Odliczam dni 19

08 grudnia 2019 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem jak ja to liczyłam. Pomyliło mi się  że Wigilia jest w niedzielę (dobrze, że nie w maju) czyli ja dopiero w niedzielę wyjeżdżam. Prócz dzisiejszej jeszcze jedna niedzielę tu spędzę. Trzymajcie kciuki 
08 grudnia 2019 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Nie wiem jak ja to liczyłam. Pomyliło mi się  że Wigilia jest w niedzielę (dobrze, że nie w maju) czyli ja dopiero w niedzielę wyjeżdżam. Prócz dzisiejszej jeszcze jedna niedzielę tu spędzę. Trzymajcie kciuki :slodki krolik:

Dasz radę. Jak nie, to kto? 
08 grudnia 2019 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dasz radę. Jak nie, to kto? :-)

Staram się jak mogę 
Dziękuję, że wierzysz we mnie 
09 grudnia 2019 06:55 / 8 osobom podoba się ten post
Zaczynamy poniedziałkowe odliczajki. 
 
Dusia 1
 
Mają 3
 
Monikas. 3
 
Pulpecja 5
 
Kilka 13
 
Anka1 17
 
Konwalia 32
 
Maluda 32
 
Dorotee 33
 
Luke 37:
 
Dusia już prawie spakowana. Mają, Monika i Pulpecja czas pakować walizki. 
Luke od jutra stoi na posterunku i odlicza a inni sprawdzają czy się wszystko zgadza.
Dziękuję za wspólne odliczajki i przepraszam za ewentualne pomyłki. 
09 grudnia 2019 10:25 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zaczynamy poniedziałkowe odliczajki. :pisze_listy:
 
Dusia 1:jesien:
 
Mają 3:piekna_zima2:
 
Monikas. 3:hihihi:
 
Pulpecja 5:fajnie:
 
Kilka 13:balwanek:
 
Anka1 17:niech zyje:
 
Konwalia 32:yahoo:
 
Maluda 32:oklaski:
 
Dorotee 33:bravo:
 
Luke 37::randka2:
 
Dusia już prawie spakowana. Mają, Monika i Pulpecja czas pakować walizki. 
Luke od jutra stoi na posterunku i odlicza a inni sprawdzają czy się wszystko zgadza.:smiech3:
Dziękuję za wspólne odliczajki :lovu2:i przepraszam za ewentualne pomyłki. :angel1:

Kochana jak murzyn się zbuntuje to bedzie krócej
09 grudnia 2019 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Kochana :aniolki: jak murzyn się zbuntuje to bedzie krócej:aniolki:

Ja już przekazalam odliczajki bo jutro wyjeżdżam.  A kto chętny? Wytypowalam Luke więc nie wiem czy on to przyjął ucieszony??? A Ty jeśli widzisz, ze nie dajesz rady to się nie mecz i nie zadręczają. Szkoda zdrowia. Do agencji też zgłoś jaka jest sytuacja z babka niech interweniują. Trzymaj się. 
09 grudnia 2019 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja już przekazalam odliczajki bo jutro wyjeżdżam.  A kto chętny? :bezradny:Wytypowalam Luke więc nie wiem czy on to przyjął ucieszony???:-) A Ty jeśli widzisz, ze nie dajesz rady to się nie mecz i nie zadręczają. Szkoda zdrowia. Do agencji też zgłoś jaka jest sytuacja z babka niech interweniują. Trzymaj się. :aniolki:

Dzwoniłam i rozmawiałam z agencją w Polsce i z koordynatorem tu w Niemczech też .Wszystko  spisali przyznali mi racje  bo poprzedniczki tez to mówiły ....... przekazali  rodzinie i.......cisza żadnych kroków rodzina nie poczyniła. Wiesz to nie jest kwestia że nie dam rady bo dam. Tylko ja nierozumiem dlaczego nie chcą leczyć jej.Dla mnie to nie problem wyprasować i złożyć obrus czy cokolwiek innego wg jej życzenia to nie problem po to tu jestem .Ale to mówi nie ona tylko jej choroba 
09 grudnia 2019 11:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja już przekazalam odliczajki bo jutro wyjeżdżam.  A kto chętny? :bezradny:Wytypowalam Luke więc nie wiem czy on to przyjął ucieszony???:-) A Ty jeśli widzisz, ze nie dajesz rady to się nie mecz i nie zadręczają. Szkoda zdrowia. Do agencji też zgłoś jaka jest sytuacja z babka niech interweniują. Trzymaj się. :aniolki:

Jeśli nie usłyszę sprzeciwów, to ok 
Chyba, że jakaś dziewczyna by chciała. Żeby nie było to i tamto
09 grudnia 2019 13:12 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zaczynamy poniedziałkowe odliczajki. :pisze_listy:
 
Dusia 1:jesien:
 
Mają 3:piekna_zima2:
 
Monikas. 3:hihihi:
 
Pulpecja 5:fajnie:
 
Kilka 13:balwanek:
 
Anka1 17:niech zyje:
 
Konwalia 32:yahoo:
 
Maluda 32:oklaski:
 
Dorotee 33:bravo:
 
Luke 37::randka2:
 
Dusia już prawie spakowana. Mają, Monika i Pulpecja czas pakować walizki. 
Luke od jutra stoi na posterunku i odlicza a inni sprawdzają czy się wszystko zgadza.:smiech3:
Dziękuję za wspólne odliczajki :lovu2:i przepraszam za ewentualne pomyłki. :angel1:

Jest stres jak zawsze przed podroza. Dusia wracaj bezpiecznie. Cieszmy sie za dni kilka bedziemy we wlasnych wygodnych lozkach !
09 grudnia 2019 13:18 / 6 osobom podoba się ten post
monika.s

Jest stres jak zawsze przed podroza. Dusia wracaj bezpiecznie. Cieszmy sie za dni kilka bedziemy we wlasnych wygodnych lozkach ! :oklaski:

Tutaj też mam niczego sobie ale w domciu nie będę spala sama. 
09 grudnia 2019 13:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tutaj też mam niczego sobie ale w domciu nie będę spala sama. :-):dobranoc2::wspolny posilek::szampan::serce:

W domu inny swiat ! Mi grozi korba dobrze, ze juz wracam
09 grudnia 2019 17:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tutaj też mam niczego sobie ale w domciu nie będę spala sama. :-):dobranoc2::wspolny posilek::szampan::serce:

Dusiu, bezpiecznej podróży, dużo spokoju i wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym. Pozdrawiam
09 grudnia 2019 18:19 / 2 osobom podoba się ten post
Maja68

Dusiu, bezpiecznej podróży, dużo spokoju i wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym. Pozdrawiam

Dziękuję. Tobie również wszystkiego dobrego bo Ty też na walizkach już siedzisz. 
09 grudnia 2019 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Tobie również wszystkiego dobrego bo Ty też na walizkach już siedzisz. :kwiatek dla ciebie2:

Ale rano jeszcze będziesz? 
09 grudnia 2019 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Tobie również wszystkiego dobrego bo Ty też na walizkach już siedzisz. :kwiatek dla ciebie2:

Dusiku szczesliwej podróży do domciu pisz z trasy i zaglądaj koniecznie do nas