Powitajki przy kawie 67

23 listopada 2021 07:13 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, spokojnego, przyjemnego dnia 
23 listopada 2021 07:27 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Też spać nie mogłam może to pelnia była. ?  A jak za oknem? Też nie wiem bo do 8  bo nie mam potrzeby. Dziś może spacer jak pogoda pozwoli . Wszystkim spokojnego i dobrego dnia i kawkę zostawiam niech każdy przynajmniej po łyczku spróbuje. 
23 listopada 2021 08:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Jaki tu ruch z rana , jak na MarszalkowskiejMiłego dnia  kochani 
23 listopada 2021 08:48 / 6 osobom podoba się ten post
Rzeczywiście gwarno jak w ulu i pracowicie tu ?
Dziś mial być przymrozek u nas  a w pogodzie w necie  widziałam że jakieś płatki śniegu do 10 dni mają spaść ?
Miłego dnia rodacy na urlopach i w pracy 
 
23 listopada 2021 08:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dziś  była w ciepłym salonie. Chłodno, no i kawa szybko stygnie, a wiadomo... kawą trzeba się delektować. U nas w piątek ma być pierwszy śnieg...
Oglądam też ARD i obrazki z pogranicza, a raczej ze strony białoruskiej... Zima się tam zaczęła, pierwsze przymrozki i pierwszy śnieg. Zimno, mroźnie. Współczuję tym ludziom. Taki los im Łukaszenka zgotował. Dobrze, że chociaż w pobliżu przejścia w Bruzgach migranci mają możliwość napić się i zjeść coś ciepłego. Inaczej w przypadku tych, co w lesie koczują. 
 
Dziś spokojny dzień w planie, podjadę na rowerze do centrum, ale dopiero wtedy, gdy opiekunka przyjdzie. 
 
23 listopada 2021 09:18 / 6 osobom podoba się ten post
Ja teraz Wam powiem, że u mnie minus 4 i siwiutenko na trawie ale słoneczko wychodzi i będzie szansa na spacerek. 
23 listopada 2021 09:18 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowokaffka wypita miłego dnia
23 listopada 2021 09:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja teraz Wam powiem, że u mnie minus 4 i siwiutenko na trawie ale słoneczko wychodzi i będzie szansa na spacerek. :-)

Oj...u mnie plus 4 i bez szans na słońce  
24 listopada 2021 06:19 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w środę
Środa minie - tydzień zginie
Miłego dnia ludu pracujący i urlopujący
24 listopada 2021 06:44 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie  miło i serdecznie 
Życzę Wam spokojnego i dobrego dnia, dnia bez stresów 
24 listopada 2021 07:09 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  miłego i spokojnego dzionka, Teraz lecę do łazienki a potem sprawdzę jak jest na dworze 
24 listopada 2021 07:21 / 4 osobom podoba się ten post
Witam   Dziś pobudka, wcześniej bo o 9 jedziemy z sąsiadka do kliniki na zastrzyk z luteiny do oka. Seniorka 3 lata temu miała OP zaćmy i teraz co 4 tygodnie taki zabieg jest potrzebny.  a jutro wizyta u lekarza okulisty. Dzień szybko zleci. Wszystkim spokojnego i dobrego dnia. 
24 listopada 2021 07:50 / 6 osobom podoba się ten post
Już ubrana,umuta i dotleniona, na dworze zimno ale nie najgorzej 4 st, lecz bez słoneczka dzisiaj tak mówi prognoza zobaczymy  dobrego dnia i bez stresów.
24 listopada 2021 08:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia i tylko dobrych wieści 
24 listopada 2021 08:42 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i ja ?życząc wszystkim miłego dnia ?