Koronawirus

27 lutego 2020 15:32 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko napomknęła, więc założyłem temat. Piszmy tu wszystko na ten temat
 
No i literówka się wkradła... Ma być koronawirus
27 lutego 2020 15:42 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Mleczko napomknęła, więc założyłem temat. Piszmy tu wszystko na ten temat:-)
 
No i literówka się wkradła... Ma być koronawirus

Uważam że nie należy siać paniki ale też nie można tego bagatelizować. Higiena higiena i jeszcze raz higiena. Wiadomo wszyscy się boimy.
 
27 lutego 2020 15:50 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

Uważam że nie należy siać paniki ale też nie można tego bagatelizować. Higiena higiena i jeszcze raz higiena. Wiadomo wszyscy się boimy.
 

Tu nie chodzi o sianie paniki,  wszystko bedzie w jednym miejscu .  Tu nie tylko higiena wchodzi w grę . Warto zbierać informacje i stosować się do zaleceń  specjalistów . W Polce jest ponad tysiąc osob pod kontrolą, ładnie nazwane objetych monitorowaniem . 
28 lutego 2020 06:56 / 4 osobom podoba się ten post
Słucham pilnie i czytam dokladnie informacji nt wirusa . Dochodzę do wniosku, że dla bezpieczeństwa nalezy nosić rękawiczki . Dzisiaj słyszę własnie, że to świństwo  zyje do kilkunasto godzin poza ustrojem . Uważać  trzeba na wszelkiego rodzaju uchwyty, klamki i inne rzeczy dotykane przez ludzi . No, wózki w sklepach prowadzic w rękawiczkach . Juz jest na Białorusi i Litwie . Zgroza 
28 lutego 2020 08:45 / 4 osobom podoba się ten post
I myć dokładnie ręce a to nie każdy potrafi, bo często szybko i byle jak. 
28 lutego 2020 09:20 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

I myć dokładnie ręce a to nie każdy potrafi, bo często szybko i byle jak. 

No nie Mycha , wczoraj w senacie pokazali jak myc ręce dla ideii, jak myć ręce mydłem z dozownika. Nie  pokazali jednak, jak myć zwykłą kostką mydla . Dalej ciemna jestem 
28 lutego 2020 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

No nie Mycha , wczoraj w senacie pokazali jak myc ręce dla ideii, jak myć ręce mydłem z dozownika. Nie  pokazali jednak, jak myć zwykłą kostką mydla . Dalej ciemna jestem :smiech3:

I ja tego nie oglądałam ?!!  
28 lutego 2020 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

I ja tego nie oglądałam ?!! :glupi: :placze1:

Będą powtórki, małostkowość pokazana w pełnej krasie .
28 lutego 2020 12:19 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Będą powtórki, małostkowość pokazana w pełnej krasie .

Chyba włączę tv  bo ostatnio to tylko książki, internet i knajpy. 
01 marca 2020 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
01 marca 2020 11:47 / 2 osobom podoba się ten post
Wczoraj jak byłam w publicznej toalecie na stacji benzynowej to zdezynfekowalam sobie ręce jakimś płynem do czyszczenia podłóg.Myślałam, że to do dezynfekcji rąk specjalny, żeby odkazic a to widocznie osoba sprzątająca go tam zostawiła 
01 marca 2020 12:01 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Wczoraj jak byłam w publicznej toalecie na stacji benzynowej to zdezynfekowalam sobie ręce jakimś płynem do czyszczenia podłóg.:zawstydzony:Myślałam, że to do dezynfekcji rąk specjalny, żeby odkazic a to widocznie osoba sprzątająca go tam zostawiła :nerwowa1:

Warto mieć swój środek sex , w małej butelce . Ja zawsze mam w podróży .
01 marca 2020 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Warto mieć swój środek sex , w małej butelce . Ja zawsze mam w podróży .

Panika mi się chyba udziela 
Nawet niechetnie wychodzę z domu 
01 marca 2020 13:11 / 1 osobie podoba się ten post
Umrze jeszcze tysiace ludzi zanim to opanują,-więc raczej nazwała bym to problemem a nie paniką.
Na prawde nie wiadomo kto i gdzie moze nasz zarazić.
Moj sasiad który jest lekarzem już od kulku tygodni nie podaje reki na przywitanie,bo po prostu sam nie jest pewny czy nie zaraza ponieważ pracuje w szpitalu.
Ja przyznam że trochę mam mieszane uczucia kiedy ktoś w kolejce obok mnie kaszle albo kicha....
01 marca 2020 13:20 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Warto mieć swój środek sex , w małej butelce . Ja zawsze mam w podróży .

Jaki to środek sex??!