Odliczam dni 22

22 października 2021 20:29 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Etzgen, gdzieś blisko granicy z Niemcami. 
Mówi Ci to coś?

Ona nie zmieniła czasem swojej znajomej o której kiedys pisała? Jeśli tak to super bo bez pośredników najlepiej a umowa o pracę i tak musi być.
Etzgen nie kojarzę , bo jak jezdzilam autem do Polski to przez przejscie Koblenz -Waldshut, pociągiem przez Bazyleę ,a samolotem to nie zdążyłam zauważyć  Ale sprawdziłam-to pośrodku mniej więcej wzdłuz granicy między tymi dwoma miastami. Godzina czasu jazdy ode mnie. Teraz już się pakuję i jadę do domu tzn. w piątek za tydzień, ale będę po Nowym Roku -jesli by chciała i dysponowała wolnym dniem to chętnie bym z nią gdzies wyruszyła w plener , albo mogybysmy do Muri skoczyć-chyba Werską interesują takie klimaty-można z Habsburgami w krypcie pogadac :) Czemu ona się tak schowała-toż za pracę w CH nie biją jeszcze :)
22 października 2021 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A tę babkę szukałaś pamietam akcja była ja po krzakach nie szukalam jeszcze ale raz mi zwiał na pole dobrze że nie w kukurydzę 2 metrową :hihi:

Żeby to jeszcze swoją, a to cudza-może nie taka cudza bo na herbatę do nas przychodziła i u nas są zapasowe klucze do jej mieszkania. Córka jej teraz jak Cerber pilnuje i próbuje mamę przekonac do tego aby opiekunkę zatrudnić. Ale babcia uparta . Tylko to jest jedyny minus, bo tak to taka z humorem babunia. Opiekunka jak tam będzie, to będzie musiała miec dobre biegi 
22 października 2021 20:39 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ona nie zmieniła czasem swojej znajomej o której kiedys pisała? Jeśli tak to super bo bez pośredników najlepiej a umowa o pracę i tak musi być.
Etzgen nie kojarzę , bo jak jezdzilam autem do Polski to przez przejscie Koblenz -Waldshut, pociągiem przez Bazyleę ,a samolotem to nie zdążyłam zauważyć :lol1: Ale sprawdziłam-to pośrodku mniej więcej wzdłuz granicy między tymi dwoma miastami. Godzina czasu jazdy ode mnie. Teraz już się pakuję i jadę do domu tzn. w piątek za tydzień, ale będę po Nowym Roku -jesli by chciała i dysponowała wolnym dniem to chętnie bym z nią gdzies wyruszyła w plener , albo mogybysmy do Muri skoczyć-chyba Werską interesują takie klimaty-można z Habsburgami w krypcie pogadac :) Czemu ona się tak schowała-toż za pracę w CH nie biją jeszcze :)

Miała swoje powody. Nie,żeby konkretnie coś przeciw komuś stąd, broń Boże ma i miała tyle spraw że na Forum nie starczyło czasu. 
Pewnie wróci do Szwajcarii po Nowym Roku wiem że jest u dziadka wymagającego pełnej obsługi. Jeszcze nie wie jak będzie, dzisiaj pierwszy dzień bez ziemniaczki. 
Nadwyrężam cierpliwość mojego dziecka, pisząc tutaj. Siedzimy sobie w Edynburgu, ja przy grzańcu, Ona przy piffkuu, muza na żywo leci, jutro w planach karaoke na, oczywiście to dziecko śpiewać będzie, a potrafi,,nie chwaląc się ?
 
22 października 2021 20:52 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Miała swoje powody. Nie,żeby konkretnie coś przeciw komuś stąd, broń Boże ma i miała tyle spraw że na Forum nie starczyło czasu. 
Pewnie wróci do Szwajcarii po Nowym Roku wiem że jest u dziadka wymagającego pełnej obsługi. Jeszcze nie wie jak będzie, dzisiaj pierwszy dzień bez ziemniaczki. 
Nadwyrężam cierpliwość mojego dziecka, pisząc tutaj. Siedzimy sobie w Edynburgu, ja przy grzańcu, Ona przy piffkuu, muza na żywo leci, jutro w planach karaoke na, oczywiście to dziecko śpiewać będzie, a potrafi,,nie chwaląc się ?
 

