Dobranocki 8

19 grudnia 2019 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

No musialam bo czasami nievwiem czemu nie moge znalesc i nie widze wszystkiego(gdzies sie chowaja fora) i nie moge utworzyc forum nowego np i dlatego od razu tam wpisalam i jezt 2w1:super: 

Na dole mam:zobacz wiecej rozwijam i widze potem jest wiecej forum rozwijam i nie znalazłam fora jak minal ci dzien. Wsiorbalo hehe-takie tam technniczne problematico. No i nic nie moge utworzyc z poziomu mojego tel.
19 grudnia 2019 21:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc Opiekunkowo
Spokojnej nocy
19 grudnia 2019 22:21 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Na dole mam:zobacz wiecej rozwijam i widze potem jest wiecej forum rozwijam i nie znalazłam fora jak minal ci dzien. Wsiorbalo hehe-takie tam technniczne problematico. No i nic nie moge utworzyc z poziomu mojego tel.

Ja cały czas pisze że srajtka i spokojnie zakladam nowy topik Jak chcesz poszukać np.jak minął dzień a nie masz go na stronie głównej to wchodzisz w menu naciskasz,potem forum tam są wszystkie topiki głównie,zjeżdżasz w dół paluchem i ten temat jak minął dzien jest chyba w topiku ,,wygadaj się "
19 grudnia 2019 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja cały czas pisze że srajtka i spokojnie zakladam nowy topik :-)Jak chcesz poszukać np.jak minął dzień a nie masz go na stronie głównej to wchodzisz w menu naciskasz,potem forum tam są wszystkie topiki głównie,zjeżdżasz w dół paluchem i ten temat jak minął dzien jest chyba w topiku ,,wygadaj się ":-)

Ja wchodzę na stronę główną i w to puste okienko wpisuje nazwę topiku a potem klikam w szukaj. Tylko, że nie znam jeszcze nazw wszystkich tematów ale jestem  w trakcie ogarniania wszystkiego 
19 grudnia 2019 22:28 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
Spokojnej nocy i miłych snów Wszystkim życzę 
19 grudnia 2019 22:29 / 4 osobom podoba się ten post
:dobranoc
20 grudnia 2019 00:09 / 4 osobom podoba się ten post
Dobrej nocy wszystkim,tym co już śpią i tym co nie zasypiają przed północą. 
20 grudnia 2019 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja cały czas pisze że srajtka i spokojnie zakladam nowy topik :-)Jak chcesz poszukać np.jak minął dzień a nie masz go na stronie głównej to wchodzisz w menu naciskasz,potem forum tam są wszystkie topiki głównie,zjeżdżasz w dół paluchem i ten temat jak minął dzien jest chyba w topiku ,,wygadaj się ":-)

No tak robilam i nie bylo nigdzie na forum i sie zastanawialam gdzie wsiorbalo. Nie wazne z czasem zagadka sie rozwiaze 
Ooo znalazlam cosik ale jak utworzyc nowe forum  
20 grudnia 2019 09:03 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

No tak robilam i nie bylo nigdzie na forum i sie zastanawialam gdzie wsiorbalo. Nie wazne z czasem zagadka sie rozwiaze:eureka: 
Ooo znalazlam cosik:rozmysla: ale jak utworzyc nowe forum:rozmysla:  

Nie wsiorbalo jest cały czas Jakie Ty forum chcesz otworzyć Powoli ..czy chcesz otworzyć nowy temat ?jeśli tak to :
Menu
Forum
Topik np.Poznajmy się ,pierwszy nam się pokazuje i do góry po lewej jest pomarańczowy prostokąt pisze w nim dodaj temat
Klikasz w to, dodajesz temat
Koniec
Teraz czekam na czekoladki!
 
20 grudnia 2019 11:42 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

No tak robilam i nie bylo nigdzie na forum i sie zastanawialam gdzie wsiorbalo. Nie wazne z czasem zagadka sie rozwiaze:eureka: 
Ooo znalazlam cosik:rozmysla: ale jak utworzyc nowe forum:rozmysla:  

Łooo matulu ! Po co Ci nowe forum.Oj zachłanna jestes
20 grudnia 2019 11:47 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Łooo matulu ! Po co Ci nowe forum.Oj zachłanna jestes:hihi:

Lubie byc opppcykana 
20 grudnia 2019 16:06 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Lubie byc opppcykana :gwizdanie::lol3:

no to dawaj z tym nowym forum będzie satyrycznie ? Mam nazwę pacz ,,Satyra w krótkich majteczkach "
20 grudnia 2019 17:17 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:-)no to dawaj z tym nowym forum :-)będzie satyrycznie ? Mam nazwę pacz :-),,Satyra w krótkich majteczkach ":hihi:

A moze"satyra w slipach"?  
20 grudnia 2019 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

A moze"satyra w slipach"? :lol2: 

SATYRA w bokserkach 
20 grudnia 2019 20:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc dobre sny na noc