Odliczam dni 20

30 września 2020 16:00 / 2 osobom podoba się ten post
To poprawiam od razu
 
Dusia 6
 
Werska 11
 
Dorotte 22
 
Marylin 41
 
Póki co tak to chyba się przedstawia. Ja wyjadę odliczajki przejmie raczej Werska bo u niej też chyba się zapowiada zmiana. Ja już czuję, ze musze od początku bo exploduje. 
30 września 2020 18:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia, przejmę. Ale fajnie, że nie będę tylko siebie wpisywać
30 września 2020 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To poprawiam od razu:-)
 
Dusia 6
 
Werska 11
 
Dorotte 22
 
Marylin 41
 
Póki co tak to chyba się przedstawia. Ja wyjadę odliczajki przejmie raczej Werska bo u niej też chyba się zapowiada zmiana. Ja już czuję, ze musze od początku bo exploduje. :palka:

Miało być " Muszę odpocząć "bo cała exploduje. 
30 września 2020 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
Dołączam do WasDusiu, dopisz mnie do odliczajek, proszę, od jutra 54 . Dziękuję 
01 października 2020 06:58 / 5 osobom podoba się ten post
Witam Was w czwartek.
 
Lista się wydłuża w odliczajkach, co mnie bardzo cieszy.  Więc witamy serdecznie nowe osoby. 
 
Odliczamy. 
 
Dusia 5 
 
Werska 10 
 
Dorotee 21 oczko 
 
Marylin 41
 
Marta 54 
 
Dla wszystkich kawa  lub herbata. 
 
Mocniejsze będzie jutro.  
 
A teraz do pracy. 
01 października 2020 07:36 / 2 osobom podoba się ten post
Czekam na aneks do umowy, wtedy dam znać do kiedy. Ale uż widzę, że nie "zlecę" na koniec listy! 
01 października 2020 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was w czwartek.
 
Lista się wydłuża w odliczajkach, co mnie bardzo cieszy. :radosc1: Więc witamy serdecznie nowe osoby. :welcome:
 
Odliczamy. 
 
Dusia 5 :hustawka1:
 
Werska 10 :jazda na rowerze:
 
Dorotee 21 oczko :zajeta:
 
Marylin 41:odkurzanie:
 
Marta 54:pisanie na forum: 
 
Dla wszystkich kawa :kawa: lub herbata. :kawa1:
 
Mocniejsze będzie jutro. :szampan: :smiech3:
 
A teraz do pracy. :-)

Od jutro 42 dni- zmień mi, proszę...
01 października 2020 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was w czwartek.
 
Lista się wydłuża w odliczajkach, co mnie bardzo cieszy. :radosc1: Więc witamy serdecznie nowe osoby. :welcome:
 
Odliczamy. 
 
Dusia 5 :hustawka1:
 
Werska 10 :jazda na rowerze:
 
Dorotee 21 oczko :zajeta:
 
Marylin 41:odkurzanie:
 
Marta 54:pisanie na forum: 
 
Dla wszystkich kawa :kawa: lub herbata. :kawa1:
 
Mocniejsze będzie jutro. :szampan: :smiech3:
 
A teraz do pracy. :-)

U mnie trafione,  jutro odpalam odkurzacz po śniadaniu. Zupka smakowała,  lecker  powtarzał  dziadziuś, na jutro też  ją mamy więc  wezmę się trochę  za porządki.
01 października 2020 22:48 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Dorotee, Luke, Damessa, Angi- życzę jutro szerokiej drogi, miłego towarzystwa w podróży i pięknego czasu w domu!
 
Od jutra przejmuję odliczanie, bo z osób, które tu się "dopisały" zostaję najdłużej. Ale może ktoś jeszcze dojdzie i nie będę za kilka dni sama w odliczajkach???

Bardzo dziękuję, już jestem w domu, jechałam własnym autem.
Już dzisiaj mi się udał kilka spraw ogarnąć.
 
Pozdrawiam wszystkich pracujących i tych, co są na urlopach
02 października 2020 07:11 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w piątek. 
 
Zaczynamy odliczanie. 
 
Dusia 4
 
Dorotee 20
 
Marylin 40
 
Werska 42
 
Marta 53
 
Każdy ma jakieś zajęcie. Dziś trzeba popracować. Odpoczynek będzie jutro. 
 
 
02 października 2020 07:34 / 2 osobom podoba się ten post
Kwiatki może i podleję, ale zasadniczo to odkurzanie będzie
02 października 2020 07:55 / 2 osobom podoba się ten post
Ja akurat pranie zrobię. Już prawie wszystko spakowałam więc teraz co 2 dni małe pranko robię bo zostawiłam dosłownie ok 8 sztuk ubrań.. A to co zostało później tutaj zostawiam. Jak nie wrócę to wyrzuca do śmietnika. 
02 października 2020 11:00 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja akurat pranie zrobię. Już prawie wszystko spakowałam więc teraz co 2 dni małe pranko robię bo zostawiłam dosłownie ok 8 sztuk ubrań.. A to co zostało później tutaj zostawiam. Jak nie wrócę to wyrzuca do śmietnika. :-)

Też tak mam zamiar zrobić- zostawić to, co ewentualnie wyrzucą. Muszę trochę nad lekami się zastanowić- za dużo biorę. Apteka jest przecież, to wystarczy parę podstawowych...
02 października 2020 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Też tak mam zamiar zrobić- zostawić to, co ewentualnie wyrzucą. Muszę trochę nad lekami się zastanowić- za dużo biorę. Apteka jest przecież, to wystarczy parę podstawowych...

No niestety ja mam takie leki   których nie kupię w DE. Od tarczycy i nad ciśnienia. Wożę też że sobą silne przeciwbólowe jakby nie daj Boze rwa kulszowa mnie znowu złapała. A tak to standard, od migreny bo miewam gdy zbliżają się kobiece dni. , żelazo, magnez a i tak kosmetyczka się  nazbierało. Aha i zawsze mam przy sobie antybiotyk bo zdazai się w okresie jesienno-zimowym angina lub Zatoki. A ten jest na mnie sprawdzony i go wolę miec że sobą. 
02 października 2020 16:26 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No niestety ja mam takie leki   których nie kupię w DE. Od tarczycy i nad ciśnienia. Wożę też że sobą silne przeciwbólowe jakby nie daj Boze rwa kulszowa mnie znowu złapała. A tak to standard, od migreny bo miewam gdy zbliżają się kobiece dni. :-), żelazo, magnez a i tak kosmetyczka się  nazbierało. Aha i zawsze mam przy sobie antybiotyk bo zdazai się w okresie jesienno-zimowym angina lub Zatoki. A ten jest na mnie sprawdzony i go wolę miec że sobą. :-)

NIe mam leków, których bym w aptece nie kupiła. Wszystko takie "w razie czego". No i stwierdzam, że mam ich za dużo i muszę ograniczyć. Chyba, że pojechałabym na jakąś głuchą wieś Ale przed ewentualnym wyjazdem w takie miejsce można przecież uzupełnić apteczkę. Ja jestem z tych, co się muszą zapezpieczyć na różne okazje, ale bez przesady!
Choć się różne rzeczy przydają. Jak lata temu pojechałam z dziećmi i koleżankami na festyn z okazji nocy świętojańskiej to miałam taką saszetkę- apteczkę. Bandaż i takie malutkie składane nożyczki przydały nam się bardzo! Był konkurs na wianek, który musiał utrzymać się na wodzie i nasz, robiony grupowo dostał wyróżnienie. Bez bandaża i tych nożyczek chyba by nam się nie udało