Odliczam dni 21

01 lutego 2021 06:57 / 7 osobom podoba się ten post
I zaczynamy kolejny dzień odliczania. I tak się przedstawia lista w nowym dniu miesiąca. 
 
Dorota 2
Marta 4
Kama 5
Damesa 9
Clio 11
Joanna 11
Crezy 15
Marylin 15
Werska 41
Dusia 51:
 
Wszystkim zajęcia rozdane. Trzeba popracować z początku tygodnia żeby kolejne dni się wylegiwac. 
 
Ale na początek dla wszystkich kawa ☕i ?i do obowiązków biegiem. 
01 lutego 2021 07:25 / 3 osobom podoba się ten post
E tam, tak do roboty zaganiasz od poniedziałku...Wolę spokojny rozruch i powoli tydzień rozkręcać
01 lutego 2021 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
A ja mam dziś plan, że zrobię sobie wszystko i spokój na cały tydzień. 
01 lutego 2021 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie mała korekta. Od jutra 47 dni. Udało mi się wczesniejsxy termin do lekarza złapać. A żeby do niego pójść muszę jeszcze zrobić wyniki . Więc żeby nie robić wszystkiego w biegu tylko na spokojnie o 3 dni wcześniej zjazd. Nie lubię na wariata. Bus akurat był na niedzielę 21 marca. 
01 lutego 2021 16:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U mnie mała korekta. Od jutra 47 dni. Udało mi się wczesniejsxy termin do lekarza złapać. A żeby do niego pójść muszę jeszcze zrobić wyniki . Więc żeby nie robić wszystkiego w biegu tylko na spokojnie o 3 dni wcześniej zjazd. Nie lubię na wariata. Bus akurat był na niedzielę 21 marca. :-)

U mnie też,  jak narazie zdecydowałam się zostać  do końca lutego.Uff, tu dni lecą  spokojnie, jakos zleci, w domu córka z partnerem  prowadzą  wojny. Po co się spieszyć z powrotem. 
01 lutego 2021 16:31 / 1 osobie podoba się ten post
Marilyn

U mnie też,  jak narazie zdecydowałam się zostać  do końca lutego.Uff, tu dni lecą  spokojnie, jakos zleci, w domu córka z partnerem  prowadzą  wojny. Po co się spieszyć z powrotem. 

Z Twoim partnerem czy swoim? Jak z Twoim to współczuję. Jak że swoim młodzi są niech się docierają. Jak to dobrze, że moja z moim ma super kontakt. Traktuje go jak ojca. Mówi po imieniu no bo jak inaczej. Są w naprawdę super relacji i mnie to cieszy. Zresztą z jego rodzicami i rodzeństwem też ok. Ja z jego dziećmi ( dorosłe już są) super też mam relacje. Naprawdę nie mam powodów do narzekań.  zresztą jeśli byłoby nie ok pomiędzy moja córcia i moim  to napewno bym wyszła z tego związku. Źle ja bym się czuła w idiotycznej takiej relacji. 
02 lutego 2021 07:13 / 4 osobom podoba się ten post
I zaczynamy kolejny dzień odliczania.
Oto lista na dziś. 
 
Dorote 1
 
Marta 3
 
Kama 4
 
Dawesa 8?
 
Clio 10?
 
Joanna 10?
 
Crezy 14?
 
Marylin 14?
 
Werska 40?
 
Dusia 47?
 
Dla wszystkich kawa  lub herbata. 
02 lutego 2021 08:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Z Twoim partnerem czy swoim? Jak z Twoim to współczuję. Jak że swoim młodzi są niech się docierają. Jak to dobrze, że moja z moim :serce:ma super kontakt. Traktuje go jak ojca. Mówi po imieniu no bo jak inaczej. Są w naprawdę super relacji i mnie to cieszy. Zresztą z jego rodzicami i rodzeństwem też ok. Ja z jego dziećmi ( dorosłe już są) super też mam relacje. Naprawdę nie mam powodów do narzekań. :super: zresztą jeśli byłoby nie ok pomiędzy moja córcia i moim :serce: to napewno bym wyszła z tego związku. Źle ja bym się czuła w idiotycznej takiej relacji. 

U mnie jest to jedyny człowiek,  który  jeszcze  wytrzymuje  z moja córką,  dotąd  było też  ok.  Niestety moja 19 latka  jest  teraz sklocona   z  życiem. 
02 lutego 2021 08:19 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

U mnie jest to jedyny człowiek,  który  jeszcze  wytrzymuje  z moja córką,  dotąd  było też  ok.  Niestety moja 19 latka  jest  teraz sklocona   z  życiem. 

Moja powiedziała, że ma wszystko co jej potrzebne jedynie to chce znowu norn sobie wrócić do szkoły, żeby móc codziennie wyjść, spotkać się że wszystkimi u tylko tego narazie chce  
02 lutego 2021 08:38 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I zaczynamy kolejny dzień odliczania.
Oto lista na dziś. :niech zyje:
 
Dorote 1:kwiatek dla ciebie2:
 
Marta 3:kwiatek dla ciebie:
 
Kama 4:kwiatek dla ciebie1:
 
Dawesa 8?
 
Clio 10?
 
Joanna 10?
 
Crezy 14?
 
Marylin 14?
 
Werska 40?
 
Dusia 47?
 
Dla wszystkich kawa :kawa: lub herbata. :kawa1:

Bardzo proszę dopisać mi dni, j estem do 28 lutego,  heloł już  drugi raz się dopominam ?
02 lutego 2021 09:37 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Bardzo proszę dopisać mi dni, j estem do 28 lutego,  heloł już  drugi raz się dopominam ?

Jutro będzie już poprawka naniesioną. Wspominalas ale myślałam, że to nic pewnie ego. Może i u innych się zmieni. to też na niosę poprawki. 
02 lutego 2021 09:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jutro będzie już poprawka naniesioną. Wspominalas ale myślałam, że to nic pewnie ego. Może i u innych się zmieni. :-)to też na niosę poprawki. :-)

Ja poproszę od jutra 58 dni
02 lutego 2021 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja poproszę od jutra 58 dni:szampan:

Nie ma sprawy. Robi się.  Może ktoś jeszcze zwiększa lub zmniejsza? Komu, komu.... bo czas na druga kawkę.  O i nie będę na końcu listy. 
03 lutego 2021 07:04 / 5 osobom podoba się ten post
I kolejny dzień odliczania.  Niektórzy już prawie spakowani i do domu się szykują. Innym dni do odliczania przybyło. Tak więc lista na dziś wygląda tak. 
 
Marta 2?
Kama 3?
Damesa 7?
Clio 9 i zmiana kodu?
Joanna 9 i również zmiana kodu ?
Crezy 13?
Marylin 25?
Werska 39 i też zmiana kodu. ?
Dusia 46?
Dorote 58?
 
Trochę nam zrobił ogród zoologiczny ale zawsze jakaś odmiana.  a i tak wszystkim stawiam kawę ☕ lub herbatke. ?i do pracy marsz. ???
03 lutego 2021 07:30 / 4 osobom podoba się ten post
Zmiana kodu? Już? Muszę przyznać, że ten turnus ładnie mi leci- nie wiem kiedy