Dobranocki 9

24 listopada 2021 21:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dobrej nocki ?
24 listopada 2021 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc  
24 listopada 2021 22:13 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A Ciebie tu dzis mało było że aż się stęskniłam :-)?

Pobudka raniutko i wyjazd z babcia do oddalonej o 50 km kliniki okulistycznej. Przyjechałysmy około  12 zmęczone tak, że tylko po preclu zjadłyśmy i drzemka. Obiad był około 16 . Dzień rozwalony i ja i babcia miałyśmy dosc. Jutro powtórka z rozrywki tylko, że już wizyta kontrolna bez podawania zastrzyku z luteiny i około 15 wyjazd. Więc pewnie też powrót jsk już ciemno będzie i znowu babcia padnie jak kawka.  Tak więc co 4 tygodnie równo zawsze są takie wizyty i dwa dni po kolei wycięte z życiorysu. Dla babci tragedia bo 2 piętro bez windy zanim zejdzie i wejdzie to jakby maraton. 
24 listopada 2021 22:26 / 6 osobom podoba się ten post
24 listopada 2021 22:57 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

:dobranoc1::gwiazdki_niebo::angel1::angel2::angel3:

Malgi Ty wszystko pozabieralas ?
24 listopada 2021 23:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Pobudka raniutko i wyjazd z babcia do oddalonej o 50 km kliniki okulistycznej. Przyjechałysmy około  12 zmęczone tak, że tylko po preclu zjadłyśmy i drzemka. Obiad był około 16 . Dzień rozwalony i ja i babcia miałyśmy dosc. Jutro powtórka z rozrywki tylko, że już wizyta kontrolna bez podawania zastrzyku z luteiny i około 15 wyjazd. Więc pewnie też powrót jsk już ciemno będzie i znowu babcia padnie jak kawka. :-) Tak więc co 4 tygodnie równo zawsze są takie wizyty i dwa dni po kolei wycięte z życiorysu. Dla babci tragedia bo 2 piętro bez windy zanim zejdzie i wejdzie to jakby maraton. 

Oj to rzeczywiście gonitwa .
A co do przychodni bez windy to miałam też taką przeprawę .Starą kamienica w pierony tych schodów i dziadek ledwo idący, nie ten gdzie jestem, inny( już nie żyje )Pielęgniarz prawie 2 metrowy pomagał mi go asekurować bo PDP.mały nie był .
24 listopada 2021 23:06 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Malgi Ty wszystko pozabieralas ?

24 listopada 2021 23:10 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

:misiu::dobranoc::dobranoc3:

Starym zwyczajem Miś Herman ?
24 listopada 2021 23:15 / 6 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
 
25 listopada 2021 06:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oj to rzeczywiście gonitwa .
A co do przychodni bez windy to miałam też taką przeprawę .Starą kamienica w pierony tych schodów i dziadek ledwo idący, nie ten gdzie jestem, inny( już nie żyje )Pielęgniarz prawie 2 metrowy pomagał mi go asekurować bo PDP.mały nie był .

Nie przychodnia jest akurat na parterze tylko, że babcia mieszka w bloku na drugim i to ostatnim piętrze bez windy i tu przy jej bolącym biodrze ( operacja zaplanowana dopiero na 30 marca 2022) wejść i zejść na górę to jak maraton. Dziś czeka mnie to samo. Ja młoda a przy tym jak widzę jak ona się męczy też czuje się jak staruszka. 
25 listopada 2021 20:31 / 5 osobom podoba się ten post
25 listopada 2021 20:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dobranoc / dzisiaj  jest  święto pluszowego misia...wiadomość  ze żłobka/
25 listopada 2021 20:51 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dobranoc :misiu:/ dzisiaj  jest  święto pluszowego misia...wiadomość  ze żłobka/:-)

25 listopada 2021 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc Taki to by mi prawie całe łóżko zajął nic to spałabym na nim ?
25 listopada 2021 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobranoc :-)Taki to by mi prawie całe łóżko zajął nic to spałabym na nim ?