Jaki film na wieczór?

23 lutego 2022 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
wiec polecam na dzisiejszy wieczor z mojej zlotej 10 
''Wrota do piekiel '' 
 
 
23 lutego 2022 18:50 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

wiec polecam na dzisiejszy wieczor z mojej zlotej 10 :radosc1:
''Wrota do piekiel '' :ogladam tv:
 
 

Nie....dziękuję , nie...
23 lutego 2022 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Napiszę tak :) Lubię dobre kino grozy jak np. ekranizacje pisarza Stephena Kinga. Teraz współcześnie jest w tej dziedzinie zbyt dużo tandety, która zamiast wywoływac dreszczyk- śmieszy, nudzi itp. To co wrzucił Fiore-jak na filmwebie piszą-zjadliwe. Może w najbliżych dniach obejrzę.
Na dziś Pedro Aldomovar "Skóra w której żyję" - thriller psychologiczny. Żadne holywoodzkie kino, ale ci co znają tego reżysera wiedzą czego się spodziewać. Kino jak to u Aldomovara świetne-albo dobra książka- Olivier Sacks "Antropolog na Marsie" . Do tej chetnie wracam. 
23 lutego 2022 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
No to dołożę ,,Split "i ,,Trans "ale ten drugi z 2013 .Oba filmy z tym samym głównym aktorem ?
23 lutego 2022 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Napiszę tak :) Lubię dobre kino grozy jak np. ekranizacje pisarza Stephena Kinga. Teraz współcześnie jest w tej dziedzinie zbyt dużo tandety, która zamiast wywoływac dreszczyk- śmieszy, nudzi itp. To co wrzucił Fiore-jak na filmwebie piszą-zjadliwe. Może w najbliżych dniach obejrzę.
Na dziś Pedro Aldomovar "Skóra w której żyję" - thriller psychologiczny. Żadne holywoodzkie kino, ale ci co znają tego reżysera wiedzą czego się spodziewać. Kino jak to u Aldomovara świetne-albo dobra książka- Olivier Sacks "Antropolog na Marsie" . Do tej chetnie wracam. 

Kino grozy,hmm...nie jest to raczej mój  ulubiony gatunek. Thrillery wolę czytać niż oglądać. Ale filmy Pedro  Almodovara, o tak!
Pamiętasz stary jego film "Wszystko o mojej matce "?
Muszę poszukać, może gdzieś można obejrzeć, przypomniałabym sobie chetnie 
23 lutego 2022 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Kino grozy,hmm...nie jest to raczej mój  ulubiony gatunek. Thrillery wolę czytać niż oglądać. Ale filmy Pedro  Almodovara, o tak!
Pamiętasz stary jego film "Wszystko o mojej matce "?
Muszę poszukać, może gdzieś można obejrzeć, przypomniałabym sobie chetnie 

Ekranizacji powiesci S.Kinga nie można porównać z niczym innym. Oglądałaś może "Lśnienie" z Jackiem Nicholsonem? "Carrie" 
A Aldomovar to powiedziałabym zupełnie inny gatunek nie wpasowujący się w żadne szablony.
"Wszystko o mojej matce" oglądałam i jeszcze raz obejrzę. Zajrzyj na Netflix, moze tam jest 
23 lutego 2022 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ekranizacji powiesci S.Kinga nie można porównać z niczym innym. Oglądałaś może "Lśnienie" z Jackiem Nicholsonem? "Carrie" 
A Aldomovar to powiedziałabym zupełnie inny gatunek nie wpasowujący się w żadne szablony.
"Wszystko o mojej matce" oglądałam i jeszcze raz obejrzę. Zajrzyj na Netflix, moze tam jest 

"Lśnienie "oglądałam, a na Netflixa zaraz zajrzę ?
 
23 lutego 2022 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

"Lśnienie "oglądałam, a na Netflixa zaraz zajrzę ?
 

23 lutego 2022 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Na cda jest https://www.cda.pl/video/987395440
 

Nie mam cda 
23 lutego 2022 20:41 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie mam cda 

Ściągniesz aplikację na telewizor spokojnie. Z poziomu tv. Jest dostępna. Na Netflixie szukałam-niestety nie ma tam tego filmu. 
25 lutego 2022 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
Ostatnio - po raz kolejny zresztą - obejrzałem i bardzo polecam, piękny obra i piękna muzyka 
 
 
https://youtu.be/5ywnt9nB5Ls
26 lutego 2022 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kino grozy,hmm...nie jest to raczej mój  ulubiony gatunek. Thrillery wolę czytać niż oglądać. Ale filmy Pedro  Almodovara, o tak!
Pamiętasz stary jego film "Wszystko o mojej matce "?
Muszę poszukać, może gdzieś można obejrzeć, przypomniałabym sobie chetnie 

Almodowara oglądałem - świetnie zagrany przez Banderasa. Horrory niestety wypadły jakiś czas temu z moich seansów ...bo żona nie trawi ich. Trzeba się dostosować jak jeden telewizor w domu był ??
Ale trillery jak najbardziej - jest ich cała masa.
Ja na dziś  może polecę coś starszego - "telefon"
 
https://youtu.be/JDGY8GoEbQ0
26 lutego 2022 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
dobry wieczor ja dzisiaj polecam 
'' Naznaczony''    
27 lutego 2022 17:40 / 1 osobie podoba się ten post
Na dziś wieczorem polecam Wam ,,Żona"z 2017  ja obejrzałam ?  ?
31 marca 2022 09:50 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Już nie mów mi o filmach to jakiś nałóg??

Witam w klubie kinomana