Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

16 grudnia 2019 12:52 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa z dyni, gotowa , ryba , ziemniaki , brukselka 
16 grudnia 2019 12:55 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam pytanie czy wie ktoś może jak fachowo nazywa się takie urządzenie wyglądające jak gril elektryczny do którego wsuwa się takie mini blaszki? 

Elektryczny mini grill z malymi blaszkami  moze byc? 
16 grudnia 2019 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam pytanie czy wie ktoś może jak fachowo nazywa się takie urządzenie wyglądające jak gril elektryczny do którego wsuwa się takie mini blaszki? 

Może opiekacz lub mini piekarnik?   U mnie pierogi z jogurtem i surówka z kiszonej kapusty.
16 grudnia 2019 13:22 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Może opiekacz lub mini piekarnik? :-)  U mnie pierogi z jogurtem i surówka z kiszonej kapusty.

Pierogi z jogurtem   
16 grudnia 2019 13:33 / 3 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Może opiekacz lub mini piekarnik? :-)  U mnie pierogi z jogurtem i surówka z kiszonej kapusty.

Coś w tym stylu tylko wkłada się tam takie małe blaszki. Tak jak wypiekalo się chleb w tych starych piekarniach. Chcę zobaczyć na internecie ile to kosztuje bo bardzo ciekawy jest ten przyrząd kuchenny 
16 grudnia 2019 14:02 / 3 osobom podoba się ten post
Znalazłam coś podobnego z tefala. Nazywa się Tefal Raclette czyli jak ten rodzaj sera, który zapiekalo a raczej rozpuszczlo na tych mi  blaszkach. Cena 180 zł to nie tak drogo hm tanio też nie. 
 
16 grudnia 2019 14:06 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Elektryczny mini grill z malymi blaszkami :lol3: moze byc? 

Tak. Już znalazłam jak to się fachowo nazywa a potocznie to tak jak napisałaś 
16 grudnia 2019 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Znalazłam coś podobnego z tefala. Nazywa się Tefal Raclette czyli jak ten rodzaj sera, który zapiekalo a raczej rozpuszczlo na tych mi  blaszkach. Cena 180 zł to nie tak drogo hm tanio też nie. 
 

Widzisz a ja myślałam, że chodzi o coś takiego allegro.pl/oferta/piekarnik-elektryczny-termoobieg-rozno-63l-2200w-8443880575
16 grudnia 2019 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
Hmmm. Tak czytam  kiki salata z zapiekanka dziś wygrała  bo 5polubien ma   
16 grudnia 2019 14:41 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Znalazłam coś podobnego z tefala. Nazywa się Tefal Raclette czyli jak ten rodzaj sera, który zapiekalo a raczej rozpuszczlo na tych mi  blaszkach. Cena 180 zł to nie tak drogo hm tanio też nie. 
 

O taki Ci chodzi?
 

 
Raclette, od dziś w Netto
16 grudnia 2019 14:58 / 2 osobom podoba się ten post
Tylko 20 euro kosztuje?,
Nie mam tu Netto niestety bo zaraz bym je kupiła. 
Na zakupy maja mnie zabrać do jakiegoś Globusa to tam popatrzę. 
Dziękuję 
16 grudnia 2019 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Tylko 20 euro kosztuje?,
Nie mam tu Netto niestety bo zaraz bym je kupiła. 
Na zakupy maja mnie zabrać do jakiegoś Globusa to tam popatrzę. 
Dziękuję :-)

Ale to małe na jedną porcję nie poje cała familija
16 grudnia 2019 16:44 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

O taki Ci chodzi?
 

 
Raclette, od dziś w Netto

Ty nasza skarbnico wiedzy niech Cię wysciskamwszystko wiesz co, gdzie, za ile szukam i mam 
16 grudnia 2019 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale to małe na jedną porcję nie poje cała familija:gotowanie1::hihi:

Na tym naczyniu stał taki dzbanek w którym były ziemniaki. Wyciągało się je takim specjalnym szpikulcem żeby lapek nie poparzyc. Polewalo śie je tym roztopionym serem. Na te plastry sera w foremeczkach kladlo się boczek, cebulkę i pieczarki (zanim włożylio się ta foremek do pieca) na przystawkę były oliwki zielone nadziewane czosnkiem, ogórki i cebulką konserwoawa oraz maleńkie kolbki kukurydzy też konserwowej. Kalafior i plasterki marchewki. Zapomniałam o przystawkę z sałaty z winengretem i ciepłymi grzybami. Dlatego o niej zapomniałam bo oni jedzą to na początku przed daniem głównym..Na popiotke było dobre białe wino. Wierz mi, że ciężko było wstać od stolu taka byłam objedzona 
17 grudnia 2019 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
17,12,2019
Obiad menu?
To co wczoraj zupa ale jaki Geschmack   - powiedziala pdp