JacekTour Dzierżoniów

10 lipca 2019 18:08
Firma specjalizuje się w międzynarodowym transporcie osób z wykorzystaniem nowoczesnego busa 9-cio osobowego marki Ford Transit Custom.
Firmę niedawno założyłem i w swej działalności zamierzam postawić szczególnie na jakość obsługi podróżnych oraz przystępne ceny. Dla mnie każdy pasażer jest ważny zarówno instytucjonalny jak i osoby prywatne. Jestem zarówno właścicielem firmy jak i kierowcą oraz organizatorem wyjazdów. Zatem każdy pasażer może liczyć na najwyższą jakość jego obsługi zarówno na etapie rezerwacji wyjazdu jak i opiece w trakcie jazdy. Podróż odbywa się bez przesiadek. Polecam się szczególnie pasażerom z województwa Dolnośląskiego, których zabieram spod drzwi. Po pasażerów z dalszych regionów Polski zobowiązuję się wyjechać na Dworzec Główny PKP we Wrocławiu lub na inne wskazane przez nich miejsce na terenie województwa dolnośląskiego.
Za przejazd płaci się bezpośrednio u kierowcy.
Polecam wizytę na mojej stronie internetowej www.jacektour.pl i serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług zarówno klientów instytucjonalnych jak i osoby prywatne.
Jacek Janicki