Odliczam dni 19

01 listopada 2019 23:02 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

a ja mam ok 20 dni dokładnie nie wiem dnia wyjazdu bo też przedłużyła o tydzień :oklaski:

Jak chcesz odliczać razem z nami to musisz wstępnie jakąś liczbę podać, a potem najwyżej zweryfikować...
02 listopada 2019 06:41 / 4 osobom podoba się ten post
No to liczymy
Konwalia08 - 1 - ostatnia sobota. Szerokiej drogi i wspaniałego urlopu
Werska - 10 - ostatnia dwucyfrówka
Malgi - 13 - mniej niż dwa tygodnie
Damessa - 15 - jutro dwa tygodnie
Luke - 22 - jutro "oczko"
Dusia1978 - 39 - zmiana kodu na trójeczkę z przodu
Dziś szampańsko, bo przecież weekend mamy?
02 listopada 2019 06:45 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy :misiu:
Konwalia08 - 1 - ostatnia sobota. Szerokiej drogi i wspaniałego urlopu :flaga Polski:
Werska - 10 - ostatnia dwucyfrówka :szampan:
Malgi - 13 - mniej niż dwa tygodnie :szampan:
Damessa - 15 - jutro dwa tygodnie :szampan:
Luke - 22 - jutro "oczko" :szampan:
Dusia1978 - 39 - zmiana kodu na trójeczkę z przodu :szampan:
Dziś szampańsko, bo przecież weekend mamy? :wino:
:angel3:

02 listopada 2019 07:07 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy :misiu:
Konwalia08 - 1 - ostatnia sobota. Szerokiej drogi i wspaniałego urlopu :flaga Polski:
Werska - 10 - ostatnia dwucyfrówka :szampan:
Malgi - 13 - mniej niż dwa tygodnie :szampan:
Damessa - 15 - jutro dwa tygodnie :szampan:
Luke - 22 - jutro "oczko" :szampan:
Dusia1978 - 39 - zmiana kodu na trójeczkę z przodu :szampan:
Dziś szampańsko, bo przecież weekend mamy? :wino:
:angel3:

Dziekuję Malgi
02 listopada 2019 07:07 / 5 osobom podoba się ten post
Jeden dzień, jedna noc
02 listopada 2019 07:20 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy :misiu:
Konwalia08 - 1 - ostatnia sobota. Szerokiej drogi i wspaniałego urlopu :flaga Polski:
Werska - 10 - ostatnia dwucyfrówka :szampan:
Malgi - 13 - mniej niż dwa tygodnie :szampan:
Damessa - 15 - jutro dwa tygodnie :szampan:
Luke - 22 - jutro "oczko" :szampan:
Dusia1978 - 39 - zmiana kodu na trójeczkę z przodu :szampan:
Dziś szampańsko, bo przecież weekend mamy? :wino:
:angel3:

Jeszcze trochę 
02 listopada 2019 07:25 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:kwiatek dla ciebie2:Jeden dzień, jedna noc

Dzień przed wyjazdem to zawsze się cieszę jak mi się uda bohatersko walizkę dopiąć 
02 listopada 2019 07:38 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień przed wyjazdem to zawsze się cieszę jak mi się uda bohatersko walizkę dopiąć :hihi:

Nawet się udało bo plecak zawsze z sobą mam ja to jak Werska w plecakach się lubuje, zawsze mogę na niego liczyć .Kupiłam kiedyś taki fajny filcowy a jaką nazwę nadał mu producent ,,Retro "
02 listopada 2019 07:57 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nawet się udało bo plecak zawsze z sobą mam :-)ja to jak Werska w plecakach się lubuje, zawsze mogę na niego liczyć .Kupiłam kiedyś taki fajny filcowy a jaką nazwę nadał mu producent ,,Retro ":hihi:

Też się na plecak przerzuciłam zamiast torebki i nie wiem jak się do tej pory odbywałam bez niego. Kupiłam od razu taki dopasowany rozmiarami do bagazu podręcznego , a się cabinzero nazywa 
02 listopada 2019 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
48DNI DO 20 GRUDNIA
02 listopada 2019 20:33 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Też się na plecak przerzuciłam zamiast torebki i nie wiem jak się do tej pory odbywałam bez niego. Kupiłam od razu taki dopasowany rozmiarami do bagazu podręcznego , a się cabinzero nazywa :-)

