Odliczam dni 18

18 listopada 2018 07:15 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Mnie się tu podoba:taniec2:

Nic nie mówię . Tylko na FB jest multum grup dla opiekunek gdzie jedna nadaje na drugą ubliżają sobie wzajemnie aż się czytać nie da . I każda wychwala jak to ma dobrze bo jest prywatnie ( na czarno ) i że za 1200 to walizki nie otwiera 
18 listopada 2018 08:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ela już dziś jedzie do domu. 
Anettep 2
Contado 4
Malgi 20
Dusia 23
Monika s. 25
Marta 26
Stelika 27
Dorotee 28
Ewelina 33
Elka 55
 
 
 
18 listopada 2018 19:02
Jak dobrze że już mi dużo nie zostało z babcią kiepsko a dziadek i córki tylko wzdychają i płaczą że matka chora . Jakby ich nikt nie uświadomił że tak będzie stopniowo . Dla mnie też to jest przykre ale co zrobić , ja wiem że tak to przebiega a często nawet gorzej . Nie wiem czy będę miała do czego wracać po nowym roku .
18 listopada 2018 19:10
Ewelina645

Jak dobrze że już mi dużo nie zostało z babcią kiepsko a dziadek i córki tylko wzdychają i płaczą że matka chora . Jakby ich nikt nie uświadomił że tak będzie stopniowo . Dla mnie też to jest przykre ale co zrobić , ja wiem że tak to przebiega a często nawet gorzej . Nie wiem czy będę miała do czego wracać po nowym roku .

Będą nowe zlecenia
18 listopada 2018 19:12 / 1 osobie podoba się ten post
Hej dziewczyny, ja miałam zostać do 15 grudnia ale rodzina namówiła mnie żebym na święta została i ja się głupia zgodziła.. Żałuję bo na święta cała rodzina się zjedzie i trzeba będzie ich obsługiwać ale jakoś muszę dać rade:)
18 listopada 2018 19:14
Elka40

Będą nowe zlecenia:modlmy sie:

Pewnie że tak 
18 listopada 2018 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Jak dobrze że już mi dużo nie zostało z babcią kiepsko a dziadek i córki tylko wzdychają i płaczą że matka chora . Jakby ich nikt nie uświadomił że tak będzie stopniowo . Dla mnie też to jest przykre ale co zrobić , ja wiem że tak to przebiega a często nawet gorzej . Nie wiem czy będę miała do czego wracać po nowym roku .

Myślę, że pracy nam niezabraknie. 
18 listopada 2018 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Myślę, że pracy nam niezabraknie. :na wozku3:

Też tak myślę . Jeszcze żeby kiedyś łaskawie uregulowali nasze prawa i kwestie pieniędzy .. 
18 listopada 2018 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Też tak myślę . Jeszcze żeby kiedyś łaskawie uregulowali nasze prawa i kwestie pieniędzy .. 

Trzeba by założyć związek zawodowy. 
18 listopada 2018 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem ZA!!!!!
18 listopada 2018 20:47
Adamek355

Hej dziewczyny, ja miałam zostać do 15 grudnia ale rodzina namówiła mnie żebym na święta została i ja się głupia zgodziła.. Żałuję bo na święta cała rodzina się zjedzie i trzeba będzie ich obsługiwać ale jakoś muszę dać rade:)

HejHejka poproś żeby pomogli w przygotowaniach, nie powinni mieć czelność i odmówić bo ty przyjechałaś do opieki do pdp.a nie catteringu
18 listopada 2018 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Też tak myślę . Jeszcze żeby kiedyś łaskawie uregulowali nasze prawa i kwestie pieniędzy .. 

Spędzamy ponad 3/4 roku w DE chciałabym aby nam przysługiwały pieniążki na dzieci. 
18 listopada 2018 23:29
Dusia1978

Spędzamy ponad 3/4 roku w DE chciałabym aby nam przysługiwały pieniążki na dzieci. 

To nie jest takie latwe mozesz podpytam w firmie. Wygooglowalam cos takiego. https://carebiuro.de/article/31/komu-przysluguje-kindergeld
19 listopada 2018 08:02
monika.s

To nie jest takie latwe mozesz podpytam w firmie. Wygooglowalam cos takiego. https://carebiuro.de/article/31/komu-przysluguje-kindergeld

Wiem
 Ale właśnie chciałabym żebyśmy my polskie opiekunki, które usługują Niemcom mogły mieć prawa do takich samych zasiłków jak Niemki które pracują w DE czy inne polki
 
19 listopada 2018 08:04
Elka40

Jestem ZA!!!!!

Zgadzam się. !!!!