Lubię słuchać pięknych głosów-szkoda że nie będzie to moim udziałem, a często wśród naturszczyków jest wiele ukrytych talentów. Może się Twoja córcia zacznie realizować w tej dziedzinie? Kto wie? 
I ja zmykam, bo muszę coś ogarnąć do jutra wieczora najpóźniej 
22 października 2021 21:05 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Lubię słuchać pięknych głosów-szkoda że nie będzie to moim udziałem, a często wśród naturszczyków jest wiele ukrytych talentów. Może się Twoja córcia zacznie realizować w tej dziedzinie? Kto wie? 
I ja zmykam, bo muszę coś ogarnąć do jutra wieczora najpóźniej :oczko:

Najpóźniej ?
My jeszcze w Edynburgu 
Jest super ?
Coś jak Oktoberfes ale w lepszym wydaniu ?
I tutaj się z Wami pożegnam, bo grzaniec stygnie ?
Ddobrej  nocy?
23 października 2021 06:30 / 1 osobie podoba się ten post
Fiore, od dziś 42 ?
23 października 2021 07:29 / 7 osobom podoba się ten post
Zaczynamy odliczanie :   SOBOTA  23.10.2021
 
 

tina 100%  6  

ewita  11  

creyzy 18  

kristenis71  21  
 
nincia  23  
 
Malgi 28  

Fiore  35  

Dorotee  37  

 magmab  38  

Beatrix  39 i zmiana kodu  
 
Luke 42  
  
Dusia1978   50  
 
Konwalia08  56  
 
 milego dnia      
23 października 2021 08:43 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

Zaczynamy odliczanie :   SOBOTA  23.10.2021
 
 

tina 100%  6  :jesienne_sprzatanie:

ewita  11  :jesienne_sprzatanie:

creyzy 18  :jesienne_sprzatanie:

kristenis71  21  :jesienne_sprzatanie:
 
nincia  23  :jesienne_sprzatanie:
 
Malgi 28  :jesienne_sprzatanie:

Fiore  35  :jesienne_sprzatanie:

Dorotee  37  :jesienne_sprzatanie:

 magmab  38  :jesienne_sprzatanie:

Beatrix  39 i zmiana kodu  :yahoo::radosc1:
 
Luke 42  :jesienne_sprzatanie:
  
Dusia1978   50  :jesienne_sprzatanie:
 
Konwalia08  56  :jesienne_sprzatanie:
 
 milego dnia    :szampan:  

Nie będę lisci zarabiać bo mnie biodro boli ?
23 października 2021 09:31 / 4 osobom podoba się ten post
Ja dopiero w poniedziałek dzisiaj schoppen
23 października 2021 10:24 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

Zaczynamy odliczanie :   SOBOTA  23.10.2021
 
 

tina 100%  6  :jesienne_sprzatanie:

ewita  11  :jesienne_sprzatanie:

creyzy 18  :jesienne_sprzatanie:

kristenis71  21  :jesienne_sprzatanie:
 
nincia  23  :jesienne_sprzatanie:
 
Malgi 28  :jesienne_sprzatanie:

Fiore  35  :jesienne_sprzatanie:

Dorotee  37  :jesienne_sprzatanie:

 magmab  38  :jesienne_sprzatanie:

Beatrix  39 i zmiana kodu  :yahoo::radosc1:
 
Luke 42  :jesienne_sprzatanie:
  
Dusia1978   50  :jesienne_sprzatanie:
 
Konwalia08  56  :jesienne_sprzatanie:
 
 milego dnia    :szampan:  

Babcia mieszka w bloku i liści nikt tu nie grabi. 
23 października 2021 10:35 / 4 osobom podoba się ten post

nie mowie ze ktos ma grabic, taka jesienna ozdobka 
23 października 2021 10:41 / 3 osobom podoba się ten post
Ha ha a ja to takie byki literówkowe wale ze sama się zastanawiam co z tymi liśćmi  zrobić powinnam ?
23 października 2021 11:01 / 3 osobom podoba się ten post
A koleżanka zgarniała liście tylko ze schodów, którymi idzie się z tarasu do ogrodu. Poza tym nie widziała żadnego ogrodnika nigdy tutaj, a była trzeci raz teraz. I chyba ostatni. 
23 października 2021 12:20 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co tak zacieszasz ja tez święta w domku nareszcie? ale na westernowo nie będzie raczej tradycyjnie ?

Tylko jeszcze które???
??????
24 października 2021 07:51 / 7 osobom podoba się ten post
Zaczynamy odliczanie :   Niedziela  24.10.2021
 
 

tina 100%  5  

ewita  10  

creyzy 17  

kristenis71  20  
 
nincia  22  
 
Malgi 27  

Fiore  34  

Dorotee  36  

 magmab  37  

Beatrix  38  
 
Luke 41  
  
Dusia1978   49  i zmiana kodu   
 
Konwalia08  55  
 
 Milej niedzieli wszystkim