Firma Handlowo - Usługowa Jacek Janicki
0 / 5
 • www.jacektour.pl
 • 606121831
 • 58-200 Dzierżoniów, Słowackiego 15/2
Zarobki
0
/ 5
Warunki umowy
0
/ 5
Dopasowanie oferty
0
/ 5
Jakość obsługi
0
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Firma specjalizuje się w międzynarodowym transporcie osób z wykorzystaniem nowoczesnego busa 9-cio osobowego marki Ford Transit Custom.
Firmę niedawno założyłem i w swej działalności zamierzam postawić szczególnie na jakość obsługi podróżnych oraz przystępne ceny. Dla mnie każdy pasażer jest ważny zarówno instytucjonalny jak i osoby prywatne. Jestem zarówno właścicielem firmy jak i kierowcą oraz organizatorem wyjazdów. Zatem każdy pasażer może liczyć na najwyższą jakość jego obsługi zarówno na etapie rezerwacji wyjazdu jak i opiece w trakcie jazdy. Podróż odbywa się bez przesiadek. Polecam się szczególnie pasażerom z województwa Dolnośląskiego, których zabieram spod drzwi. Po pasażerów z dalszych regionów Polski zobowiązuję się wyjechać na Dworzec Główny PKP we Wrocławiu lub na inne wskazane przez nich miejsce na terenie województwa dolnośląskiego.
Za przejazd płaci się bezpośrednio u kierowcy.
Polecam wizytę na mojej stronie internetowej www.jacektour.pl i serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług zarówno klientów instytucjonalnych jak i osoby prywatne.
Jacek Janicki

 • Zasięg działaności

  Wyjazdy do Niemiec, a w szczególności: Hanower - Brema - Hamburg.

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Nie

 • Numer NIP

  795-001-08-15

); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.