Pilna zbiórka charytatywna

22 sierpnia 2020 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Jest link do siepomaga 
https://www.siepomaga.pl/sandra-kaminska

Zgadza się  i to jest jedna z dróg, aby chcący pomóc trafili gdzie trzeba, ale trzeba troszeczkę podgonić sumkę, dlatego wskazałam dodatkowe możliwości. Wszystko jest udostępnione przy zbiórce głównej.
22 sierpnia 2020 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Binor- dotarłam tam, ale...o ile na to pozwalają facebookowe reguły licytacji( może są takowe narzucone od fejsa odgórnie...nie wiem), to może podpowiedzieć administratorom grupy, aby publikować posty,  mogły tam również osoby, które do grupy nie należą. Może to się wiąże i z pewnym ryzykiem, ale możnaby trafić do większej ilości osób. I skorzystać z narzędzi promocyjnych fejsa- nawet w niewielkim stopniu.

Tina, ja nie mam pojęcia, czy osoby, które nie należą do grupy, mogłyby w niej publikowac posty. Jestem na bakier z takimi rzeczami . Trzeba napisać do Agrafki z zapytaniem.
 
Ola55 pisze, że po co licytacje, jak można wpłacać bezpośrednio. Owszem, można, ale uważam, że wszystko, co przybliża do osiągnięcia ostatecznej kwoty, jest dobre, a więc i licytacje też. Dzięki licytacjom w innej grupie trafiłam na świecznik w stylu retro, jakiego szukałam od ponad 3 lat. Wygrałam też piękną srebrną biżuterię marki Kruk i się z nią nie rozstaję.
W grupie dla Sandry sama coś wystawię. Zrobiłam nawet już zdjęcia
 
Oczywiście to wszystko nie przeszkadza mi we wpłacie bezpośrednio na siepomaga, ale dzięki licytacjom wpłacam więcej.
 
22 sierpnia 2020 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Binor

Tina, ja nie mam pojęcia, czy osoby, które nie należą do grupy, mogłyby w niej publikowac posty. Jestem na bakier z takimi rzeczami :-). Trzeba napisać do Agrafki z zapytaniem.
 
Ola55 pisze, że po co licytacje, jak można wpłacać bezpośrednio. Owszem, można, ale uważam, że wszystko, co przybliża do osiągnięcia ostatecznej kwoty, jest dobre, a więc i licytacje też. Dzięki licytacjom w innej grupie trafiłam na świecznik w stylu retro, jakiego szukałam od ponad 3 lat. Wygrałam też piękną srebrną biżuterię marki Kruk i się z nią nie rozstaję.
W grupie dla Sandry sama coś wystawię. Zrobiłam nawet już zdjęcia :-). 
 
Oczywiście to wszystko nie przeszkadza mi we wpłacie bezpośrednio na siepomaga, ale dzięki licytacjom wpłacam więcej.
 

Nie chodzi o mnie, bo ja już tam jestem, ale o zwiększenie grona odbiorców. No, ale widzę, komunikat, aby zapraszać znajomych.
Licytacje to super sprawa- też mam takie zdanie. No i w tym wypadku każda metoda jest dobra, bo suma jest duża.
Baner już instniejącej skarbonki umiesciłam tam, gdzie trzeba. Im więcej nas , tym lepiej- co jak piszesz we wpłacie bezpośredniej nie przeszkadza- sprawdziłam 
14 października 2020 22:19 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie, mam nadzieję, że Agrafka się nie pogniewa, jeżeli wstawię w założonym przez nią wątku poniższy link.
 
Marta kiedyś była aktywną ucestniczką tego forum. To info dla nowych osób, bo my, "starzy" forumowicze, pamiętamy ją bardzo dobrze.
 
Pomózmy również Marcie.
 
https://pomagam.pl/1m?fbclid=IwAR01yNlahYs8oRzRwvkn9E1rQhK0DUsRl9lAIcE0ClQC5t6cS2Dj72l30eM
16 października 2020 12:02 / 3 osobom podoba się ten post
Binor

Witajcie, mam nadzieję, że Agrafka się nie pogniewa, jeżeli wstawię w założonym przez nią wątku poniższy link.
 
Marta kiedyś była aktywną ucestniczką tego forum. To info dla nowych osób, bo my, "starzy" forumowicze, pamiętamy ją bardzo dobrze.
 
Pomózmy również Marcie.
 
https://pomagam.pl/1m?fbclid=IwAR01yNlahYs8oRzRwvkn9E1rQhK0DUsRl9lAIcE0ClQC5t6cS2Dj72l30eM

Zdrowia i siły dla Marty. Nie poddaje się dziewczyna i tak trzymać!
16 października 2020 16:05 / 4 osobom podoba się ten post
Pamiętam Martę!!!
Zdrowia jej życzę