Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

24 grudnia 2020 08:09 / 8 osobom podoba się ten post
I cóż ja na tle tak wymownych życzeń dodać mogę?
Zdrowia, optymizmu , wiary . Tego nigdy nie za wiele.
Zdrowych, spokojnych świąt.
24 grudnia 2020 08:12 / 2 osobom podoba się ten post
Luke


 
Dzień dobry w szczególny dzień w roku:ubieranie_choinki:
 
Życzę Wam radosnych,
pogodnych, spokojnych I zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia, 
upływających w serdecznej atmosferze, czy to w rodzinnym kręgu w kraju, czy też na obczyźnie z naszymi podopiecznymi :serce:
 
 
 

Ta kolęda zawsze przypomina mi dzieciństwo i czas płyt analogowych. Mieliśmy w domu w kolekcji płyt longpleja Czerwonych Gitar. Gramofon się odpalało i dawało czadu 
Dzięki Luke.
24 grudnia 2020 08:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, niby ten sam w naszym ''świstakowie'' a jednak szczególny. Nie będę się broniła przed uronieniem łzy, przed tęsknotą za tym co w domu, za tymi których więcej nie zobaczę. Dopadną mnie wspomnienia Wigili cudownych, smutnych, dostatnich i biedniejszych. Myślę że to ważne żeby pamiętać ile za nami i ufać że najlepsze jeszcze przed nami. Pomimo nieciekawych okoliczności, cieszmy się naszą tradycją, dzielmy się dobrym słowem, uśmiechem. To gdzie spędzamy ten dzień jest ważne, ale nie najważniejsze, bycie razem to też świadomość że nie jesteśmy sami i mamy wokół siebie ludzi którzy o nas myślą, czekają i życzą nam szczerze wszystkiego dobrego. Przytulam Was z całych sił  Będącym w kraju życzę rodzinnego ciepła, Nam na obczyźnie spokoju, wytrwałości, a wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń 
24 grudnia 2020 08:29 / 2 osobom podoba się ten post
Luke


 
Dzień dobry w szczególny dzień w roku:ubieranie_choinki:
 
Życzę Wam radosnych,
pogodnych, spokojnych I zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia, 
upływających w serdecznej atmosferze, czy to w rodzinnym kręgu w kraju, czy też na obczyźnie z naszymi podopiecznymi :serce:
 
 
 

Kocham tę kolędę, u mnie od wczoraj ryczy z lapka chyba ze 20 razy, zaraz po niej ''lulaj że Jezuniu'' i '' oj, maluśki maluśki'' 
24 grudnia 2020 08:41 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Dzień dobry, niby ten sam w naszym ''świstakowie'' a jednak szczególny. Nie będę się broniła przed uronieniem łzy, przed tęsknotą za tym co w domu, za tymi których więcej nie zobaczę. Dopadną mnie wspomnienia Wigili cudownych, smutnych, dostatnich i biedniejszych. Myślę że to ważne żeby pamiętać ile za nami i ufać że najlepsze jeszcze przed nami. Pomimo nieciekawych okoliczności, cieszmy się naszą tradycją, dzielmy się dobrym słowem, uśmiechem. To gdzie spędzamy ten dzień jest ważne, ale nie najważniejsze, bycie razem to też świadomość że nie jesteśmy sami i mamy wokół siebie ludzi którzy o nas myślą, czekają i życzą nam szczerze wszystkiego dobrego. Przytulam Was z całych sił :przyjaciele: Będącym w kraju życzę rodzinnego ciepła, Nam na obczyźnie spokoju, wytrwałości, a wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń :ubieranie_choinki:

Pięknie napisane ?
24 grudnia 2020 08:53 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Witam się z Wami bardzo serdecznie ?Nie mogłam nie przybiec.Chcę z całego serca złożyć Wam życzenia zdrowych to przede wszystkim i radosnych świąt Bożego Narodzenia, nieważne że w bardzo wąskim gronie .Inny to czas ,trudny dla każdego czy tu czy tam cały rok taki zwariowany . Mam nadzieję głęboką, że Nowy Rok przyniesie nam wszystkim wiele pozytywów na różnych płaszczyznach. Pozdrawiam serdecznie każdą piszącą tu osobę .:ubieranie_choinki:

