Dobranocki 8

15 lutego 2020 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Spokojnej nocy tym co w pracy, w drodze mozna kimnac .:dobranoc: :dobranoc::dobranoc::dobranoc: .

W pracy kimam całą noc "durś "
15 lutego 2020 22:39 / 4 osobom podoba się ten post
Wszyscy poszli spać to se teraz poczytam a se popisze ale fotka musi być .Dobranoc 
16 lutego 2020 09:58 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mycha, czy juz jesteś w swojej mysiej norce ? Kota Ci podrzucę  :kotek: .

Dzień dobry. Dojechałam, późno bo jeszcze sklep Strauss'a zaliczyliśmy po drodze. Przy okazji kupiłam ładny prezent dla syna. Teraz siedzę przy zakazanej kawusi. Cisza, podusie i własne kąty działają kojąco na duszę, choć prawdę mówiąc odpoczywać to ja nie mam po czym  Dzisiaj dzień piżamowego lenistwa, będę się snuła tak aż do wieczora. Jutro wszystko wróci do normy  Pozdrowionka dla wszystkich. Teraz sobie poczytam co nawywijaliście 
16 lutego 2020 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry. Dojechałam, późno bo jeszcze sklep Strauss'a zaliczyliśmy po drodze. Przy okazji kupiłam ładny prezent dla syna. Teraz siedzę przy zakazanej kawusi. Cisza, podusie i własne kąty działają kojąco na duszę, choć prawdę mówiąc odpoczywać to ja nie mam po czym :-) Dzisiaj dzień piżamowego lenistwa, będę się snuła tak aż do wieczora. Jutro wszystko wróci do normy :-) Pozdrowionka dla wszystkich. Teraz sobie poczytam co nawywijaliście :buziaki2:

Wystarczą  wlasne sciany, zeby wszystko poszlo w niepamięć  .Odpoczywaj i do nastepnego wyjazdu 
16 lutego 2020 10:53 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mycha, czy juz jesteś w swojej mysiej norce ? Kota Ci podrzucę  :kotek: .

Kot dotarł do mnie 
16 lutego 2020 11:09 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Kot dotarł do mnie :buziaki2:

Jak Ty to robisz że i miska i kota do łóżka zaciągasz
16 lutego 2020 11:19 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Kot dotarł do mnie :buziaki2:

Dycht jak moj .Ale juz wrocil, lezy na kaloryferze .
16 lutego 2020 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Jak Ty to robisz że i miska i kota do łóżka zaciągasz:hihi::zaskoczenie1:

Ja dobra kobita jestem  
16 lutego 2020 11:54 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No bo go trzymasz i kto tu się sknerzy ?:-)

Znalazłam ci parę misiów. Którego wybierasz ??
 
16 lutego 2020 12:59 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Znalazłam ci parę misiów. Którego wybierasz ??
 

Pierwszy milusi ale bardzo by mnie wkurzało gdyby całą noc ta koldra raz do góry raz w dółpoza tym on chrapie ,ten drugi to skąpiradlo, mamone za żonę maczyli  trzeci taki szaraczek naluci, ale na pewno kochany 
16 lutego 2020 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Kot dotarł do mnie :buziaki2:

Widać że czuwa nad Twoim błogim snem czeka aż się wyśpisz sił nabierzesz
16 lutego 2020 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
A co Wy tak dzisiaj od rana do południa w Dobranockach siedzicie?
Z tego wszystkiego, to zamiast gdzieś wyjść, umysł odświeżyć, bo widzę, że pomroczność jakaś mnie nawiedza,to mam chęć tylko pid kocykiem poleżeć 
16 lutego 2020 13:15 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pierwszy milusi ale bardzo by mnie wkurzało gdyby całą noc ta koldra raz do góry raz w dół:hihi:poza tym on chrapie ,ten drugi to skąpiradlo, mamone za żonę ma:hihi:czyli  trzeci taki szaraczek naluci, ale na pewno kochany :milosc1:

W sumie ruszająca się kołdra to nic. A jak zacznie rytmicznie bąki puszczać ?? No nie pomyślałam 
 
16 lutego 2020 13:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A co Wy tak dzisiaj od rana do południa w Dobranockach siedzicie?
Z tego wszystkiego, to zamiast gdzieś wyjść, umysł odświeżyć, bo widzę, że pomroczność jakaś mnie nawiedza,to mam chęć tylko pid kocykiem poleżeć :-)

Nawet fajnie u mnie ale tak mi się nie chce dziś wyłazić(nie mam bodźca), wczoraj się dotlenilam starczy jeszcze na dziś 
16 lutego 2020 13:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A co Wy tak dzisiaj od rana do południa w Dobranockach siedzicie?
Z tego wszystkiego, to zamiast gdzieś wyjść, umysł odświeżyć, bo widzę, że pomroczność jakaś mnie nawiedza,to mam chęć tylko pid kocykiem poleżeć :-)

Gusiu, siedzę w dobranockach bo latam jeszcze w piżamce, rozmemłana totalnie po podrózy do PL. No i innych w te pielesze wciągam. Dla ciebie też jest miejsce przecież