Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

17 stycznia 2022 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Jasne, nie ma to jak turlanko po własnych żartach ??
 

Był deficyt innych???
17 stycznia 2022 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

Trzeba było zaczepy od dekla zapiąć na odstających uszach. I by była gitarra☝️????

To nie ja się turlam w kółko. Odturlaj sie w drugą stronę tylko na dekiel uwaząj 
17 stycznia 2022 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

No wiem. Jak możma móc skoro nie moźna?
Ale ruch się zrobił zrazu jak w Alejach ???????
A i izobary z izohietami się tak rozumnie poukładały?????

I dobrze że ruch i śmiech, roześmianymi  buźkami podkreślony. Choć za oknami zimno, to w domach od  razu cieplej się pewnie zrobiło ?
17 stycznia 2022 21:14
tina 100%

To nie ja się turlam w kółko. Odturlaj sie w drugą stronę tylko na dekiel uwaząj :lol2:

A nie zauważyłaś kto do kogo się przturlał????
17 stycznia 2022 21:16
JanOp1979

A nie zauważyłaś kto do kogo się przturlał????

Interesujące...jaka jest twoja wersja?
17 stycznia 2022 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

I dobrze że ruch i śmiech, roześmianymi  buźkami podkreślony. Choć za oknami zimno, to w domach od  razu cieplej się pewnie zrobiło ?

Gusiu, grunt że N i W znalazły swoje miejsce na mapie pogodowej ?
Wszelkie aluzje poniał.
17 stycznia 2022 21:20
tina 100%

Interesujące...jaka jest twoja wersja?

Ja ciebie pierwszy nie cytuję. Dawno się odturlałem a ty jak ten rzep ☝️????✔
17 stycznia 2022 21:22
JanOp1979

Ja ciebie pierwszy nie cytuję. Dawno się odturlałem a ty jak ten rzep ☝️????✔

Super! to poszukaj dekielka teraz...
17 stycznia 2022 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Coś Ty ? Ja ? Nie mam narzędzi , tylko maszynka na korbę :lol1:
Rogaliki bardzo Ci się udały. W sam raz wypieczone , o kolorze piasku pustyni. Pewnie jeszcze ciepłe, bo widzę jak powietrze drga jak po pustynnej burzy, a cukier puder opadł wirując  w miarę ustawania wiatru-coraz to słabiej , czyniąc z nich takie dzieło, po które Allah zejdzie do ludzkosci :lol1: ( mamy szczęście , że u nas obecnie jest styczeń ) . 
Już bez jaj :-) Super wypiek-Nutella w środku? 

Och Tina, moje wybujałe EGO  jeszcze urosło! Na takie słowa czekałam, teraz mojej wiary w siebie już nic nie zachwieje. A to wszystko dzięki Tobie! Ajlowjuję Ciebie tak,że nie wiem nawet jak 
Rogaliki z powidłami śliwkowymi,bo takie akurat miałam.  Zjadłam wspólnie z moją Czarodziejką wszystkie,tylko ten opadający cukier puder został na talerzu  . Dobre były, słodkie od cukru pudru, kwaskowate od powideł 
PS ,czy teraz w dobrym guście będą tutaj pobudzające wyobraźnię i wywołujące ślinotok opisy naszych kulinarnych popisów, czy dalej można fotki zamieszczać?
17 stycznia 2022 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Och Tina, moje wybujałe EGO  jeszcze urosło! Na takie słowa czekałam, teraz mojej wiary w siebie już nic nie zachwieje. A to wszystko dzięki Tobie! Ajlowjuję Ciebie tak,że nie wiem nawet jak :serce::lol1:
Rogaliki z powidłami śliwkowymi,bo takie akurat miałam.  Zjadłam wspólnie z moją Czarodziejką wszystkie,tylko ten opadający cukier puder został na talerzu :lol1: . Dobre były, słodkie od cukru pudru, kwaskowate od powideł :mniam:
PS ,czy teraz w dobrym guście będą tutaj pobudzające wyobraźnię i wywołujące ślinotok opisy naszych kulinarnych popisów, czy dalej można fotki zamieszczać?:oczko1:

Gusiu najdroższa ! Skromnie przyznam , że wiedziałam, że tak się stanie i moje kamienne serce się wzruszyło. Ty to uczyniłaś 
Ego się nie przejmuj-to od drożdży . Przyjdzie czas, że wszystko klapnie razem z innymi rzeczami  Ale póki co kochaj mnie kochaj ,a garb Ci sam wyrośnie  Jeżeli chcesz możemy sie czasem zamieniać- Ty dasz mi ego, ja Tobie serce. Tylko uważaj-nie zamieszczaj emotek  na forum tak jak ja robię, żeby serwera szlag nie trafił , co juz się zdarzało-to przeze mnie  
Co do fotek i opisów to moim zdaniem jedno drugiemu nie przeszkadza.Lepiej się rozeznaj w sytuacji . Mnie to nie wadzi, ale komu innemu może, a nie chcę , aby mnie ktoś póżniej z nożem ganiał  
17 stycznia 2022 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gusiu najdroższa ! Skromnie przyznam , że wiedziałam, że tak się stanie i moje kamienne serce się wzruszyło. Ty to uczyniłaś :-)
Ego się nie przejmuj-to od drożdży . Przyjdzie czas, że wszystko klapnie razem z innymi rzeczami :lol1: Ale póki co kochaj mnie kochaj ,a garb Ci sam wyrośnie :smiech2: Jeżeli chcesz możemy sie czasem zamieniać- Ty dasz mi ego, ja Tobie serce. Tylko uważaj-nie zamieszczaj emotek :serce: na forum tak jak ja robię, żeby serwera szlag nie trafił , co juz się zdarzało-to przeze mnie :lol3: 
Co do fotek i opisów to moim zdaniem jedno drugiemu nie przeszkadza.Lepiej się rozeznaj w sytuacji . Mnie to nie wadzi, ale komu innemu może, a nie chcę , aby mnie ktoś póżniej z nożem ganiał :smiech3: 

Turlanko?????? i jeszcze moje ego,na które emotki nie znalazłam ?
Zmieściłam się, nie przekroczyłam chyba limitu emotek??
17 stycznia 2022 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Turlanko?????? i jeszcze moje ego,na które emotki nie znalazłam ?
Zmieściłam się, nie przekroczyłam chyba limitu emotek??

Zobaczymy jutro jak się będzie rozkręcać  Forum oczywiście :) 
18 stycznia 2022 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
dziś dzień bez gotowania u mnie ?
Ps.a ja się pytam gdzie jest moja frytownica ?
18 stycznia 2022 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś dwie piersi kacze były, usmażone. Do tego ziemniaki i kapusta czerwona. Bardzo ją dziadek lubi. 
19 stycznia 2022 07:40 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj będzie gyros z ryżem i brzoskwinkami