Wzajemnie 
24 grudnia 2020 10:58 / 9 osobom podoba się ten post
Kochani, witam Was w tym wyjątkowym dniu, jedynym takim w całym roku. Wczoraj zbierałam ciepłe słowa i w myślach układałam z nich dzisiejsze powitanie. Jednak kiedy przeczytałam jak powitała nas Evvex, nic już nie potrafię dodać. Evvex, ajlowju ja Ciebie za te piękne słowa . Nie wstydzilam się uronić łezki, a tak naprawdę to się poryczałam. Ale dzisiaj mam oczy na wodzie zbudowane 
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Nie ważne, że fizycznie Ci których kochamy są daleko. Z nami są tak blisko, że bliżej się nie da,bo w naszych sercach. 
Swiętujcie najpiękniej jak się da 
24 grudnia 2020 12:41 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kochani, witam Was w tym wyjątkowym dniu, jedynym takim w całym roku. Wczoraj zbierałam ciepłe słowa i w myślach układałam z nich dzisiejsze powitanie. Jednak kiedy przeczytałam jak powitała nas Evvex, nic już nie potrafię dodać. Evvex, ajlowju ja Ciebie za te piękne słowa :serce:. Nie wstydzilam się uronić łezki, a tak naprawdę to się poryczałam. Ale dzisiaj mam oczy na wodzie zbudowane :oczko1:
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Nie ważne, że fizycznie Ci których kochamy są daleko. Z nami są tak blisko, że bliżej się nie da,bo w naszych sercach. 
Swiętujcie najpiękniej jak się da :ubieranie_choinki::serce:

Dziękuję Gusiaczku ty nasz a masz i jeszcze raz 
24 grudnia 2020 16:26 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Dziękuję Gusiaczku ty nasz:buziaki1: a masz i jeszcze raz:buziaki1: 

masz i Ty, czuj się  szczodrze obdarowana. Aż się obślinilam. 
Ale bez obawy, robiłam dzisiaj test i jestem ujemna 
24 grudnia 2020 17:37 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie  i życzę  wszystkim  z Opiekunkowa  zdrowych  i spokojnych  świąt Bożego Narodzenia . Jeśli wszystko  pójdzie  z planem  będę z Wami  dzielić  los od 6 stycznia i powitam Was z Rödermark , wszystkiego  dobrego!
24 grudnia 2020 18:00 / 3 osobom podoba się ten post
Marylin, Tobie również wszystkiego dobrego i czekamy na ciebie
24 grudnia 2020 18:03 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

:buziaki1:masz i Ty, czuj się  szczodrze obdarowana. Aż się obślinilam. 
Ale bez obawy, robiłam dzisiaj test i jestem ujemna :-)

No poleciałaś jak z dubeltówki, aż mi w uszach zapiszczało.
24 grudnia 2020 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
Marilyn

Witam serdecznie  i życzę  wszystkim  z Opiekunkowa  zdrowych  i spokojnych  świąt Bożego Narodzenia . Jeśli wszystko  pójdzie  z planem  będę z Wami  dzielić  los od 6 stycznia i powitam Was z Rödermark , wszystkiego  dobrego!

24 grudnia 2020 20:23 / 7 osobom podoba się ten post
Specjalnie  dla was twórczość wlasna
 
Dzis sa Świeta ,Boże Świeta
Kazdy Katolik to pamięta 
Jest choinka i prezenty

Jest barszczyk i oplatek swiety
Życzenia od rodziny i pierwszy chlop w odwiedziny
Zdrowia,szczęścia,obfitości 
Niechaj w kazdym domu to  zagości 
Cierpliwosci i wytrwałości w pracy bo bez tego nie ma kolaczy
Pozdrawiam was opiekunkowo
24 grudnia 2020 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Specjalnie  dla was twórczość wlasna:-)
 
Dzis sa Świeta ,Boże Świeta
Kazdy Katolik to pamięta 
Jest choinka i prezenty
:ubieranie_choinki::prezenty_swiateczne:
Jest barszczyk i oplatek swiety:mniam:
Życzenia od rodziny i pierwszy chlop w odwiedziny:gathering:
Zdrowia,szczęścia,obfitości 
Niechaj w kazdym domu to  zagości 
Cierpliwosci i wytrwałości w pracy bo bez tego nie ma kolaczy:aniolki:
Pozdrawiam was opiekunkowo

Ładne Wesołych Świąt