Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

23 stycznia 2022 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

No chwilunia!
A kto miał dziś sniadać w Kraków???
 

O szkoda , że wcześniej nie wiedziałam ,źe ktoś miał też dzisiaj być w Krakowie , może jakąś szybką kawę by się zorganizowało .My  z mężem nie mogliśmy.się niestety na śniadanie.do córki wprosić, bo na małym mieszkanku we dwoje mieszkają i ma dodatek córka miała wczoraj o 20 stej jakiś ważny egzamin ,to nawet nie miałabym sumienia źeby ją tak z rana budzić .Praca i studiowanie to dość męczące jest ,ale sama sobie tak wybrała .Na szczęście to już piąty.
semestr i jak wszystko pozalicza to zostaną jej tylko dwa i potem będzie mogła cieszyć się dyplomem .
Zjedliśmy obiad w domu i bigosu.do.słoika napchalam oraz jeszcze inne drobiazgi spakowaliśmy i w.drogę .Kawałek do tego Krakowa mamy i w zimowych warunkach trzeba zachować trochę umiaru i rozpędzać się zbytnio nie można to w Krakowie byliśmy dopiero po 14.O najważniejszym zapomniałam napisać , trochę nam zeszło źeby do samochodu naszego ,adopciaka 'kochanego do zapakować bo jest jeszcze.nieufny i chyba boi się , że znów go ktoś wywiezie i porzuci .Parę spraw musimy jeszcze przepracować z behawiorystą i mam nadzieję , że wszystko ogarniemy .Bigos smakował ?
23 stycznia 2022 23:02
Kika67

O szkoda , że wcześniej nie wiedziałam ,źe ktoś miał też dzisiaj być w Krakowie , może jakąś szybką kawę by się zorganizowało .My  z mężem nie mogliśmy.się niestety na śniadanie.do córki wprosić, bo na małym mieszkanku we dwoje mieszkają i ma dodatek córka miała wczoraj o 20 stej jakiś ważny egzamin ,to nawet nie miałabym sumienia źeby ją tak z rana budzić .Praca i studiowanie to dość męczące jest ,ale sama sobie tak wybrała .Na szczęście to już piąty.
semestr i jak wszystko pozalicza to zostaną jej tylko dwa i potem będzie mogła cieszyć się dyplomem .
Zjedliśmy obiad w domu i bigosu.do.słoika napchalam oraz jeszcze inne drobiazgi spakowaliśmy i w.drogę .Kawałek do tego Krakowa mamy i w zimowych warunkach trzeba zachować trochę umiaru i rozpędzać się zbytnio nie można to w Krakowie byliśmy dopiero po 14.O najważniejszym zapomniałam napisać , trochę nam zeszło źeby do samochodu naszego ,adopciaka 'kochanego do zapakować bo jest jeszcze.nieufny i chyba boi się , że znów go ktoś wywiezie i porzuci .Parę spraw musimy jeszcze przepracować z behawiorystą i mam nadzieję , że wszystko ogarniemy .Bigos smakował ?

"O szkoda ,"
 
 
Też ubolewam.
:rozpaczw#:
i turlanko11:
24 stycznia 2022 10:52 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa ogórkowa  na deser galaretka owocowa. 
24 stycznia 2022 11:36 / 5 osobom podoba się ten post
Spaghetti   bolognese  + sałata lodowa 
24 stycznia 2022 11:42 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Spaghetti   bolognese  + sałata lodowa 

Już lecę z talerzem 
24 stycznia 2022 11:50 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Już lecę z talerzem :glodny:

Zapraszam serdecznie ale  czy Ty nie musisz być  na głodniaka??
24 stycznia 2022 11:54 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Zapraszam serdecznie ale  czy Ty nie musisz być  na głodniaka??:-):-):-)

Nie bo to miejscowe znieczulenie ale lekkostrawne jedzenie do 14ej , żadne tam rolady i kluski i wino ?Malo tego po 2 godz do domu ?
24 stycznia 2022 12:28 / 5 osobom podoba się ten post
Zupa mięsno-warzywna, własna kompozycja... jak zawsze
Zawsze odpowiednio doprawiona
25 stycznia 2022 07:07 / 2 osobom podoba się ten post
Już 25 stycznia 2022r, wtorek, to musi być coś wybitnego!
Czyli albo "kwaśnica" albo coś z wieprza ze skórą, ponacinane toto takie, trzeba jeszcze tylko zamarynować i upiec.
Opiszę doznania smakowe! ☝️????????????
25 stycznia 2022 10:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś wątróbka, kiszona i ziemniaki
 
25 stycznia 2022 10:32 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś wątróbka, kiszona i ziemniaki
 

25 stycznia 2022 11:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś wątróbka, kiszona i ziemniaki
 

O i to jest dobry pomysł tylko trzeba kupić i zrobić ?Ale chętnie zjem drobiową ?
25 stycznia 2022 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O i to jest dobry pomysł tylko trzeba kupić i zrobić ?Ale chętnie zjem drobiową ?

W Edece 400 g i nawet fajna, tzn bez dużej ilości błonek 
25 stycznia 2022 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Już 25 stycznia 2022r, wtorek, to musi być coś wybitnego!
Czyli albo "kwaśnica" albo coś z wieprza ze skórą, ponacinane toto takie, trzeba jeszcze tylko zamarynować i upiec.
Opiszę doznania smakowe! ☝️????????????

Golonko znaczy się? Też zjem 
Wszystko zjem co pod nos podstawią ?
25 stycznia 2022 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

W Edece 400 g i nawet fajna, tzn bez dużej ilości błonek :-)

Jak tak leże to tylko o jedzeniu myślę ?