Plecaki moja miłość! Nie tam żadne torebki. Mam jakieś wprawdzie, bo na wesele jakoś niekoniecznie- choć, gdybym taki "bizuteryjny" znalazła, to kto wie...
Ale nazwy CABINZERO nie słyszałam- i sobie wklepałam i ogladam. Chyba coś z tego dołączę do kolekcji... Jest kobieta, która plecaki i torby skórzane szyje. Czajka Czajka się nazywa. Mam od niej duży, na wycieczki czy podróże. Porządne zakupy też się zmieszczą. Zrobiła mi kieszenie tam, gdzie chciałam, i taką na butelkę z wodą- dwulitrową też się wepchnie. Może nie jest najpiękniejszy, ale wygodny. Teraz zastanawiam się nad takim bardziej kobiecym, nie do targania wielu rzeczy, jak ten. Ale nie mam pomysłu. Jak znajdę coś, co mnie zachwyci, to u niej zamówię.
02 listopada 2019 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Plecaki moja miłość! Nie tam żadne torebki. Mam jakieś wprawdzie, bo na wesele jakoś niekoniecznie- choć, gdybym taki "bizuteryjny" znalazła, to kto wie...
Ale nazwy CABINZERO nie słyszałam- i sobie wklepałam i ogladam. Chyba coś z tego dołączę do kolekcji... Jest kobieta, która plecaki i torby skórzane szyje. Czajka Czajka się nazywa. Mam od niej duży, na wycieczki czy podróże. Porządne zakupy też się zmieszczą. Zrobiła mi kieszenie tam, gdzie chciałam, i taką na butelkę z wodą- dwulitrową też się wepchnie. Może nie jest najpiękniejszy, ale wygodny. Teraz zastanawiam się nad takim bardziej kobiecym, nie do targania wielu rzeczy, jak ten. Ale nie mam pomysłu. Jak znajdę coś, co mnie zachwyci, to u niej zamówię.

Ile woła za taki skórzany plecak? Oglądałam w sklepie gotowe to cena niska nie była.
02 listopada 2019 20:53 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ile woła za taki skórzany plecak? Oglądałam w sklepie gotowe to cena niska nie była.

Za swój zapłaciłam 420 zł. Omawiałyśmy o co mi chodzi i przysłała zdjęcia gotowych. Na podstawie tego określiłam, jaki ma być- wielkość, kieszenie jakie i gdzie. Chciałam kieszeń z boku na dużą butelkę do picia, którą można kupić w każdym sklepie. Te półtora litrowe wchodzą bez problemu. Wybrałam kolory skóry. Jeżdżę z nim rowerem na zakupy i dużo się mieści. Wygodny, pakowny- sprawdza się na wycieczkach. Ale jak go rozpakowałam, to pomyślałam- za piękny to on nie jest. Ale go polubiłam- za praktyczność. I chcę znów sobie prezent zrobić i zamówić taki ładniejszy, delikatniejszy. Ale jeszcze nie wiem, jaki miałby być.
Po 3 latach użytkowania w różnych warunkach- zima, deszcz, słońce- wygląda właściwie tak, jak wtedy, gdy go rozpakowałam.
02 listopada 2019 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Za swój zapłaciłam 420 zł. Omawiałyśmy o co mi chodzi i przysłała zdjęcia gotowych. Na podstawie tego określiłam, jaki ma być- wielkość, kieszenie jakie i gdzie. Chciałam kieszeń z boku na dużą butelkę do picia, którą można kupić w każdym sklepie. Te półtora litrowe wchodzą bez problemu. Wybrałam kolory skóry. Jeżdżę z nim rowerem na zakupy i dużo się mieści. Wygodny, pakowny- sprawdza się na wycieczkach. Ale jak go rozpakowałam, to pomyślałam- za piękny to on nie jest. Ale go polubiłam- za praktyczność. I chcę znów sobie prezent zrobić i zamówić taki ładniejszy, delikatniejszy. Ale jeszcze nie wiem, jaki miałby być.
Po 3 latach użytkowania w różnych warunkach- zima, deszcz, słońce- wygląda właściwie tak, jak wtedy, gdy go rozpakowałam.

To się nazywa miłość do plecaka 
03 listopada 2019 06:37 / 3 osobom podoba się ten post
No to liczymy
Konwalia08 -  Szerokiej drogi i wspaniałego urlopu
Werska - 9 - zmiana kodu na jednocyfrówkę
Malgi - 12 -
Damessa - 14 - ostatnie dwa tygodnie
Luke - 21 - "oczko" czyli trzy tygodnie
Dusia1978 - 38 -