Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

17 września 2021 23:00 / 3 osobom podoba się ten post
Sałata lodowa była  osobnej miseczce  i nie schłodziła jajek  
18 września 2021 13:13 / 2 osobom podoba się ten post
Moje ulubione, meksykańskie tostadas na tortilli psztynieckiej prosto z pieca drzewnego. No ???? po okcie.
A do tego zimniutki Märzenik Oktoberfestowy ??
 
Dobrej soboty Słoneczkom ???❤❤❤??
 
18 września 2021 13:36 / 2 osobom podoba się ten post
Naleśniki 
18 września 2021 14:13 / 2 osobom podoba się ten post
Dojadaliśmy dziś zupe pomidorowa z czwartku plus po 2 racuchy usmażyłam. Racuchy z jabłkiem plus cukier puder. 
18 września 2021 14:24 / 4 osobom podoba się ten post
Placki z jabłkami
18 września 2021 15:30 / 1 osobie podoba się ten post
Powstał właśnie plan doskonały na jutro:
"Obrzydzanie Cynaderką".
Takie danie! Niesłychanie!!! ???*

 
https://youtu.be/t6qDEidleqg
 
18 września 2021 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Placki z jabłkami:gotowanie:

Jabłka z plackiem  Tzn strudel, ale po obiedzie . Na obiad restauracja polecała antrykot z jelenia-jak tak, to wzięliśmy. Bajlagi do wyboru. Lubię karczochy to nie szczędziłam sobie. Co beglajterzy wzięli to nie wiem-jakoś mnie nie jara zaglądanie komuś do talerza :)
19 września 2021 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
Kotlet schabowy z kościoła, ziemniaki i warzywa z masłem. 
19 września 2021 09:21 / 4 osobom podoba się ten post
Polędwiczki , kurki , makaron albo ziemniaki? Sałata z grzankami
19 września 2021 09:52 / 5 osobom podoba się ten post
Szybko-ryż jasminowy, łosoś, szpinak, ale ciasto dziś piekę, oczywiście nie bezinteresownie :)
Szef z szefową zaproszeni na popłudnie. Mam byznes i muszę to ogarnąć ynteligentnie 
No i tak. Generalnie będzie ciasto kruche z owocami i z bezą, ale...jakie owoce lepsze? Jabłka czy winogrona-te ostatnie w tym roku takie słodkie, słodkie i jeszcze raz słodkie  I ma być piękne wyrośnięte ciasto, nie plackate - w żadnym wypadku :)
19 września 2021 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
A u mnie bez fajerwerków kulinarnych...
Udka grilowane z całymi młodymi  ziemniakami w piekarniku. Do tego surówka z ogórka i kalafior ugotowany. Dziś w żadnym holenderskim sosie.
Już tyle razy jadłem łososia na, zleceniach, że jednak doszedlem do wniosku, że to nie moje smaki... Wolę najzwyklejszą smażoną rybkę i takie tu z dziadkiem jemy. Ostatnio też spróbowaliśmy camemberta panierowanego i smazonego... Ale to też nie moje smaki. Dziadkowi też nie "podszedł"
19 września 2021 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A u mnie bez fajerwerków kulinarnych...
Udka grilowane z całymi młodymi  ziemniakami w piekarniku. Do tego surówka z ogórka i kalafior ugotowany. Dziś w żadnym holenderskim sosie.
Już tyle razy jadłem łososia na, zleceniach, że jednak doszedlem do wniosku, że to nie moje smaki... Wolę najzwyklejszą smażoną rybkę i takie tu z dziadkiem jemy. Ostatnio też spróbowaliśmy camemberta panierowanego i smazonego... Ale to też nie moje smaki. Dziadkowi też nie "podszedł"

Czyli normalne, swojskie jedzonko. Ja też nie wymyślam. Prosto, szybko i żeby się najeść. 
19 września 2021 11:40 / 5 osobom podoba się ten post
Cordon blue z kurczaka + ziemniaki + Feldsałat z mandarynką a msza tylko w telewizji, za słaba pdp.na takie wyjścia i atrakcje tzn. jazda po brukowanej drodze .?
19 września 2021 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cordon blue z kurczaka + ziemniaki + Feldsałat z mandarynką a msza tylko w telewizji, za słaba pdp.na takie wyjścia i atrakcje tzn. jazda po brukowanej drodze .?

Ja bym tam po kocich łbach jeszcze dodała gazu 
19 września 2021 11:51 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja bym tam po kocich łbach jeszcze dodała gazu :lol3:

Jakiś Ci nie wierzę ?w tych szpilach ?chociaż jak pdp.marudzi przed wyjściem że szminka nie ta to i owszem ?