Odliczam dni 19

12 września 2019 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Werska, stąd do Brukseli, czy po powrocie do domu? :-)

Po powrocie do domu.
Koleżanka już kupiła bilety- 430 zł w obie strony dla czterech osób. Dojazdy do Warszawy i z powrotem będą droższe -) . Tam śpimy u naszej koleżanki. Teraz tylko zaplanować, co tam możemy robić. Zazwyczaj drukuję takie propozycje- typowe, dla danego miejsca, i mniej oczywiste. A potem wybieramy na miejscu to, na co mamy ochotę. Czasem to pozwala czas zaoszczędzić- bo np jak się z Kaplicy Sykstyńskiej wyjdzie z wycieczkami przez prawe drzwi, to wychodzi się z boku Bazyliki Św. Piotra przy wejściu na kopułę i nie trzeba czekać w kolejce na wejście do niej (wtedy na oko to było jakieś 3 godziny stania). Takie informacje to przeważnie moje zadanie
W przyszłym roku czeka nas Amsterdam- też do koleżanki, ale tam tylko we dwie.
I jeszcze jest opcja do Glasgow latem, ale ta najmniej prawdopodobna...
12 września 2019 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Zmiana kodu
12 września 2019 11:30 / 1 osobie podoba się ten post
Werska czym jedziecie?
12 września 2019 11:30
Werska czym jedziecie?
12 września 2019 12:15
monika.s

Jeszcze ja 17 :-) 

Czy też Cię dopisać? 
12 września 2019 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
Jak dobrze, że są te odliczajki, właśnie dzięki nim wiem, że to już tylko dwa tygodnie mi zostały!. Muszę chyba spisać sobie na kartce moją "tu du" listę, bo jest kilka rzeczy, które wypadałoby zrobić, a ciągle gdzieś na później są odkładane 
12 września 2019 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Werska czym jedziecie?

Ryanar-em. A do Warszawy samochodem jednej z dwóch- bo ta, co bilety kupowała paskudnie znosi podróż. Między innym głośno beka- słyszałam!!! Jak sama prowadzi, albo powoli ktoś jedzie, to lepiej. Bałam się, że zanim się dogadamy, dane poprzesyłamy, to już drożej będzie. Ale nie. W tym są dwa bagaże te dodatkowe (tak leciałyśmy do Rzymu- we dwie w jeden się spakowałyśmy). Niestety, od listopada się przepisy zmieniły i tylko jedna mała torba/plecak w cenie- mój ulubiony plecak nie mieści się w tych ich wymiarach...
12 września 2019 19:51 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Jak dobrze, że są te odliczajki, właśnie dzięki nim wiem, że to już tylko dwa tygodnie mi zostały!. Muszę chyba spisać sobie na kartce moją "tu du" listę, bo jest kilka rzeczy, które wypadałoby zrobić, a ciągle gdzieś na później są odkładane :-)

Haha, robisz tak samo, jak ja. 
Na kartce, np.umyć lodówkę, porządek w szafce dziadka i inne pierdołki. Co nie znaczy, że tego nie robię w czasie pobytu
12 września 2019 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
Gusiu, a jutro masz święto, haha. 13 dni zostanie i jutro jest 13go w piątek
12 września 2019 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Haha, robisz tak samo, jak ja. 
Na kartce, np.umyć lodówkę, porządek w szafce dziadka i inne pierdołki. Co nie znaczy, że tego nie robię w czasie pobytu:-)

Ale jak mam na kartce i skreślam,jak już zrobione, to wtedy dopiero zadowolona jestem 
12 września 2019 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ale jak mam na kartce i skreślam,jak już zrobione, to wtedy dopiero zadowolona jestem :smiech3:

Serio, ja też
Tu już rozpisałem sobie też plan pobytu w PL, żeby czegoś nie przeoczyć. Przed wyjazdem analogicznie... Zapisuję to, co mam zabrać ze sobą... 
12 września 2019 20:29 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Serio, ja też:smiech3:
Tu już rozpisałem sobie też plan pobytu w PL, żeby czegoś nie przeoczyć. Przed wyjazdem analogicznie... Zapisuję to, co mam zabrać ze sobą... :aniolki:

Ja też 
Już dzisiaj skreślilam -termin u fryzjera i pedicure 
Dwie sprawy mniej na liście!
12 września 2019 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
Aha, jeszcze do  kalendarza wpisałam -28.09 godz 19 - Teatr im. S. Jaracza -spektakl Panny z Wilka 
Już się cieszę, bo wcześniej spotykamy się gdzieś w kafejce w stałym "teatrowym "towarzystwie-jak zawsze we cztery 
13 września 2019 07:06 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Ryanar-em. A do Warszawy samochodem jednej z dwóch- bo ta, co bilety kupowała paskudnie znosi podróż. Między innym głośno beka- słyszałam!!! Jak sama prowadzi, albo powoli ktoś jedzie, to lepiej. Bałam się, że zanim się dogadamy, dane poprzesyłamy, to już drożej będzie. Ale nie. W tym są dwa bagaże te dodatkowe (tak leciałyśmy do Rzymu- we dwie w jeden się spakowałyśmy). Niestety, od listopada się przepisy zmieniły i tylko jedna mała torba/plecak w cenie- mój ulubiony plecak nie mieści się w tych ich wymiarach...

Fajnie  zazdraszczam. Co tam plecak, ważne że ekipa sprawdzona i wiadomo co po kim można sie spodziewać . A jak coś Ci się nie zmieści do torby to załóż za siebie, moja koleżanka tak robi  
13 września 2019 07:07 / 5 osobom podoba się ten post
I już piątek...

Witam i odliczam...

Gusia 13

Luke 20

Maluda 33

Malgoszg 48

Damessa 49 zmiana kodu

Werska 60 i już jutro zmiana kodu

Zapraszam