Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

19 lipca 2019 08:17 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie wiem co to za ludzie ze mną mieszkają, wszystko znika ze stołu błyskawicznie . Wnuczkę, ktora mieszka z nami trzeba namawiac do jedzenia, natomist pozostałe dzieciaki pochłaniają wszysko co się da zjeść . Dlatego dzisiaj po namniejszej lini oporu, kotlet mielony, ziemniaki z koperkiem i mizeria z ogórka, a sobie zrobię sałatkę z pomidorów z młoda cebulką . 

Musisz być znakomitą kucharką! ;) 
19 lipca 2019 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane plus twarożek własnoręcznie ubieramy plus szczypiorek plus mus . Może zupa marchewkowe , krem .
19 lipca 2019 12:09 / 3 osobom podoba się ten post
A ja wczoraj placki z cukinią, dziś miruna... Jeszcze nigdy jej nie jadłem
19 lipca 2019 12:21 / 3 osobom podoba się ten post
Widzę dziś jesteśmy wege. Nie wyłamałam się i ja i na dziś kuchnia podaje potrawkę z cukinii ( musiałam ją ściąć, bo już pukała do drzwi ) , młodej ogródkowej marchewuni i też ogródkowej bazylii....do tego młode ziemniaczki. To wszystko obficie posypane serem ostrym...
19 lipca 2019 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
Dbamy o klimat
19 lipca 2019 15:12 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Musisz być znakomitą kucharką! ;) :gotuje:

Taką sobie . Od dzisiaj nawet nie zaglądam w ten topik . NIE GOTUJE, NIE SMAŻE , NIE PIEKĘ  tylko jem . Ile to potrwa, nie wiem . Cieszę się dopóki trwa 
20 lipca 2019 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Taką sobie . Od dzisiaj nawet nie zaglądam w ten topik . NIE GOTUJE, NIE SMAŻE , NIE PIEKĘ  tylko jem . Ile to potrwa, nie wiem . Cieszę się dopóki trwa :-)

Skromna jesteś :) Smacznego  takim razie :P
20 lipca 2019 10:39
Ziemniaki jajko sadzone i sałatka
20 lipca 2019 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też , tylko mizeria zamiast sałaty.
20 lipca 2019 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja też , tylko mizeria zamiast sałaty.

Dorotee czy w takiej kolejności : maseczka a potem mizeria 
20 lipca 2019 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dorotee czy w takiej kolejności : maseczka a potem mizeria :-):-):-)

Maseczka jest wieczorem  moja pdp to estetką  jest. I tak mnie ogląda od stóp po czubek gliwy
20 lipca 2019 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Maseczka jest wieczorem :-) moja pdp to estetką  jest. I tak mnie ogląda od stóp po czubek gliwy:chaplin:

Zeby tylko nie zobaczyła ciebie z plastrem ogórka na oku 
21 lipca 2019 18:40
Obiad jak obiad. Ale właśnie najedliśmy się wędzonki- jeszcze ciepłej. Zawsze do tego cebula, świeży chleb. Tym razem na śliwce robiona, ale już nam się skończyła. Pychota!
21 lipca 2019 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zeby tylko nie zobaczyła ciebie z plastrem ogórka na oku :lol3:

Bo jej zje
22 lipca 2019 20:39
U mnie dzisiaj krupnik,który wszyscy bardzo lubimy i wczorajsze "zięciowe "pulpety w sosie koperkowym,z ziemniakami,młodymi i w dodatku polskimi,z polskiego sklepu,mizeria z ogórków, też polskich i z tego samego sklepu