Opiekunka musi szukać opiekunek dla firmy podczas urlopu

07 listopada 2018 15:18 / 1 osobie podoba się ten post
Powiem krótko. Mam w nosie pracę marketingowe. Ulotki lądują w ....jeśli trzeba wypełniać raporty robię to i do widzenia. Kto chce dotrzeć do takiej czy innej agencji zrobi to sam bez mojego namawiania. A co do urlopu to już pisałam, że sama decyduje kiedy i na ile jadę. Jeśli w mojej agencji nie ma zlecenia kiedy chce jechać pytam w innej i jadę z inną. 
07 listopada 2018 16:05
Z tego co wiem tu chodzi o ubezpieczenie w czasie pobytu w Polsce.
Nie napiszę co robię bo firmy czytają.
18 listopada 2018 23:15
Ewelina645

Wiadomości przecież że przerwa w Polsce jest bezplatna jak zwał tak zwał dla mnie jest to mój prywatny czas obojętnie jak się kto nazywa . Myślę że każdy ma w umowie tzw czynności promujące firmę .. 

Nie przejmuj sie tego nikt nie sprawdzi
18 listopada 2018 23:19 / 1 osobie podoba się ten post
Binga

tak...rozdawanie ulotek...i werbowanie nowych opiekunek...to nie dla mnie...ja w PL chcę odpoczywac ,a nie latac jak głupia z ulotkami i prosic o zainteresowanie osób nieznanych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki , bo od tego zalezy kontynuacja mojego ubezpieczenia...to skandal co te Firmy wymyślają.

Skandal ale badz cwana nie beda sprawdzac, spalisz, wyrzucisz i po sprawie
19 listopada 2018 06:52 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Nie przejmuj sie tego nikt nie sprawdzi :aniolki:

Moja znajoma złamała nogę w De śruby operacja . Nie wiem jak dokładnie było z leczeniem czy w Niemczech czy u nas ale leżała z tą złamana noga z 4 miesiące w domu a firma jej nie zapłaciła bo miała w dokumentach czynności promujące firmę  potem firma wysłała pismo że ma zapłacić 5 tys zł nie pamiętam dokładnie za co może kwestia składek ubezpieczeniowych . Poszła z tym do prawnika prawnik stwierdził że jest może 10 % szans na to że wygra ale będzie ją to kosztować i kasy i czasu i nerwów . Dała spokój teraz już od dawna w innej firmie . Nie jest idealnie ale jest zadowolona.
21 listopada 2018 10:47
Ewelina645

Moja znajoma złamała nogę w De śruby operacja . Nie wiem jak dokładnie było z leczeniem czy w Niemczech czy u nas ale leżała z tą złamana noga z 4 miesiące w domu a firma jej nie zapłaciła bo miała w dokumentach czynności promujące firmę  potem firma wysłała pismo że ma zapłacić 5 tys zł nie pamiętam dokładnie za co może kwestia składek ubezpieczeniowych . Poszła z tym do prawnika prawnik stwierdził że jest może 10 % szans na to że wygra ale będzie ją to kosztować i kasy i czasu i nerwów . Dała spokój teraz już od dawna w innej firmie . Nie jest idealnie ale jest zadowolona.

Jak wroce do Polski musze sie przejsc do zusu bo nic z tego nie rozumiem.