Pilna zbiórka charytatywna

05 sierpnia 2020 23:57 / 4 osobom podoba się ten post

 
Witajcie, długo mnie na tym forum nie było. Jeśli administratorzy nie mają nic przeciwko, chciałabym podać link do zbiórki mojej córeczki. Kto mnie zna, ten wie, że zawsze ciężko pracowałam, ale ze względu na stan zdrowia córki już nie mogę wyjechać do De. Bardzo Was proszę o udostępnianie postu na Waszych profilach na FB, im więcej osób dowie się o zbiórce, tym większe mamy szanse, żeby zebrać pieniądze na operację. Może kogoś z Waszych znajomych, albo Was samych poruszy nasza historia. Z góry dziękuję.
 
 
https://www.siepomaga.pl/sandra-kaminska?fbclid=IwAR3b8RwlsL5aPUoqYvS2_xUH0ErTTJ62xC4QXLj7pWq96NjhJkqbgjmDPzI


Wyobraź sobie, że Twoje nogi są ciągle napięte i ciężkie jak ołów. Pomyśl, że każdego dnia musisz walczyć ze swoim ciałem, o każdy krok, o każdy ruch. Pomyśl, jaką rozpacz czują rodzice, gdy ich ukochane dziecko nagle nie może podnieść się z podłogi? Sandra to malutka dziewcz...
 


Prosimy udostępnić link: https://www.siepomaga.pl/sandra-kaminska


 

06 sierpnia 2020 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
Jest siła.  Jest moc !
Będzie dobrze!  
Ściskam Małą i Ciebie :)
06 sierpnia 2020 07:51 / 3 osobom podoba się ten post
Proszę się nie poddawać,mała jest dzielna i silna wy oczywiście też ,proszę się nie poddawać dobrzy ludzie pomogą.Pozdrawiam serdecznie 
06 sierpnia 2020 13:14 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

Jest siła.  Jest moc !
Będzie dobrze!  
Ściskam Małą i Ciebie :)


Powodzenia, mala Sandro 
20 sierpnia 2020 11:32 / 2 osobom podoba się ten post
Widzę,ze są wpłaty z licytacji.Gdzie taka się odbywa?.Można by czasem coś wstawić na licytację.
20 sierpnia 2020 11:43 / 2 osobom podoba się ten post
poznanianka1

Widzę,ze są wpłaty z licytacji.Gdzie taka się odbywa?.Można by czasem coś wstawić na licytację.

Dobry pomysł, nie wiedziałam, że tak też można. Może ktoś podpowie?
20 sierpnia 2020 12:11 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dobry pomysł, nie wiedziałam, że tak też można. Może ktoś podpowie?

Zauważyłam,że są wpłaty z jakichś licytacji.Być może na FB.Szukałam ,ale nie znalazłam.To fajna sprawa,wystawiamy coś a wylicytowana kwota wpłacana jest na konto Siepomaga.Coś takiego jak np ta:
 
https://www.facebook.com/groups/688251391681142.
 
 
20 sierpnia 2020 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
poznanianka1

Widzę,ze są wpłaty z licytacji.Gdzie taka się odbywa?.Można by czasem coś wstawić na licytację.

20 sierpnia 2020 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
Pamietam Cię Agrafko  Troche czasu minęło... Teraz masz cudną córeczkę, o którą musisz walczyć wszelkimi dostępnymi środkmi! 
Uwaga dla wszystkich czytających - po co szukać jakichś licytacji - najprościej wejść w link, który podała Agrafka, kliknąć ,,wesprzyj,, i przelać z konta partę złotych. Można płacić też blikiem, cała operacja trawa 1 minutę! Zaraz wpłacę!
Trzymaj się Agrafko! Będzie dobrze!!! Uda się
20 sierpnia 2020 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Poszłoooooo
21 sierpnia 2020 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
Trzymam kciuki żeby się udało 
21 sierpnia 2020 10:06 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Trzymam kciuki żeby się udało 

Ja też, tylko tak bardzo powoli rośnie potrzebna kwota i tak dużo jeszcze brakuje 
22 sierpnia 2020 15:22
Binor

https://www.facebook.com/groups/590966368276367/

Binor- dotarłam tam, ale...o ile na to pozwalają facebookowe reguły licytacji( może są takowe narzucone od fejsa odgórnie...nie wiem), to może podpowiedzieć administratorom grupy, aby publikować posty,  mogły tam również osoby, które do grupy nie należą. Może to się wiąże i z pewnym ryzykiem, ale możnaby trafić do większej ilości osób. I skorzystać z narzędzi promocyjnych fejsa- nawet w niewielkim stopniu.
22 sierpnia 2020 15:26
Gusia29

Ja też, tylko tak bardzo powoli rośnie potrzebna kwota i tak dużo jeszcze brakuje :-(

Można założyć skarbonkę. Jest taka funkcja na siępomaga. Z tego powodu, że przy skarbonce dostępny jest kod HTML, który osoby prowadzące własne strony w sieci- mogą skopiowac na stronę główną. Wtedy się wyświetla jako banerek, który od razu umożliwia odwiedzającym stronę- wpłatę.
Tutaj trzeba na Mzapcie zapolować i Krymas. Ich blogi są dobrze widoczne w necie. Mogłyby zamiescic coś takiego. Zawsze to powiększy to obszar odbiorców.
22 sierpnia 2020 15:57 / 1 osobie podoba się ten post