Dobranocki 9

24 czerwca 2020 23:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Spokojnej nocy:dobranoc3:
Gusia, Tobie zwłaszcza:-)

Dziękuję 
24 czerwca 2020 23:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję :gwiazdki_niebo:

Bezpiecznej podróży
24 czerwca 2020 23:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc wszystkim 
Przede mną jeszcze cała noc w autobusie 
Właśnie przesiadlam się w Słubicach do innego, docelowego już Sindbada. 
Nie mówię, że już nigdy, ale nie chciałabym jeszcze raz tak jechać, jak dzisiaj na odcinku Bydgoszcz-Słubice. 
W maseczce duszno, bez maseczki jeszcze gorzej, bo wokół "zapachy "niedomytych, spoconych ,jak się schylisz po coś, to skarpetami waniajet. Ciasno, żadnych odstępów, jeden przy drugim ściśnięty. To już chyba busem od drzwi do drzwi lepiej. Ten autobus, po zmianie jakiś przyjemniejszy. 
Śpijcie dobrze, ja za chwilę ruszam dalej 
24 czerwca 2020 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Bezpiecznej podróży:-)

Dziękuję 
25 czerwca 2020 21:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dobrej nocy 
25 czerwca 2020 22:36 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dobranoc wszystkim 
Przede mną jeszcze cała noc w autobusie 
Właśnie przesiadlam się w Słubicach do innego, docelowego już Sindbada. 
Nie mówię, że już nigdy, ale nie chciałabym jeszcze raz tak jechać, jak dzisiaj na odcinku Bydgoszcz-Słubice. 
W maseczce duszno, bez maseczki jeszcze gorzej, bo wokół "zapachy "niedomytych, spoconych ,jak się schylisz po coś, to skarpetami waniajet. Ciasno, żadnych odstępów, jeden przy drugim ściśnięty. To już chyba busem od drzwi do drzwi lepiej. Ten autobus, po zmianie jakiś przyjemniejszy. 
Śpijcie dobrze, ja za chwilę ruszam dalej 
:dobranoc3:

Powinna byc polowa pasazerow  bez scisku . Moze to juz nie obowiazuje ? Dobranoc kochani  U mnie upaly przeplatane deszczem . Jutro maja byc burze, Arek w delegacji , jutro wraca a ja zasne przy netflixie  
25 czerwca 2020 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc jestem już zmęczona 
25 czerwca 2020 23:04 / 1 osobie podoba się ten post
Dobranoc.
25 czerwca 2020 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Powinna byc polowa pasazerow :brak wiary: bez scisku . Moze to juz nie obowiazuje ? Dobranoc kochani :przytul aniola: U mnie upaly przeplatane deszczem . Jutro maja byc burze, Arek w delegacji , jutro wraca a ja zasne przy netflixie :ogladam tv: 

Powinno, ale nie było. Obowiązują "na pokładzie "maseczki i zapięte pasy bezpieczenstwa, o  czym pani  pilotka przypominała na każdym przystanku. Przewoźnik miał przymusową pauzę w marcu chyba i kwietniu, to teraz nadrabia. Bilety podobno podrożały, trzeba kasować pasażerów, żeby było z czego ewentualną karę zapłacić. 
A,jeszcze coś-kierowca serwował kawę i   herbatę, nie miał maseczki ani rękawiczek, gołymi  palcami brał te mieszadełka, sypał, słodził i nalewał. Też kupiłam, tak mi się jej chciało, że ryzyk-fizyk, pomyślałam sobie. Jak się jej zaraz nie napiję to też chyba umrę 
 
 
25 czerwca 2020 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
Dobrej nocy wszystkim, śpijcie spokojnie w przyjemnej temperaturze w swoich  sypialniach. No u mnie za nic ta temoeratura nie chce się zrobić przyjemna. 
Dobranoc 
26 czerwca 2020 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc
26 czerwca 2020 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
DOBRANOC 
26 czerwca 2020 23:03 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc bo jutro trzeba wstać 
27 czerwca 2020 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Tez ide lulu,pierwszy dzień za mną-było o tyle lepiej,że córka duzo mi pomagała.Okazało sie,żejest nauczycielkaniemieckiego w gimnazjum i stwierdziła,ze ja nawet mówie dobrze po niemiecku,hmmm...Grunt,ze rodzina staneła na wysokosci zadania i w ciagu tygodnia zainstalowali neta i kupili telewizor do pokoju.Jutro niedziela,troche lzejszy dzień no i do wieczora bedzie jeszcze Beatrix.Nogimam tak spuchniete po podrózy,że chyba powiesze je sobie na żyrandolu.Byle noc była spokojna,bo padne na pysk.śpijcie spokojnie,o ile to mozliwe w tym upale,pa do jutra.
27 czerwca 2020 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc