Premia za pracę w święta

28 października 2018 15:19
Drogie opiekunki, czy któraś z was będzie pracowała w Boże Narodzenie? Jakie macie premie za święta? Jestem w trakcie szukania zlecenia na grudzień. Nie ukrywam, że kieruję się wysokością premii. Będę zobowiązana za polecenie firmy.
06 listopada 2018 11:54
Myślałam, że mi odpowiecie. Możecie mi polecić firmę z dobrym bonusem na święta?
06 listopada 2018 16:11
Koleżanka rozmawiała z Adiutor- dają jej 200 euro.
06 listopada 2018 16:55
Magdalenka polecilbym Ci, jednak dowiedzialem sie dzis, ze mnie to nie obejmuje poniewaz juz w sierpniu podpisalem umowe, a bonus jest tylko dla nowych pracowników.
Brawo INTERKADRA!!!moje ukłony
06 listopada 2018 19:12
Jeżeli w umowie nie ma konkretnego zapisu o dodatku za święta( Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc), który nam przysługuje i w jakiej wysokości on ma być wypłacony po określonym przepracowanym czasie to nigdy się go nie dostanie, chyba że poprosi się o dodatkowy papier i zapis w nim, że za ten czas firma zapłaci nam określoną kwotę np. 100E netto, to samo dotyczy się zwrotu kosztów za podróż.
06 listopada 2018 19:17
Magdalenka

Drogie opiekunki, czy któraś z was będzie pracowała w Boże Narodzenie? Jakie macie premie za święta? Jestem w trakcie szukania zlecenia na grudzień. Nie ukrywam, że kieruję się wysokością premii. Będę zobowiązana za polecenie firmy.

Ja 3 razy pracowałam w okresie Bożego Narodzenia, dwa razy w sumie dzięki dziwnym zapisom nie dostałam żadnego dodatku, a jeden raz 100E netto za okres bożonarodzeniowy( przy założeniu że składki były odprowadzane od średniej krajowej), raz za Święta Wielkanocne zapłacono mi 300e( przy założeniu że składki były odprowadzone od minimalnej krajowej).
06 listopada 2018 19:20
Werska

Koleżanka rozmawiała z Adiutor- dają jej 200 euro.

200E brutto czy netto? Nikt nie płaci za święta nie wiadomo ile pieniędzy.
06 listopada 2018 19:27
Na rękę.
06 listopada 2018 20:52
Mnie też coś dziś napomkneli o 200e netto, uwierzę jak zobaczę na swoim koncie! Tyle nie raz gadaja...(już z 1firmy miałam obiecane za polecenie opiekunki i rodziny) tyle widziałam te pieniądze: zmienniczka i jej kumpela zebraly
06 listopada 2018 21:40
Elka40

Mnie też coś dziś napomkneli o 200e netto, uwierzę jak zobaczę na swoim koncie! Tyle nie raz gadaja...(już z 1firmy miałam obiecane za polecenie opiekunki i rodziny) tyle widziałam te pieniądze::figiel: zmienniczka i jej kumpela zebraly:buziaki1:

Jak zmienniczka mogła zabrać, skoro ty zgłosiłaś? Z tego wynika, że na pismie, choćby mailem trzeba ewentualnie zgłaszać? 200 e nie to nie tak znów dużo, przecież za święta zawsze coś dodają (u mnie zawsze tyle było ile mówili), to nie bardzo wiem, czemu mieli by nie wypłacić- skoro w umowie też to jest.
06 listopada 2018 22:10
Ona pokombinowala z firmą(bo dłużej z nimi współpracowała)a mnie przy podpisaniu umowy obiecali bo dłużej znałam ta rodzinę(kiedyś pryw.).Kombinacje niezle! już tam nie pracuję. Ale szkoda że firma nie wie ile ona na lewo bierze?...i co wyprawia w wolnych chwilach.
07 listopada 2018 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
To rzeczywiście kiepska firma, skoro obiecali, to powinni dotrzymać. Ale nauka na przyszłość, że dobrze jest mieć różne potwierdzenia, choćby w sms, czy mailu.
07 listopada 2018 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

To rzeczywiście kiepska firma, skoro obiecali, to powinni dotrzymać. Ale nauka na przyszłość, że dobrze jest mieć różne potwierdzenia, choćby w sms, czy mailu.

Racja, teraz już wszystko co związane z ofertą poproszę na maila.Zawsze to dowod
07 listopada 2018 16:02 / 1 osobie podoba się ten post
Ja w tym roku będę miała 240 euro. bo jest w tym roku zależne od tego ile zarabiasz. i mam 160 euro za same dni swiateczne i 80 euro dodatkowo za to ze bede 61 dni na ofercie. wiec nawet fajnie :P jakis tysiac złotych sie przyda. haha :D ale z drugiej od rodziny daleko :(
09 listopada 2018 13:57
Ja w tym roku zostaję na święta bonus zgarnę a po świętach wynagrodzę rodzinie :)