Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

17 grudnia 2019 13:38 / 2 osobom podoba się ten post
Udko z grilla , ziemniaki , kalarepa z sosem jasnym.
17 grudnia 2019 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
Na przerwie muszę coś wymyślić na tą obiadokolacje. Pomysłu brak. 
17 grudnia 2019 14:27
Kika67

Na przerwie muszę coś wymyślić na tą obiadokolacje. Pomysłu brak. 

Obiadokolacja to tak grubiej. Moja pdp na kolacje lubi tost, szynka, ananas, sera duzo i w piekarniku. O. Ale to na kolacyjke przekaskowa. 
18 grudnia 2019 12:11
18.12- dzisiejsze nasze menu  :
Placuszki ziemniaczane rączkami utarte z bio smietana i slodziutkim cukrem   Pdp uwielbia je zreszta ja tez 
Hmm co jest? Gdzie lajki na poparcie placuszkow?! Gdzie wasze menu 
18 grudnia 2019 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
Patelnia warzywna z ziarenkami pini , sałaty różne .
19 grudnia 2019 10:59 / 2 osobom podoba się ten post
Menu chefa kuchni na dzis
Spaghetti Bolognese+Napoli +swieza bazylia +parmezan    fertig 
 Wychodzi na to ze ja tylko gotuje 
19 grudnia 2019 17:24 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Menu chefa kuchni na dzis :gotuje:
Spaghetti Bolognese+Napoli +swieza bazylia +parmezan :mniam:  :pije kawe2: fertig 
 Wychodzi na to ze ja tylko gotuje:lol3: 

Gdybym była blisko to juz mnie masz na obiedzie uwielbiam kuchnie włoską a parmezan to nawet osobiście do rosołu używam jak  już na talerzu ,swoim, rosołek mam  pesto wyżeram paluchem ze słoiczka a oliwki lepsze niż cukierki 
19 grudnia 2019 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś druga część z obsmażonej piersi kurczaka i piersi kaczki, lekko potem uduszone, sos, ziemniaki, buraczki polskie z Rewe, mizeria. Jutro mielone własnoręcznie zrobione... Trzy małe kotlety zjem, reszta mięsa na niedzielne klopsiki. W sobotę pół kurczaka z rożna, frytki.. To akurat kupię w Grill-Imbiss za 4,90 i zjem w domu. 
19 grudnia 2019 17:45 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś druga część z obsmażonej piersi kurczaka i piersi kaczki, lekko potem uduszone, sos, ziemniaki, buraczki polskie z Rewe, mizeria. Jutro mielone własnoręcznie zrobione... Trzy małe kotlety zjem, reszta mięsa na niedzielne klopsiki. W sobotę pół kurczaka z rożna, frytki.. To akurat kupię w Grill-Imbiss za 4,90 i zjem w domu. :mniam:. 

Coś nie za dużo tych piersi  wiadomo że chlop
19 grudnia 2019 17:56 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś druga część z obsmażonej piersi kurczaka i piersi kaczki, lekko potem uduszone, sos, ziemniaki, buraczki polskie z Rewe, mizeria. Jutro mielone własnoręcznie zrobione... Trzy małe kotlety zjem, reszta mięsa na niedzielne klopsiki. W sobotę pół kurczaka z rożna, frytki.. To akurat kupię w Grill-Imbiss za 4,90 i zjem w domu. :mniam:. 

Ooo to jutro podobne menu mamy u nas tez beda kotleciki mielone, puree,duuuzo sosu,salatka pomidorki z cebulka   
19 grudnia 2019 17:57 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Coś nie za dużo tych piersi :smiech3::smiech2: wiadomo że chlop:smiech3:

A co se bydzie chop żołowoł 
19 grudnia 2019 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zapiekanka ziemniaczano - serowa. Zalana sosem jajeczno - mleczno - śmietanwym. Do tego sałatka (tradycyjna) z winengretem i pieczona gęsina hm ciekawe czy winko dzisiaj jakieś postawią zmęczone opiekunce 
19 grudnia 2019 18:43 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

A co se bydzie chop żołowoł:oczko: 

No udka też przecież smakowite mogą byco kurzych łapach nie wspomnę bez pazurków i nagniotków A poza tym kurzą stopkę z pazurkami polecam jako deapaczkę pleckową:
19 grudnia 2019 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Kurna dobra podaje menu na jutro ziemniaki + marchewka z groszkiem+ łosoś  ( Bofrost)