Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

09 grudnia 2021 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Auflauf und Sauerkraut 

Co to jest ?Jakaś zapiekanka że wszystkim ,? Normalnie nie znam ?
09 grudnia 2021 17:35 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co to jest ?Jakaś zapiekanka że wszystkim ,? Normalnie nie znam ?

Widzę jakieś mięsko, warzywa i zapieczony ser... Jeśli jestem w błędzie, niech Damessa mnie z niego wyprowadzi 
09 grudnia 2021 19:46 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co to jest ?Jakaś zapiekanka że wszystkim ,? Normalnie nie znam ?

Zapiekanka  ziemniaczana , mięso mielone, 2 rodzaje sera, pieczarki, brokuł, marchewka, boczek....uwierz mi ma słowo, pychota Zrobilam  więcej, jutro chłopaki odgrzeją
09 grudnia 2021 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Mam jedno pytanie...Wczoraj oglądaliśmy w domu na jakimś kanale tv taki produkt...Opiekacz dwustronny Express Cooker...to równowartość około 35 euro...Czy ktoś z Was ma coś takiego w domu albo ma jakieś opinie od innych znajomych ?  Bo opiekacz wygląda, a raczej jego funkcje wyglądają superowo 
09 grudnia 2021 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Mam jedno pytanie...Wczoraj oglądaliśmy w domu na jakimś kanale tv taki produkt...Opiekacz dwustronny Express Cooker...to równowartość około 35 euro...Czy ktoś z Was ma coś takiego w domu albo ma jakieś opinie od innych znajomych ?  Bo opiekacz wygląda, a raczej jego funkcje wyglądają superowo :-)

Nie znam...
09 grudnia 2021 20:03 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Janie, żeby zachęcić innych do jakiejś akcji, nie trzeba chyba "jątrzyć, nudzić...",bo z tego tylko niepotrzebne przepychanki, przysr...nk i a nic dobrego. 
Mamy piękny czas oczekiwania na święta, to może zacznijmy realizować od razu przyj

Pozwolę sobie, od czasu do czasu odświeżyć ten wpis z ryciną.
09 grudnia 2021 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Pozwolę sobie, od czasu do czasu odświeżyć ten wpis z ryciną.

?
09 grudnia 2021 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co to jest ?Jakaś zapiekanka że wszystkim ,? Normalnie nie znam ?

No dokładnie co to takiego? 
09 grudnia 2021 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mam jedno pytanie...Wczoraj oglądaliśmy w domu na jakimś kanale tv taki produkt...Opiekacz dwustronny Express Cooker...to równowartość około 35 euro...Czy ktoś z Was ma coś takiego w domu albo ma jakieś opinie od innych znajomych ?  Bo opiekacz wygląda, a raczej jego funkcje wyglądają superowo :-)

Nie znam. Nie mam takich wynalazków.  Teraz to muszę sobie garnki kupić bo mi córka wszystko wykrada do siebie do mieszkania a ja muszę się z moim  dorabiać  jak za młodych lat. 
09 grudnia 2021 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie znam. Nie mam takich wynalazków. :smiech3: Teraz to muszę sobie garnki kupić bo mi córka wszystko wykrada do siebie do mieszkania a ja muszę się z moim :serce: dorabiać :smiech3: jak za młodych lat. :-)

Ciekawie to wygląda, szybko przyrządza się w  tym potrawy. Ciekawe także, jaka jest jakość takich potraw  Nawet tytułem eksperymentu może i to kupię, 140 parę złotych  Zawsze jest i opcja zwrotu, ale jak dla nas...to chyba żaden wielki wydatek  Podeślę Ci potem link 
09 grudnia 2021 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ciekawie to wygląda, szybko przyrządza się w  tym potrawy. Ciekawe także, jaka jest jakość takich potraw :-) Nawet tytułem eksperymentu może i to kupię, 140 parę złotych :-) Zawsze jest i opcja zwrotu, ale jak dla nas...to chyba żaden wielki wydatek :-) Podeślę Ci potem link :-)

Ja sobie cenie gotowanie w szybkowar ze. Mam 2 sztuki  6 i 4 litry z tefala. Wszystko szybko ale potrzebuje też normalnych garnków bo w szybkowar ze rosołu nie gotuje. 
09 grudnia 2021 20:41 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja sobie cenie gotowanie w szybkowar ze. Mam 2 sztuki  6 i 4 litry z tefala. Wszystko szybko ale potrzebuje też normalnych garnków bo w szybkowar ze rosołu nie gotuje. 

09 grudnia 2021 20:41 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ciekawie to wygląda, szybko przyrządza się w  tym potrawy. Ciekawe także, jaka jest jakość takich potraw :-) Nawet tytułem eksperymentu może i to kupię, 140 parę złotych :-) Zawsze jest i opcja zwrotu, ale jak dla nas...to chyba żaden wielki wydatek :-) Podeślę Ci potem link :-)

Luke, nie radzę kupować niczego, co reklamują w telewizji, na tych kanałach "sprzedażowych " tak je nazwę, bo nie pamiętam jak się nazywają. Zdarzyło mi się kilka razy coś kupić. Wszystkie produkty wyglądają w tv ładnie, kolorowo i  jakieś większe niż te które dostajemy po zamówieniu.
Często byle jak wykonane  niefunkcjonalne i psują się szybko. 
Widziałam to ustrojstwo w reklamie, już miałam zamawiać, ale pomyślałam że poszukam w necie. Są na Allegro, jak poczytałam opinie to sama  sobie pogratulowałam  ,że nie załapałam od razu za telefon i nie zamówiłam. 
Daj sobie z tym spokój. 
09 grudnia 2021 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Luke, nie radzę kupować niczego, co reklamują w telewizji, na tych kanałach "sprzedażowych " tak je nazwę, bo nie pamiętam jak się nazywają. Zdarzyło mi się kilka razy coś kupić. Wszystkie produkty wyglądają w tv ładnie, kolorowo i  jakieś większe niż te które dostajemy po zamówieniu.
Często byle jak wykonane  niefunkcjonalne i psują się szybko. 
Widziałam to ustrojstwo w reklamie, już miałam zamawiać, ale pomyślałam że poszukam w necie. Są na Allegro, jak poczytałam opinie to sama  sobie pogratulowałam  ,że nie załapałam od razu za telefon i nie zamówiłam. 
Daj sobie z tym spokój. 

Właśnie na allegro też to mają 
09 grudnia 2021 20:44 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Luke, nie radzę kupować niczego, co reklamują w telewizji, na tych kanałach "sprzedażowych " tak je nazwę, bo nie pamiętam jak się nazywają. Zdarzyło mi się kilka razy coś kupić. Wszystkie produkty wyglądają w tv ładnie, kolorowo i  jakieś większe niż te które dostajemy po zamówieniu.
Często byle jak wykonane  niefunkcjonalne i psują się szybko. 
Widziałam to ustrojstwo w reklamie, już miałam zamawiać, ale pomyślałam że poszukam w necie. Są na Allegro, jak poczytałam opinie to sama  sobie pogratulowałam  ,że nie załapałam od razu za telefon i nie zamówiłam. 
Daj sobie z tym spokój. 

Pewnie masz rację. Za te pieniążki wolałabym kupić ( ja mam o mocy 1500 w) gofrów nice jak nie macie i wtedy Agniesia bedzie Wam robić chrupiące gofry do kawki.