Odliczam dni 21

27 listopada 2020 13:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

W czasie pauzy chyba będę musiała zaopatrzyć się w procenty :-)
Co prawda wolałabym sekta, ale skoro Dusia zdecydowała za mnie inaczej, to też git :lol1:

Kupiłam dziś 2 moje ulubione niemieckie winka to częstuje.  Nie będę sama pić.. Nie lubię. 
27 listopada 2020 13:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Kupiłam dziś 2 moje ulubione niemieckie winka to częstuje. :-) Nie będę sama pić.. Nie lubię. :wino2:

Dusia, dzięki i na zdrowie 
Jednak muszę wyskoczyć po monopol żeby się z Tobą napić, bo widzę że ten Dornfalder słodki, a ja jeśli już, to wytrawny ewentualne półwytrawny 
27 listopada 2020 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusia, dzięki i na zdrowie :wino:
Jednak muszę wyskoczyć po monopol żeby się z Tobą napić, bo widzę że ten Dornfalder słodki, a ja jeśli już, to wytrawny ewentualne półwytrawny :-)

Medarano jest wytrawny. 
27 listopada 2020 15:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Medarano jest wytrawny. :-)

Gusia Dusiaja wypije z wami wszystko  razniej razem.
Ja znow najbardziej  lubie polslodkie albo polwytrawne alee te slodsze 
27 listopada 2020 16:01 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Gusia Dusiaja wypije z wami wszystko :dwa piwa: razniej razem.
Ja znow najbardziej  lubie polslodkie albo polwytrawne alee te slodsze:gwizdanie::super: 

Cio czy masz busa na powrót. Chyba że własnym autem jedziesz to jeszcze się z Tobą mogę zabrać? ale byloby wesoło . Nie a tak serio. Koleżanka szuka na 16 grudnia i ma problem bo przy tych ograniczeniach mało ludzi biorą. Ja już nam rezerwacje potem nam tylko agencji przypomnieć z kim jadę a oni już wszystko załatwią.  Druga inna wraca 21 i dziś busiarz do niej dzwonił czy na pewno wraca bo jak nie to ma chętnych na powrót.  Tamta jeśli na 16 nie znajdzie to będzie zmuszona Sindbadem jechać. 
27 listopada 2020 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Cio czy masz busa na powrót. Chyba że własnym autem jedziesz to jeszcze się z Tobą mogę zabrać? :smiech3:ale byloby wesoło . :-)Nie a tak serio. Koleżanka szuka na 16 grudnia i ma problem bo przy tych ograniczeniach mało ludzi biorą. Ja już nam rezerwacje potem nam tylko agencji przypomnieć z kim jadę a oni już wszystko załatwią.  Druga inna wraca 21 i dziś busiarz do niej dzwonił czy na pewno wraca bo jak nie to ma chętnych na powrót. :zaskoczenie1: Tamta jeśli na 16 nie znajdzie to będzie zmuszona Sindbadem jechać. 

No tak mam 8 we wtorek popoludniu.dokladniej o ktorej pozniej mowia ale miedzy 15.30 a 17 max zazwyczaj.nam firma organizuje.ja siedze i czekam.o kwarantannie nie slychac nic.normalnie bez jest.wczoraj z babka gadalam z firmy.wiesz jak samemu sobie organizujesz to jasne ze sporo naprzod trzeba rezerwować bo wiadomo przed swietami zjazdy będą  i to pewnie wiecej niz przyjazdów.
Wiesz  czasem jak duzo ludzi zjezdza moze sie zdarzyc ze 3 dni pozniej mozesz jechac z nastepnym przejazdem z firmy ale to uprzedzają wiadomo. Wiaadomo świata  kwietniowe czy grudniowe duze zjazdyy...hehe....a busyy...a propo tak mniej osob zabieraja booo korooonnaaa i 2 3 osoby mniej.biora...czyli np nie 7 osob a 4 ....
A pro po...w bla bla car tez sa do  dyspozycji Sindbad y.....tam tez mozna rezerwowac
27 listopada 2020 18:22 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

