Odliczam dni 21

19 marca 2021 13:26 / 4 osobom podoba się ten post
Ah jeszcze z błędem napisałam * Gusiu powinno być 
19 marca 2021 13:27 / 4 osobom podoba się ten post
Luke, jak będziesz Malude wpisywać w sobotę to i mnie proszę dopisać 20 dni i nocy ?. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich ?
19 marca 2021 13:28 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tak ,my kończymy :radosc:
Przed chwilą miałam telefon, że bus będzie ok 17-tej jutro. To spokojnie się wyrychtuję. Jeszcze tylko podłogę umyć na opiekunkowym piętrze, ja już w gościnnym się z walichą rozgościłam :-)
Dużo czasu na spacery będę miała, żeby głównej opiekunce w drogę nie wchodzić :oczko:

Mój bus po 20, to cały dzień jutro. Panowie na stole eleganckie filiżanki postawili, posrebrzany mlecznik stoi przy ekspresie- to są już przygotowani. Ciasto zamówił i tyle. Po ilości naczyć widzę, że mają być jeszcze 4 osoby. Ja sobie w spokoju w pokoju posiedzę Gdyby to był cieplejszy czas, nie przed wyjazdem, to bym gdzieś do wieczora wybyła. A tak, to mi się nie chce. Robić też nie bardzo już mam co... Porysuję sobie...
19 marca 2021 13:30 / 4 osobom podoba się ten post
Joanna1983

Gusi tej Twojej zmiennicze się tylko wydaję, że może Swoje uwagi stawiać jak dziecku w przedszkolu :diabel2: Przecież wiadomo, że Twoja pdp ma z Tobą o niebo lepiej. Wiele czytałam Twoich postów, więc Swoje wiem...:zawstydzony:

Dziękuję Joanna ,ale tego powiedzieć nie mogę. Jest już tutaj ponad dwa lata, więc źle chyba nie jest. Nie powiedziałam nigdy, że źle się podopieczną opiekuje,nie wiem jak i co robi.  Tyle że ze zmienniczkami chyba się nie może dogadać, bo ciągle były nowe. A tu przyjechała Gusia,ciągle wraca  i to już od  roku 
19 marca 2021 16:01 / 4 osobom podoba się ten post
Joanna1983

Gusi tej Twojej zmiennicze się tylko wydaję, że może Swoje uwagi stawiać jak dziecku w przedszkolu :diabel2: Przecież wiadomo, że Twoja pdp ma z Tobą o niebo lepiej. Wiele czytałam Twoich postów, więc Swoje wiem...:zawstydzony:

Albo poprostu tamtej nje ma kto do pionu ustawić. 
19 marca 2021 16:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Albo poprostu tamtej nje ma kto do pionu ustawić. :strzela z bicza:

Ja tego na pewno nie zrobię . Mam nadzieję, że obędzie się bez jakiegoś cyrku 
19 marca 2021 21:22 / 5 osobom podoba się ten post
To jeszcze dziewczyny tu się zameldują. 
U mnie spokojnie, jutro nie mam wolnego, za to cała niedziela wolna. 
Dziś całej pauzy nie miałem, bo z zięciem jechaliśmy do IKEI sofę mu przywieźć. W nagrodę kolację dziś córka zrobiła , tak zawsze ja robię  dla trzech osób, bo córka o linię dba. I tak jest wysportowana. Dobrze, czas powoli kończyć ten dzień. 
 
20 marca 2021 05:47 / 6 osobom podoba się ten post
Werska

Mój bus po 20, to cały dzień jutro. Panowie na stole eleganckie filiżanki postawili, posrebrzany mlecznik stoi przy ekspresie- to są już przygotowani. Ciasto zamówił i tyle. Po ilości naczyć widzę, że mają być jeszcze 4 osoby. Ja sobie w spokoju w pokoju posiedzę:-) Gdyby to był cieplejszy czas, nie przed wyjazdem, to bym gdzieś do wieczora wybyła. A tak, to mi się nie chce. Robić też nie bardzo już mam co... Porysuję sobie...

Werska - szerokości na trasie i udanego odpoczynku ??
20 marca 2021 05:48 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tak, ostatni dzień pracy i jutro po południu wyjazd :radosc:
Całkiem szybko minęło te 6 tygodni :-)

Gusia - spokojnej drogi i udanego urlopu ?????☀️
20 marca 2021 06:17 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotę 
 
Odliczamy... 
 
dorotee  13  
Kika67  19    i zmiana kodu
Moniaa  20  
Damessa  26  
magmab  31  
Luke  37  
Maluda  46   
Kamaa84  49    i zmiana kodu
 
Zaczynamy dzień pracy... 
20 marca 2021 07:31 / 6 osobom podoba się ten post
magmab

Werska - szerokości na trasie i udanego odpoczynku ??

Dzięki!
20 marca 2021 09:03 / 6 osobom podoba się ten post
Wersja,Gusia..
Szczęśliwej drogi, już  czas....
20 marca 2021 09:03 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Wersja,Gusia..
Szczęśliwej drogi, już  czas....:flaga Polski:

Sorry..Werska 
20 marca 2021 10:19 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Sorry..Werska :-)

Nie zwracam uwagi, bo tu się ta "Wersja" czasem pojawia Na "Iwonę" też reagowałam, jak mnie koleżanka oiekunka przez telefon nazywała.
20 marca 2021 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry w sobotę :hejka1:
 
Odliczamy... 
 
dorotee  13  :robie na drutach:
Kika67  19    :piekna: i zmiana kodu
Moniaa  20  :uśmiech ona:
Damessa  26  :krolowa:
magmab  31  :oczko1:
Luke  37  :detektyw:
Maluda  46   :oklaski3:
Kamaa84  49    :piekna: i zmiana kodu
 
Zaczynamy dzień pracy... :-)


Muszę się, wywłaszczyć ", żeby lusterko się nie rozpłakało jak mnie zobaczy to muszę być