Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

07 lutego 2022 12:59 / 4 osobom podoba się ten post
Udko z kurczaka usmażone w piekarniku i do tego brokuł z kalafiorem na ciepło.,a sałatka makaronowa na zimno .
07 lutego 2022 17:21 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Pastettli 

Wygląda super, tylko jaki ma smak? 
07 lutego 2022 18:23 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Wygląda super, tylko jaki ma smak? 

Kupione  w piekarni  takie niby pucharki  z ciasta francuskiego. Mięso wieprzowe z pieczarkami  w sosie  śmietanowy.Mix groszek,marchewka,szparagi.Zielenina dwojaka.
07 lutego 2022 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Kupione  w piekarni  takie niby pucharki  z ciasta francuskiego. Mięso wieprzowe z pieczarkami  w sosie  śmietanowy.Mix groszek,marchewka,szparagi.Zielenina dwojaka.:gotowanie:

Ja w piekarni nigdy nie spotkałam, ale kupowałam czasem w Edece,w kartoniku .
Twoje wyglądają smakowicie 
08 lutego 2022 10:10 / 3 osobom podoba się ten post
Kotlety mielone, ziemniaki tłuczonego z maselkiem i koperkiem i kapusta czerwona na ciepło. 
08 lutego 2022 10:56 / 4 osobom podoba się ten post
babunia sobie dzisiaj zazyczyla Bratkartoffeln 
08 lutego 2022 11:06
               
 
?????❤?
08 lutego 2022 11:35 / 3 osobom podoba się ten post
Leberkäse mit Spiegelei, Kartoffelsalat, Sauerkraut mit Möhren und Zwiebel. 
Eis. 

 
08 lutego 2022 12:01 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Leberkäse mit Spiegelei, Kartoffelsalat, Sauerkraut mit Möhren und Zwiebel. 
Eis. 
:gotuje::mniam:
 

Widzę, że same niemieckie dania. 
 
Smacznego
08 lutego 2022 12:03 / 5 osobom podoba się ten post
Danie ,, niespodzianka " czyli  wczorajsze  resztki  
08 lutego 2022 12:12 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Leberkäse mit Spiegelei, Kartoffelsalat, Sauerkraut mit Möhren und Zwiebel. 
Eis. 
:gotuje::mniam:
 

Ja akurat nie mogę powiedzieć,że Lebrrkäse czy Fleischkäse to moje ulubione przysmaki. Wśród niemieckich seniorów jednak bardzo popularne. 
Dla jednej z moich podopiecznych przyrządzałam czasami na obiad lub obiadokolację taką kanapkę. Kromka dobrego chleba, gruby plaster Fleischkäse smażony na patelni, na to jajko sadzone i ogórek konserwowy do tego. Kiedyś spróbowałam i było ok, ale specjalnie dla siebie raczej nie będę przyrządzać. 
08 lutego 2022 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja akurat nie mogę powiedzieć,że Lebrrkäse czy Fleischkäse to moje ulubione przysmaki. Wśród niemieckich seniorów jednak bardzo popularne. 
Dla jednej z moich podopiecznych przyrządzałam czasami na obiad lub obiadokolację taką kanapkę. Kromka dobrego chleba, gruby plaster Fleischkäse smażony na patelni, na to jajko sadzone i ogórek konserwowy do tego. Kiedyś spróbowałam i było ok, ale specjalnie dla siebie raczej nie będę przyrządzać. 

To ja wolę lepiej Leberkäse z bułką, jak często w mieście jadałem, i bez jajka ?
08 lutego 2022 13:07 / 4 osobom podoba się ten post
Jajko , szpinak i ziemniaki 
Gulasz na jutro też już gotowy ,tak przy okazji zrobiłam ,ale jeszcze nie wiem co jutro na obiad będzie .Mam dwie opcje ,pierwsza to zupa gulaszowa ,a druga to gulasz z dodatkami . Chyba wybiorę trzecią opcje 
08 lutego 2022 16:00 / 3 osobom podoba się ten post
Naleśniki z musem truskawkowym, borówkami, nutellą i jogurtem waniliowym  Miałam smaka na słodkie 
08 lutego 2022 16:40 / 4 osobom podoba się ten post
No i mamy negatywny za czwartym razem