Jaki film na wieczór?

24 września 2021 18:36 / 3 osobom podoba się ten post
dzisiaj na piatkowy wieczor polecam 
 
''Winchester. Dom duchów ''  
 
24 września 2021 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Fiore

dzisiaj na piatkowy wieczor polecam 
 
''Winchester. Dom duchów ''  :tanczy:
 

Może jakąś komedie? ☺️A mama mi dziś na WA.przysłała tekst o młodym księdzu i serio płakałam jak to czytałam ?jednak tu nie miejsce na takie żarty .?
25 września 2021 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
Widzę że dominują tutaj horrory, trillery i im podobne. 
Ja proponuję polski film -Amatorzy. Anna Dymna, Roma Gąsiorowska, Wojciech Solarz, Mariusz Bonaszewski, Krzysztof Kowalewski-to aktorzy zawodowi w tym filmie. W pozostałe role wcielili się tytułowi amatorzy, osoby niepełnosprawne intelektualnie, z zespołem Downa. 
Poruszyła mnie wrażliwość tych amatorów, to że grają, a właściwie nie grają, stają się odtwarzanymi przez siebie postaciami . To jak czują i jak odbierają sztukę. 
Film miał  premierę w tym roku. 
Warto poświęcić 1,5 godziny i obejrzeć. 
25 września 2021 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Widzę że dominują tutaj horrory, trillery i im podobne. 
Ja proponuję polski film -Amatorzy. Anna Dymna, Roma Gąsiorowska, Wojciech Solarz, Mariusz Bonaszewski, Krzysztof Kowalewski-to aktorzy zawodowi w tym filmie. W pozostałe role wcielili się tytułowi amatorzy, osoby niepełnosprawne intelektualnie, z zespołem Downa. 
Poruszyła mnie wrażliwość tych amatorów, to że grają, a właściwie nie grają, stają się odtwarzanymi przez siebie postaciami . To jak czują i jak odbierają sztukę. 
Film miał  premierę w tym roku. 
Warto poświęcić 1,5 godziny i obejrzeć. 

chętnie obejrze Gusiu29 chociaż lubie horrory  thillery i komedie a co nie zaszkodzi prawda 
25 września 2021 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
creyzy

chętnie obejrze Gusiu29 chociaż lubie horrory  thillery i komedie a co nie zaszkodzi prawda :-)

Horrory lubię, chociaż zamykam oczy w niektórych momentach ,trillery bardzo lubię, oglądam i czytam namiętnie. Ale tak jak mówisz, ale czasami szukam czegoś prawdziwego. 
Tak jak już wspominany kiedyś Wśród chwastów, Błękitny cud czy film obejrzany wczoraj ,Armatorzy. .
Jak obejrzysz, napisz czy Ci się podobał 
25 września 2021 17:05 / 2 osobom podoba się ten post
wieczorny seans na dzisiaj , troche z innej beczki z mojej zlotej 10 ulubionych filmow 
 
''Życie Pi '' 
   polecam 
26 września 2021 17:11 / 3 osobom podoba się ten post
dzisiaj na niedzielne popoludnie i wieczor wybieram sie do parku jurajskiego 
nie ma to jak klasyk kina 
 
26 września 2021 17:40 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

dzisiaj na niedzielne popoludnie i wieczor wybieram sie do parku jurajskiego 
nie ma to jak klasyk kina :-)
 

O bożenciu jaka  laska  A skąd wiem , że to dziewczynka? Bo ma długie paznokcie 
Dziś sobie film akcji obejrzę - jeszcze nie wiem jaki-syn mi prześle-ma ich mnóstwo :)
27 września 2021 15:46 / 1 osobie podoba się ten post
ja to czekam na nowego Bonda ponoć 1-go premiera 
27 września 2021 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

ja to czekam na nowego Bonda ponoć 1-go premiera 

Jaka obsada tym razem?
28 września 2021 00:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jaka obsada tym razem?

Daniel Creig, podobno ostatni raz. Jak ostatnio byłam w kinie ,obejrzałam fragment reklamujący Bonda. Fajny, będzie się działo, jak zwykle 
23 października 2021 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ktoś tutaj kiedyś pytał o dobry dokument?
No to obejrzałam taki na Netflixie-
"Odliczanie. Misja kosmiczna Inspiration 4".Świetny. Chyba 5 odcinków. Polecam ?
23 października 2021 19:27 / 3 osobom podoba się ten post
Ja wczoraj obejrzałam po latach film francusko-kanadyjski z 1981.  roku Walka o ogień . Oskarowy Film . 
23 października 2021 23:51 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja wczoraj obejrzałam po latach film francusko-kanadyjski z 1981.  roku Walka o ogień . Oskarowy Film . 

O qrcze, przypomniałam sobie kolejki do kas w kinach. Większość biletów wykupowały zakłady pracy,przyjeżdżały autokary z innych miejscowosci, przywożąc chętnych do obejrzenia tego filmu 
24 października 2021 00:00 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja wczoraj obejrzałam po latach film francusko-kanadyjski z 1981.  roku Walka o ogień . Oskarowy Film . 

Widzialam w kinie nad morzem jak do kin wchodzil .Mloda bylam  nie podobał mi się? Szczęki 1 i 2 do dzis uwielbiam pózniejsze czesci do kitu .Kiedys tez bardzo lubilam horrory teraz juz nie aż tak, strachliwa sie stalam ?