12 października 2016 13:58 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Odeszłam,bo zależało mi na wysokim Zusie.
A i wtedy miałam u nich umowę o pracę.To było w czasie kiedy PRC 24 w nazwie było.

A te wyższe składki o których pisałam to oczywiście od najniższej krajowej. Ale jedno trzeba przyznać jak się do nich zadzwoni to prawdę mówią. Nie oszukują. I mają u mnie wielkiego plusa za szczerość 
29 lipca 2017 10:12 / 6 osobom podoba się ten post
Opisze sytuację jak już będę mogła,czyli jak koleżanka ,która jest z nimi na zleceniu wróci do domu i dostanie kasę za pracę.Agencja ukryła przed nią prawdziwy stan PDP i wszystkie problemy jakie na tej szteli występują a teraz umywa ręce.Sama się kiedyś nad współpraca zastanawiałam bo opinie mieli dobre.Koleżanka nie jest na naszym forum,ale agencja czyta na bank,dlatego nie mogę rozwinąć tematu na dziś ,ale szlag mnie trafia, bo gadamy codziennie o "kfiatkach" z jakimi musi się mierzyć...
29 lipca 2017 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Opisze sytuację jak już będę mogła,czyli jak koleżanka ,która jest z nimi na zleceniu wróci do domu i dostanie kasę za pracę.Agencja ukryła przed nią prawdziwy stan PDP i wszystkie problemy jakie na tej szteli występują a teraz umywa ręce.Sama się kiedyś nad współpraca zastanawiałam bo opinie mieli dobre.Koleżanka nie jest na naszym forum,ale agencja czyta na bank,dlatego nie mogę rozwinąć tematu na dziś ,ale szlag mnie trafia, bo gadamy codziennie o "kfiatkach" z jakimi musi się mierzyć...

Też rozpatrywałam okoliczność wyjazdu z tą agencją. Predzej dostałam ofertę z innej agencji i dlatego nie wyjechałam.
20 czerwca 2018 15:30
Właśnie poszukuje oferty pracy opiekunki za granica. Szukam dobrej agencji, co sadzicie Panstwo o firmie Avoria z Chorzowa? Poleciła mi kolezanka ale chce poznac więcej opinii. Pozdrawiam serdecznie Irena
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.