Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

05 sierpnia 2021 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Naleśniki dziś by z marmoladą.  Dziadki po 2 ja jednego bo muszę trochę zmniejszyć wagę po tych wakacyjnych szaleństwach. 
05 sierpnia 2021 16:41 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Naleśniki dziś by z marmoladą. :mniam: Dziadki po 2 ja jednego bo muszę trochę zmniejszyć wagę po tych wakacyjnych szaleństwach. :-)

Co to jest jeden naleśniczek  pewnie się nie najadłaś. U mnie racuchy z jabłkiem i cukrem pudrem, będe się odchudzać zimą haha
05 sierpnia 2021 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Co to jest jeden naleśniczek :-) pewnie się nie najadłaś. U mnie racuchy z jabłkiem i cukrem pudrem, będe się odchudzać zimą haha

Mnie starczył. Później zjadłam sałatkę z owoców j tyle. W zimie odchudzić się nie da bo jeszcze bardziej na wadze przybiera się. 
05 sierpnia 2021 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Muszę się pochwalić!
Zalewajka była palunie lizać???
Śniadanie, obiad i kolacja?????
05 sierpnia 2021 21:03 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Muszę się pochwalić!
Zalewajka była palunie lizać???
Śniadanie, obiad i kolacja?????

O matko, taką zalewajkę, na żytnim chyba zakwasie, to ja ostatni raz chyba ponad pół wieku temu u babci jadłam .
Czasem dodawała do niej grzyby, takie prosto z pobliskiego  lasu, które wujek o świcie zbierał 
05 sierpnia 2021 21:22
Gusia29

O matko, taką zalewajkę, na żytnim chyba zakwasie, to ja ostatni raz chyba ponad pół wieku temu u babci jadłam .
Czasem dodawała do niej grzyby, takie prosto z pobliskiego  lasu, które wujek o świcie zbierał :mniam:

?❤???
06 sierpnia 2021 13:41 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa pomidorowa z makaronem.  Na deser sałatka owocowa. Tutaj gdzie jestem ciasta nie jedzą. 
06 sierpnia 2021 14:39 / 3 osobom podoba się ten post

 
To mój dzisiejszy obiad... Żeberka w sosie własnym. A reszta rodzinki schaboszczaki.
Nic, że dziś piątek.... Nie ma Wielkiego Piątku ... Jem to, na co mam ochotę, w  PL... 
W Niemczech z reguły menu piątkowe uzgadniam albo z PDP,  albo z  jego/jej rodziną ?
 
06 sierpnia 2021 15:44 / 3 osobom podoba się ten post
Luke


 
To mój dzisiejszy obiad... Żeberka w sosie własnym. A reszta rodzinki schaboszczaki.
Nic, że dziś piątek.... Nie ma Wielkiego Piątku ... Jem to, na co mam ochotę, w  PL... 
W Niemczech z reguły menu piątkowe uzgadniam albo z PDP,  albo z  jego/jej rodziną ?
 

Ja też nie poszcze w piątku chyba, że jest Adwent lub Wielki Post. Tutaj gdzie jestem rodzina ma sklepy mięsne i własną ubój nie. Z mięsem nie ma problemu ale po 4 dniach jedzenia mięsnych potraw dziś postawiłam się, że zupa i koniec kropka. Zjedli że smakiem. Max 4 dni mięsne reszta zupy lub dania bez mięsne bo co za dużo to nie zdrowo. 
06 sierpnia 2021 19:37 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie klasyczne, szczupak , ziemniaki z wody , brokuły z bułką tartą , sałata ja , pdp maliny .
06 sierpnia 2021 20:33 / 5 osobom podoba się ten post
Ryba ,ziemniaki i szpinak .Zjedzone w całošci 
 
To mój debiut obiadowy na tym zleceniu ?
07 sierpnia 2021 11:13 / 5 osobom podoba się ten post
Zupa z zielonej fasolki na wołowinie
07 sierpnia 2021 11:21 / 3 osobom podoba się ten post
Pdp jedzie na 40 te urodziny wnuczki to dla niej nie muszę gotować .Postanowiłam ,že zjem coś na miešcie 
Pochwalę się jak wrócę do domu 
07 sierpnia 2021 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Pdp jedzie na 40 te urodziny wnuczki to dla niej nie muszę gotować .Postanowiłam ,že zjem coś na miešcie :-)
Pochwalę się jak wrócę do domu :-)

Katarzyna ja gdzie jesteś? Już nawet ja wróciłam znad jeziora
08 sierpnia 2021 08:55 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Katarzyna ja gdzie jesteś? Już nawet ja wróciłam znad jeziora:moje_wakacje:

Jak wrøciłam to rodzina w postaci babcynej córki mnie zagadała i zapomniałam się pochwalić .Krewetki z makaronem albo makaron z krewetkami sobie zjadłam .Niestety nic specjalnego ale zjadliwe było .Dzisiaj mam wolne to nic nie gotuję .Może trochę bulionu sobie łyknę