12 października 2016 13:58 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Odeszłam,bo zależało mi na wysokim Zusie.
A i wtedy miałam u nich umowę o pracę.To było w czasie kiedy PRC 24 w nazwie było.

A te wyższe składki o których pisałam to oczywiście od najniższej krajowej. Ale jedno trzeba przyznać jak się do nich zadzwoni to prawdę mówią. Nie oszukują. I mają u mnie wielkiego plusa za szczerość 
29 lipca 2017 10:12 / 6 osobom podoba się ten post
Opisze sytuację jak już będę mogła,czyli jak koleżanka ,która jest z nimi na zleceniu wróci do domu i dostanie kasę za pracę.Agencja ukryła przed nią prawdziwy stan PDP i wszystkie problemy jakie na tej szteli występują a teraz umywa ręce.Sama się kiedyś nad współpraca zastanawiałam bo opinie mieli dobre.Koleżanka nie jest na naszym forum,ale agencja czyta na bank,dlatego nie mogę rozwinąć tematu na dziś ,ale szlag mnie trafia, bo gadamy codziennie o "kfiatkach" z jakimi musi się mierzyć...
29 lipca 2017 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Opisze sytuację jak już będę mogła,czyli jak koleżanka ,która jest z nimi na zleceniu wróci do domu i dostanie kasę za pracę.Agencja ukryła przed nią prawdziwy stan PDP i wszystkie problemy jakie na tej szteli występują a teraz umywa ręce.Sama się kiedyś nad współpraca zastanawiałam bo opinie mieli dobre.Koleżanka nie jest na naszym forum,ale agencja czyta na bank,dlatego nie mogę rozwinąć tematu na dziś ,ale szlag mnie trafia, bo gadamy codziennie o "kfiatkach" z jakimi musi się mierzyć...

Też rozpatrywałam okoliczność wyjazdu z tą agencją. Predzej dostałam ofertę z innej agencji i dlatego nie wyjechałam.
20 czerwca 2018 15:30
Właśnie poszukuje oferty pracy opiekunki za granica. Szukam dobrej agencji, co sadzicie Panstwo o firmie Avoria z Chorzowa? Poleciła mi kolezanka ale chce poznac więcej opinii. Pozdrawiam serdecznie Irena
02 lipca 2020 20:51
Ja właśnie jestem na wyjeździe z nimi. Ciężko cokolwiek powiedzieć jeszcze
02 lipca 2020 21:02
Ogólnie nie narzekałem. Raz z nimi byłem, kasa na czas
12 lipca 2020 07:50
Czy ktoś wie czy oni mają tzw skoczków?
12 lipca 2020 10:41
Ja jak do nich aplikowałam i chciałam wyjechać na miesiąc do pracy, to proponowali mi tylko normalne zlecenia na minimum 6 tygodni, nie zdecydowałam się na wyjazd?
12 lipca 2020 10:51
Kaspira009.12

Ja jak do nich aplikowałam i chciałam wyjechać na miesiąc do pracy, to proponowali mi tylko normalne zlecenia na minimum 6 tygodni, nie zdecydowałam się na wyjazd?

Ja docelowo na miesiąc ale rezygnuje 
28 listopada 2020 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
 PROSZE O RADE I POMOC
 
Witam, pojechałem 1,400 km na zlecednie w miastecku(Niemcy) Neunkirchen (koło Lux) z nową agencją( w razie potrzeby podam nazwę da przestrogi), ale okazalo się że zlecenie komlpetnie nie zgadza sie z tym co mi przedstawiono przez telefon, (imie i nazwisko mam na mailu, jak bedzie trzeba przedstawie) i zaczeły się schody.
 
1. Miało nie być nocek, a okazao się że w ogóle spac się nie da bo...
2. ...czego też mi nie powiedziano pacjent WŁAŚNIE WRACAŁ PO CIĘŻKIEJ OPERACJI (trzy bajpasy, wiek88l .) do domu.
3. Agencja(nazwy narazie nie podaje) tak szybko mnie potrzebowaa że wysłała mi umowe do niemiec!!(czy to zgodne z prawem?),na szczęście dzisiaj doszła.
4. Po czwarte nie mam nawet internetu, doładowałem "Lycemobie" i teraz mogę się kontaktować ze swiatem
 Po paru dniach gdy powiedzialem że nie bedę w nocy cały czas czuwa, co najwyżej moge raz/dwa razy wstać i zacząłem się upominać o inne rzeczy (internet, normane jedzenie, ważę 91 kilo i muszę zjeść) dostałem teefon z agencji że jestem agresywny i prawdopodobnie pijany, na co odpowiedzialem że proszę dzwonić na polcję lub do przedstawiciela niemieckiej agencji (kogoś obiektywnego) lecz nie zadzwoniono.
Teraz, dzień po  okazało się że muszę wracać do polski, po południu(jutro, czyi dwa dni po mojej domniemanej "libacji" , ja nawet nie mogę pić aco bo mam wrodząna nietoerancję akochou, po dwóch piwach mogę zejść z tego świata, oczywiście mam caą dokumentację medyczna, kazdy kto mnie zna wie ze nie palę i nie piję)  bedzie po mnie busik, tylę że ja nie chcę znów tylę wracać na dodatek przecież nic nie zarobiłem i czuję się oszukany, powiem nawet że jestem!!!!!!
PROSZE O POMOC, mam nagrania i wszystko co moze ułatwić sprawe..na pewno nie daruje tym oszustom!!!
Jest taka Polka, Pani mecenas która pomaga polskim opiekunom/kunkom, ae gdzies zgubiem kontakt, mozecie mi coś doradzić, z góry dziękuje za pomoc!
31 grudnia 2021 10:17 / 1 osobie podoba się ten post
avoria z Chorzowa,to najgorsza firma z jaką się spotkałam w swojej 6 letniej pracy jako opiekunka!
Oszukują przez telefon,na miejscu jest zupełnie inaczej,bo oczywiście pieniądze najważniejsze.Niby nagrywają ,ale  tylko to co im pasuje!!
Mówi ,że zadzwoni ,a nie dzwoni ,bo niby co ma powiedzieć ?Przyznać się ,że liżą du.... Niemcom?
Nie polecam, odradzam stanowczo.Jest tyle firm,że jest w czym wybierać.
W NOWYM ROKU życzę wszystkim zero kontaktów z tą firmą.,a FIRMIE ŻYCZĘ ZERO KONTAKTÓW Z OPIEKUNKAMI. Panie zza telefonów niech jadą sobie same.