Muzyka, która dodaje Ci sił 7

08 lutego 2023 12:14 / 3 osobom podoba się ten post
Ze Szpaka zrobiłam Szlaka 
Przepraszam i jego, i Was ?
08 lutego 2023 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ze Szpaka zrobiłam Szlaka :placze1:
Przepraszam i jego, i Was ?

Myśle, że nikt się nie pogniewa 
08 lutego 2023 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No,Mleczko, załatwiłaś mnie wczoraj tym Ralphem Kamińskim. Zwyczajnie zabrałaś mi dobre 2 godziny snu:oczko:
Jak weszłam na Youtube, to miało być, a,posłucham sobie "Taty",a później, no to poszukam info o tym, jak powstał ten utwór. Jak zaczęłam już czytać z nim wywiad ,to posłucham jeszcze tego czy tamtego. I zrobiła się 2 w nocy,zasnęłam przy godzinnym podkaście Dwa Światy z Michałem Szlakiem (wiecie o tym,że  jestem jego wielką fanką ?), prowadzonym przez Artura Rawicza i Ralpha Kamińskiego. A że zasnęłam, to dzisiaj godzina minęła na powtórce. Nie żałuję, było warto i i nie uważam że to czas stracony.  

ARTYSTA nie wiem czy się uchowa, bo u nas najlepiej być przeciętniakiem . Pięknie śpiewa piosenki I.Santor . Nie żałuj Gusiu czasu 
08 lutego 2023 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

ARTYSTA nie wiem czy się uchowa, bo u nas najlepiej być przeciętniakiem . Pięknie śpiewa piosenki I.Santor . Nie żałuj Gusiu czasu :-)

Nie żałuję, a dzisiaj nawet więcej czasu na niego "straciłam ". Zapodałam sobie Youtube na telewizorze i słuchałam utworów Cory w jego interpretacji. Nie udaje  nie naśladuje, interpretuje tak, jak sam czuje. Dla mnie pięknie. 
08 lutego 2023 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Nie żałuję, a dzisiaj nawet więcej czasu na niego "straciłam ". Zapodałam sobie Youtube na telewizorze i słuchałam utworów Cory w jego interpretacji. Nie udaje  nie naśladuje, interpretuje tak, jak sam czuje. Dla mnie pięknie. 

Dla mnie też .
16 marca 2023 05:15 / 3 osobom podoba się ten post
Szperając trafiłem na taką perełkę... Piękne te rytmy - koją i dają wytchnienie ?
Tak się przywitam ?
Muzycznie po polsku i w innym języku... też


I perełka jaką ktoś mi bliski onegdaj polecił - wraca się do tych chwil chętnie 

 
Miłego poranka - :) 

 
09 kwietnia 2023 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Wszak już postu nie ma... A co tam 
09 kwietnia 2023 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wszak już postu nie ma... A co tam :smiech3:

Haha dobre 
09 października 2023 09:16 / 2 osobom podoba się ten post
muzyka to cos wiecej niz tylko dzwieki, prawda? ? kazdy z nas ma te swoje ulubione kawalki, ktore dodaja skrzydel, gdy jest ciezko. czasami wystarczy słuchac ulubionej piosenki, zeby poczuc, ze wszystko jest mozliwe! to taka nasza mala ucieczka od rzeczywistosci, chwila relaksu i naładowania baterii. muzyka "ktora dodaje ci sil" to tez sposob na wyrazenie siebie, swoich emocji i doswiadczen. ? czasem warto zwolnic, po prostu posluchac i dac sie poniesc melodii. a wyobraźcie sobie, ze kazda nuta to krok do przodu, do naszych marzeń i celów! ?‍♂️❤️ i pamietajcie, zawsze warto byc otwartym na nowe brzmienia, bo nigdy nie wiadomo, co moze nas zainspirowac. ? ja uwielbiam https://www.youtube.com/watch?v=T6wbugWrfLU



 
09 października 2023 12:42
olka411

muzyka to cos wiecej niz tylko dzwieki, prawda? ? kazdy z nas ma te swoje ulubione kawalki, ktore dodaja skrzydel, gdy jest ciezko. czasami wystarczy słuchac ulubionej piosenki, zeby poczuc, ze wszystko jest mozliwe! to taka nasza mala ucieczka od rzeczywistosci, chwila relaksu i naładowania baterii. muzyka "ktora dodaje ci sil" to tez sposob na wyrazenie siebie, swoich emocji i doswiadczen. ? czasem warto zwolnic, po prostu posluchac i dac sie poniesc melodii. a wyobraźcie sobie, ze kazda nuta to krok do przodu, do naszych marzeń i celów! ?‍♂️❤️ i pamietajcie, zawsze warto byc otwartym na nowe brzmienia, bo nigdy nie wiadomo, co moze nas zainspirowac. ? ja uwielbiam https://www.youtube.com/watch?v=T6wbugWrfLU



 

Ciekawa nuta  mam tak, samo, nie zamykam sie na żaden gatunek muzyczny
11 października 2023 22:26
Jakoś dzisiaj brak mi humoru. Może jakaś muzyka na poprawę? Co polecicie? 
11 października 2023 23:00
GrazynaM55

Jakoś dzisiaj brak mi humoru. Może jakaś muzyka na poprawę? Co polecicie? :hejka:

">
12 października 2023 20:59
Fajna muza .Kiedyś wklejalam sporo zdjęć i muzyki .Teraz z tel.  nie potrafię .Ale zaglądam i słucham .
12 października 2023 21:07
olka411

muzyka to cos wiecej niz tylko dzwieki, prawda? ? kazdy z nas ma te swoje ulubione kawalki, ktore dodaja skrzydel, gdy jest ciezko. czasami wystarczy słuchac ulubionej piosenki, zeby poczuc, ze wszystko jest mozliwe! to taka nasza mala ucieczka od rzeczywistosci, chwila relaksu i naładowania baterii. muzyka "ktora dodaje ci sil" to tez sposob na wyrazenie siebie, swoich emocji i doswiadczen. ? czasem warto zwolnic, po prostu posluchac i dac sie poniesc melodii. a wyobraźcie sobie, ze kazda nuta to krok do przodu, do naszych marzeń i celów! ?‍♂️❤️ i pamietajcie, zawsze warto byc otwartym na nowe brzmienia, bo nigdy nie wiadomo, co moze nas zainspirowac. ? ja uwielbiam https://www.youtube.com/watch?v=T6wbugWrfLU



 

Szkoda, że choroba niszczy ta artystkę .Ma piękny głos .