Zguba

10 października 2019 22:07 / 8 osobom podoba się ten post
Damessa

Wie ktoś , gdzie podziewa się nasza Zofija:kwiatek dla ciebie2:

O, właśnie dzisiaj wpadłam tu do Was. Ostatnio powściągliwa się zrobiłam, bo mam straszne zawirowania w życiu osobistym i nie mam weny na szreibowanie. Zawodowo nadal uprawiam to samo i tak samo śmigam do domu co pare tygodni. Jakoś się trzymam i mam nadzieję, że to co trudne przeminie. Pozdrawiam Was wszystkich Kochani
10 października 2019 22:46 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

O, właśnie dzisiaj wpadłam tu do Was. Ostatnio powściągliwa się zrobiłam, bo mam straszne zawirowania w życiu osobistym i nie mam weny na szreibowanie. Zawodowo nadal uprawiam to samo i tak samo śmigam do domu co pare tygodni. Jakoś się trzymam i mam nadzieję, że to co trudne przeminie. Pozdrawiam Was wszystkich Kochani

Trzymaj się Zofia wszystko co zle przemija . Jak to mówił mój dziadek
" każdy ma na głowie jakiegoś mula co go śmula". 
11 października 2019 15:29 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

O, właśnie dzisiaj wpadłam tu do Was. Ostatnio powściągliwa się zrobiłam, bo mam straszne zawirowania w życiu osobistym i nie mam weny na szreibowanie. Zawodowo nadal uprawiam to samo i tak samo śmigam do domu co pare tygodni. Jakoś się trzymam i mam nadzieję, że to co trudne przeminie. Pozdrawiam Was wszystkich Kochani

Oczywiście że przeminie..i tej wersji będziemy się trzymać. 
30 grudnia 2019 23:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia gdzie jesteś ? 
01 grudnia 2021 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia gdzie jesteś ?
Pominmy drażliwy temat i bawmy się dobrze .Chodź do nas plisss i weż że sobą nawet siarczyste kawały ??
01 grudnia 2021 09:23 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dusia gdzie jesteś :aniolki:?
Pominmy drażliwy temat i bawmy się dobrze .Chodź do nas plisss i weż że sobą nawet siarczyste kawały ??

Dusiu wróć  Ja już  tak 2 razy się  wkur....am ,ale mi szybko przechodzi Także ten...
01 grudnia 2021 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dusiu wróć :-) Ja już  tak 2 razy się  wkur....am ,ale mi szybko przechodzi :smiech3:Także ten...

Szczęśliwi ci którym przechodzi szybko ?
01 grudnia 2021 09:32 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dusiu wróć :-) Ja już  tak 2 razy się  wkur....am ,ale mi szybko przechodzi :smiech3:Także ten...

Dusiu, posłuchaj nas i wracaj 
W Dobranockach serduszek nad łóżkiem brakuje a i w Dowcipach jakoś mdło i jednej inspiracji co zrobić na obiad też brak
Oj,dostawało mi się tutaj na początku od doświadczonych, szczególnie dwóch koleżanek. Ignorowałam albo odpysknęłam ale nie zwiałam. Inni mogli pisać to ja też. Zawsze znajdą się tacy, którzy tęsknią za nami. A my tęsknimy za Dusią 
01 grudnia 2021 10:22 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu, posłuchaj nas i wracaj :-)
W Dobranockach serduszek nad łóżkiem brakuje a i w Dowcipach jakoś mdło i jednej inspiracji co zrobić na obiad też brak:-(
Oj,dostawało mi się tutaj na początku od doświadczonych, szczególnie dwóch koleżanek. Ignorowałam albo odpysknęłam ale nie zwiałam. Inni mogli pisać to ja też. Zawsze znajdą się tacy, którzy tęsknią za nami. A my tęsknimy za Dusią :serce:

Nie pamiętam żebyś dostawała po poopie, ale skoro tak piszesz ,też mnie tu drapnieto, olać to,było minęlo, lecimy do przodu z radoscią Ale nie zapomnę jak Cię witałam, myślałam że 29 lat masz Dużo się nie pomyliłam 
01 grudnia 2021 10:27 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie pamiętam żebyś dostawała po poopie, ale skoro tak piszesz ,też mnie tu drapnieto, olać to,było minęlo, lecimy do przodu z radoscią :aniolki:Ale nie zapomnę jak Cię witałam, myślałam że 29 lat masz :bravo:Dużo się nie pomyliłam :przytula:

A mnie tylko głaskano ???????
01 grudnia 2021 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

A mnie tylko głaskano ???????

Napisales w czasie przeszłym.  Teraz jest dobrze i trzymajmy się tego
01 grudnia 2021 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie pamiętam żebyś dostawała po poopie, ale skoro tak piszesz ,też mnie tu drapnieto, olać to,było minęlo, lecimy do przodu z radoscią :aniolki:Ale nie zapomnę jak Cię witałam, myślałam że 29 lat masz :bravo:Dużo się nie pomyliłam :przytula:

I jak tu nie kochać, Konwalii i konwalii 
01 grudnia 2021 10:53 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

I jak tu nie kochać, Konwalii i konwalii :serce:


A można, można 
A myślisz że się tym przejmuje ?Zawsze są zwolennicy i przeciwnicy ?
A Zguby jak ni ma tak ni ma ?
 
01 grudnia 2021 11:03 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08


A można, można :hihi:
A myślisz że się tym przejmuje ?:hihi:Zawsze są zwolennicy i przeciwnicy ?
A Zguby jak ni ma tak ni ma ?
 

Mam zaufanie do Św Antoniego, już się pomodliłam ,Dusia się znajdzie ?
01 grudnia 2021 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie pamiętam żebyś dostawała po poopie, ale skoro tak piszesz ,też mnie tu drapnieto, olać to,było minęlo, lecimy do przodu z radoscią :aniolki:Ale nie zapomnę jak Cię witałam, myślałam że 29 lat masz :bravo:Dużo się nie pomyliłam :przytula:

Oj,czepiały się mnie panie na eM i na Te ?
A może to ja się czepiałam,bo wszystko wiedziały lepiej?
Było minęło, a najważniejsze, że my później kuliżanki  po fachu się zrobiłyśmy