No tak mam 8 we wtorek popoludniu.dokladniej o ktorej pozniej mowia ale miedzy 15.30 a 17 max zazwyczaj.nam firma organizuje.ja siedze i czekam.o kwarantannie nie slychac nic.normalnie bez jest.wczoraj z babka gadalam z firmy.wiesz jak samemu sobie organizujesz to jasne ze sporo naprzod trzeba rezerwować bo wiadomo przed swietami zjazdy będą  i to pewnie wiecej niz przyjazdów.
Wiesz  czasem jak duzo ludzi zjezdza moze sie zdarzyc ze 3 dni pozniej mozesz jechac z nastepnym przejazdem z firmy ale to uprzedzają wiadomo. Wiaadomo świata  kwietniowe czy grudniowe duze zjazdyy...hehe....a busyy...a propo tak mniej osob zabieraja booo korooonnaaa i 2 3 osoby mniej.biora...czyli np nie 7 osob a 4 ....
A pro po...w bla bla car tez sa do  dyspozycji Sindbad y.....tam tez mozna rezerwowac

No to super.  Busy zarezerwowane są. U mnie jeszcze zmiany nie ma, nic nie wiadomo więc to już problem agencji i rodziny. Ja się powoli będę pakowac.  bo czy ta zmiana będzie czy nie to i tak jade. 
27 listopada 2020 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No to super. :super: Busy zarezerwowane są. U mnie jeszcze zmiany nie ma, nic nie wiadomo więc to już problem agencji i rodziny. Ja się powoli będę pakowac. :-) bo czy ta zmiana będzie czy nie to i tak jade. :-)

Dusia1978  ja to jeszcze nie rozpakowana
Nigdy nigdzie sie nie rozpakowywuje"zbyt"
Wszystko lezy w walizce.walizka na wierzchu otwarta,na stoliku 4 woreczki male z pierdolami.
Walizka nierozpakowana( w sensie ze gdzieś na polki sie rozpakowywuje)  to znak dla mej psychiki: wersja 1" haloo jestes tu na chwile  na wczasach i wracasz niedlugo do domciu)
2"hallo nawet jesli ci jest zle i sie nie podoba tutaj niedlugo i tak wrócisz do domu,wytrzymaj to przejsciowy moment w twoim zyciu"
 
 
27 listopada 2020 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Dusia1978  ja to jeszcze nie rozpakowana :hihi:
Nigdy nigdzie sie nie rozpakowywuje"zbyt"
Wszystko lezy w walizce.walizka na wierzchu otwarta,na stoliku 4 woreczki male z pierdolami.
Walizka nierozpakowana( w sensie ze gdzieś na polki sie rozpakowywuje)  to znak dla mej psychiki: wersja 1" haloo jestes tu na chwile  na wczasach i wracasz niedlugo do domciu)
2"hallo nawet jesli ci jest zle i sie nie podoba tutaj niedlugo i tak wrócisz do domu,wytrzymaj to przejsciowy moment w twoim zyciu"
:smiech2: :smiech3:
 


Nie mogę przestać się śmiać 
Clio,Ty naprawdę jesteś einzigartig!!!
27 listopada 2020 20:11 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

:smiech3::smiech2::smiech3:
Nie mogę przestać się śmiać :smiech2:
Clio,Ty naprawdę jesteś einzigartig!!!

To przez dusie od rana juz polewala
27 listopada 2020 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

To przez dusie od rana juz polewala:szampan3::lol1:

Aż mnie od tych wirtualnych nalewek teraz głowa boli i źle się czuje. Jaja będą jak jutro będę miała kaca. 
27 listopada 2020 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Aż mnie od tych wirtualnych nalewek:szampan2: teraz głowa boli i źle się czuje. Jaja będą jak jutro będę miała kaca. :smiech3:

Z grzeczności, bo ja miła jestem,tego Twojego lieblicha łyknęłam i też głowa ćmi od rana 
28 listopada 2020 05:23 / 2 osobom podoba się ten post
Poproszę od jutra odliczać mi 42 dni i noce ???
28 listopada 2020 06:33 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Poproszę od jutra odliczać mi 42 dni i noce ???

28 listopada 2020 06:38 / 3 osobom podoba się ten post
No i weekendowe odliczajki czas zacząć. 
 
Dziś lista wygląda następująco. 
 
Dusia 13
 
Damesa 24
 
Gusia 24
 
Marta 38
 
Luke 45
 
Dziś ostatnia sobota przed adwentem wiec jeszcze można troszkę.  więc bawmy się kto może i ma gdzie.  ale na dobry początek dnia kawa lub herbata  dla wszystkich.