Prosenior24 Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
24 sierpnia 2012 16:43
Jola, za tyle to ja miałam jedną Helgę - chodzącą z lekką demencją. To co piszesz - to 2 osoby. JJa bym negocjowała.
24 sierpnia 2012 18:30

Juz po rozmowie, przebiegla pomyslnie, ale bardzo sie zestresowalam. Pani z ktora rozmawialam byla bardzo mila, powiedziala ze w poniedzialek moge spodziewac sie juz oferty pracy. Zobaczymy co mi zaproponuja. Tym razem spisalam sobie wszystkie pytania na kartce.. i warunki pracy wydaja sie byc w porzadku. Mam nadzieje, ze juz nie bede musiala zglaszac sie do innych agencji, ale dziekuje za rade "romana". Dobrze czytac rady od bardziej doswiadczonych kolezanek. Ja chyba mimo wszystko na pierwszy raz wolalabym mieszkac z malzenstwem...szczegolnie gdyby druga osoba byla komunikatywna...no ale zobaczymy. Pozdrawiam was!


Dziękuję za słowa wsparcia. Cala sobote i niedziele tak sie denerwowalam, ze wszystko wysprzatalam. Po malu zaczynam watpic. Dostalam wczoraj jedna oferte, Wynagrodzenie w porzadku, babcia do opieki z opisu wydaje sie znosna. Czekam wlasnie na odpowiedz od Pro Senior, mam ja dostac dzis. najpozniej jutro. Trzymajcie kciuki.

30 sierpnia 2012 10:07
za 5 dni jadę do Niemiec. Zostałam zaakceptowana przez rodzinę z Niemiec. Z jednej strony cieszę się bardzo z drugiej...zaczynam się stresować.



Czy ktoś z was jest pracownikiem firmy ProSenior? Panie z firmy niby są bardzo miłe i wspierają mnie na duchu, ale ciekawa jestem jak to będzie jak już wyjadę. Nie chciałabym zostać sama, bez żadnej pomocy. Plusem jest to, ze tam gdzie jadę jest dostęp do internetu, to może jakiś kontakt ze światem będę miała. Idę założyć sobie konto walutowe, postanowiłam, że wole otrzymywać pieniądze w euro.
30 sierpnia 2012 10:28
Teresa, masz rację z tym euro...ja w mojej agencji dostaję wypłatę w złotówkach, co nie jest korzystne patrząc na to , co aktualnie dzieje się z euro...:/ niestety w mojej agencji chyba nie ma takiej możliwości, zeby w euro dostawać, ponieważ w umowie mam zaznaczone, że wypłata w złotówkach na postawie kursu w bre banku;] a że nie mamy żadnego wpływu na kurs, to nie wahaj się i bierz w euro - wymienisz jak będzie najkorzystniej:)
30 sierpnia 2012 12:50
Ja byłam z tą firmą i wszystko poszło ok. Jutro wyjeżdżam drugi raz, na miesiąc, również z nimi.
30 sierpnia 2012 19:27
Konto zalozone :) dziekuję za odpowiedź porto. Mam nadzieję, że moim przypadku również będzie wszystko w porządku. Idę wkuwać słówka z niemieckiego
31 sierpnia 2012 06:42
hej, andrea :) na PKS-ie w Poznaniu będę ok 22.30
31 sierpnia 2012 16:27
Hej Doris i Porto:))) a jaka umowa jest w Pro Senior, o pracę czy umowa zlecenie? pzdr.
04 września 2012 14:03
Moja imienniczko będzie dobrze.Kazda tak ma a potem smiejemy się z tego. Zyczę ci miłej pracy.Napisz jak już sie zadomowisz .Ja jadę lada dzień i to w nowe miejsce więc tez mam cykora. Pozdrawiam
04 września 2012 14:26

Witam na forum. Piękny pierwszy wpis! Mam to skomentować? Moderator

04 września 2012 15:11
Andrea jest możliwość zawarcia umowy o pracę. Nie wiem jak Wy ale ja uważam że trzeba się trzymać jednej firmy i dzięki temu mieć lepsze wynagrodzenie i pewniejsze zatrudnienie.
04 września 2012 17:13

Terezka1957 z kotem, bedzie dobrze !!! Moze nie rozowo, bo wiadomo jak to z seniorami ale na pewno do przezycia. Nie zapomnij spakowac jakies kurtki , jak bedziesz wracala do domu to juz na pewno bedzie zimnooo :)

Sabina_12, do tej porej nie slyszalam jeszcze zlej opinii o ProSeniorze. Oni w Krakowie maja biuro , nie ? Ja z Wawy , to mi szybciej do Promedic. A z ProSeniorem jezdzi Krystyna i tez zadowolona.
A Ty ile masz lat?


 


ooo , to jak Wawa to moze sie zglosze jak tak chwalicie te firme :) Fajnie, dzieki za info :))



***No powiedz wie alt bist du ? :)

***** Nie Krystyna, tylko Doris - pomililo mi sie :/


 


Kaya - zlituj się i zacznij edytować swoje posty!

05 września 2012 20:19
Pierwszy dzien pracy za mna...ciezko, nie wszystko rozumiem, ale staram sie jak tylko potrafię. Dziadki w porzadku (babcia troche bardziej nieufna), chociaz czuje sie bardzo obco. Jestem zmeczona...chyba bardziej psychicznie niz fizycznie. Pani z Prosenior dzownila zaraz po przyjezdzie, powiedziala zebym dala sobie tydzien na przyzwyczajenie sie. Cale szczescie dzieki jej interwencji przyszedl syn i dal mi haslo do internetu, bo dziadki sie nie orientowaly. A jak to bylo u was? Kiedy zaczelyscie czuc sie "normalnie"?
05 września 2012 20:58
Teresa - teraz będzie tylko lepiej. Ja jestem drugi raz na wyjeździe - pierwszego dnia miałam ochotę uciekać. Minął tydzień. Jestem u siebie. Dziś właśnie dostałam pierwszą wypłate za tych kilka dni - i jest lepiej. Na poprzedniej stelli jak było gorzej, to powtarzałm sobie, że to tylko praca, pomogło. Głowa do góry, pierś do przodu. Dasz radę!
05 września 2012 21:10
Hey Teresa1957 - Mi sie wydaje ze po 2 tygodniach to optymalny czas . Wyobrazam sobie jak sie stresujesz. Ja pamietam ze pierwszego dnia bylam wymeczona po dluuugiej podrozy ponad 20 godzin , dotarlam do frau o 21.00 i zaraz przylecial jej ciekawski sasiad mnie ogladac i siedzial do 1 w nocy a ja taka zmeczona, w ogole nie czulam stresu - myslalam tylko --- > Chce do lozka!



Moderator - no halo przeceiz edytuje.Zadko mi sie zdarza pisac jededn pod drugim :( :(