Samolot

05 listopada 2021 13:39 / 4 osobom podoba się ten post
Cześć!
Po kilku niemiłych doświadczeniach z busami, postanowiłam przerzucić się na samolot i była to świetna decyzja. Jest mi o tyle łatwiej, że mam działalność.
Z ciekawości zapytam: w firmach widać coś, żeby się zmieniało, jeśli chodzi o wybór środka transportu czy nadal tylko busy wchodzą w grę?
 
05 listopada 2021 13:45 / 2 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Cześć!
Po kilku niemiłych doświadczeniach z busami, postanowiłam przerzucić się na samolot i była to świetna decyzja. Jest mi o tyle łatwiej, że mam działalność.
Z ciekawości zapytam: w firmach widać coś, żeby się zmieniało, jeśli chodzi o wybór środka transportu czy nadal tylko busy wchodzą w grę?
 

Mnie nawet pozwolono pieszo. Ake tylko na piśmie.
05 listopada 2021 14:04 / 5 osobom podoba się ten post
Ja jeżdżę od lat pociągiem. O wiele wygodniej i szybciej. 
05 listopada 2021 14:41 / 6 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Cześć!
Po kilku niemiłych doświadczeniach z busami, postanowiłam przerzucić się na samolot i była to świetna decyzja. Jest mi o tyle łatwiej, że mam działalność.
Z ciekawości zapytam: w firmach widać coś, żeby się zmieniało, jeśli chodzi o wybór środka transportu czy nadal tylko busy wchodzą w grę?
 

Nie narzucają Ale z samolotami to tez nie jest tak świetnie a dojazd na lotnisko a odprawa a w końcu z lotniska tez trzeba dojechać do Seniorów? To trwa .Myślę że wlasny środek transportu lepszy tylko trzeba przekalkulować czy się opłaca ewent .po drodze w drodze powrotnej kogoś dokoptować z zaznaczeniem ze Tirem nie wracasz ???i bagaznik nie z gumy ?
05 listopada 2021 18:49 / 5 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Cześć!
Po kilku niemiłych doświadczeniach z busami, postanowiłam przerzucić się na samolot i była to świetna decyzja. Jest mi o tyle łatwiej, że mam działalność.
Z ciekawości zapytam: w firmach widać coś, żeby się zmieniało, jeśli chodzi o wybór środka transportu czy nadal tylko busy wchodzą w grę?
 

Od lat wyjeżdżam za pośrednictwem agencji. Narzucano mi swoje busy, ale nigdy nie zmuszano. Zawsze sama wybierałam środek transportu, najczęściej samolot. Tylko w ubiegłym roku, ze względu na pandemię i brak lotów, jechałam busem. Ale też sama busa wybrałam, z mojego miasta. Niestety, firmy zwracają określone kwoty,łącznie  100-150 euro najczęściej w obie strony, więc dopłacać musiałam sama. Mam jednak szczęście do chwilowych  rodzin. To one zwracały mi różnicę, wyposażały w kieszonkowe na drogę, i robiły prezenty gwiazdkowe nawet jeśli wyjeżdżałam przed świętami. 
Dzisiaj pierwszy raz wyjeżdżam z firmą, która  wozi tylko i wyłącznie swoim transportem. Musiałam do nich dojechać na własny koszt i opłacić dzisiejszy nocleg ,bo wyjazd jutro z samego rana. Wszystkie  inne warunki mi odpowiadają, więc nie marudzę. Nikt mnie przecież nie zmuszał do wyjazdu z nimi. 
05 listopada 2021 19:21 / 3 osobom podoba się ten post
To faktycznie masz szczęście co do rodzin i to ogromne. Zazdroszczę!
05 listopada 2021 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Od lat wyjeżdżam za pośrednictwem agencji. Narzucano mi swoje busy, ale nigdy nie zmuszano. Zawsze sama wybierałam środek transportu, najczęściej samolot. Tylko w ubiegłym roku, ze względu na pandemię i brak lotów, jechałam busem. Ale też sama busa wybrałam, z mojego miasta. Niestety, firmy zwracają określone kwoty,łącznie  100-150 euro najczęściej w obie strony, więc dopłacać musiałam sama. Mam jednak szczęście do chwilowych  rodzin. To one zwracały mi różnicę, wyposażały w kieszonkowe na drogę, i robiły prezenty gwiazdkowe nawet jeśli wyjeżdżałam przed świętami. 
Dzisiaj pierwszy raz wyjeżdżam z firmą, która  wozi tylko i wyłącznie swoim transportem. Musiałam do nich dojechać na własny koszt i opłacić dzisiejszy nocleg ,bo wyjazd jutro z samego rana. Wszystkie  inne warunki mi odpowiadają, więc nie marudzę. Nikt mnie przecież nie zmuszał do wyjazdu z nimi. 

Nowiną jest dla mnie taka organizacja wyjazdu.
✊'❤?
05 listopada 2021 20:56 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Nowiną jest dla mnie taka organizacja wyjazdu.
✊'❤?

Dla mnie też, ale ja ciekawa jestem nowinek ?
Zgodzilam się na nie, więc jadę. Jeśli okaże się że wszystko inne gra a to jedyne utrudnienie ,przyznaję że spore, to nie mówię że już nigdy więcej...
05 listopada 2021 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

To faktycznie masz szczęście co do rodzin i to ogromne. Zazdroszczę!

Nie zazdrość, też trafisz na takich 
06 listopada 2021 09:13 / 2 osobom podoba się ten post
No rejczel! 
06 listopada 2021 10:02 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunkoland

No rejczel! :aniolki:

??
06 listopada 2021 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

??

Jedziesz przez Düsseldorf ??
06 listopada 2021 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Jedziesz przez Düsseldorf ??:pije kawe::pije kawe::piecze ciasteczka:

Wpadłabym chętnie, nawet z kierowcą na te pyszności, ale  są jeszcze 2 panie opiekunki ,nie zostawimy ich w aucie ?
06 listopada 2021 12:01 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wpadłabym chętnie, nawet z kierowcą na te pyszności, ale  są jeszcze 2 panie opiekunki ,nie zostawimy ich w aucie ?

Wystarczy?
06 listopada 2021 12:15 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

:pije kawe::pije kawe::pije kawe::pije kawe::pije kawe::piecze ciasteczka::piknik: Wystarczy?

O ho ho ho, jeszcze będzie na wynos