIAM 

Dziś wpadło mi w oko na FB:
"Szanowne Empatki!
Wyjątkowa sztela w Hamburgu NA DWA TYGODNIE od zaraz - płacimy 1200 Euro+360 Euro premii świątecznej!
Do mobilnego Pana z niewydolnością nerek oraz lekką demencją.
Po więcej informacji proszę dzwonić pod numer 661 879 079 ?
Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia!"
Można zadzwonić, może i na styczeń coś będą mieć?
15 grudnia 2022 11:45 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś wpadło mi w oko na FB:
"Szanowne Empatki!
Wyjątkowa sztela w Hamburgu NA DWA TYGODNIE od zaraz - płacimy 1200 Euro+360 Euro premii świątecznej!
Do mobilnego Pana z niewydolnością nerek oraz lekką demencją.
Po więcej informacji proszę dzwonić pod numer 661 879 079 ?
Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia!"
Można zadzwonić, może i na styczeń coś będą mieć?

Malgi...dziekuje Ci serdecznie za namiary do pracy.Zachowan ten telefon i zadzwonię...pozdrawiam i życzę Spkojnych Zdrowych świat Bożego Narodzenia oraz wielu łask Bożych....całej Rodzinie Pani życzę....pozdrawiam I miłego ?