Dobranocki 10

10 marca 2023 18:36 / 5 osobom podoba się ten post
10 marca 2023 20:01 / 5 osobom podoba się ten post
Fajnego wieczoru(dziadek wymiata..co piątek ogląda Lets Dance do północy(w tym do 22ej w salonie na przodzie)potem dopiero do sypialni Plus tu taki, że główną higienę przejmuje pflege i Pdp.70%czasu spędza w biurze przed kompem.W nocy śpi twardo. No cóż..40 dób 
10 marca 2023 21:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień minął, praca wykonana, Dobrej nocy 
10 marca 2023 21:18 / 6 osobom podoba się ten post
Idę podkręcić pompę morfinową pdp i też już idę spać.
Dobranoc Wam mówię. 
11 marca 2023 19:02 / 6 osobom podoba się ten post
11 marca 2023 19:54 / 6 osobom podoba się ten post
To ja w takim układzie też pakuje się do gościnnego bo tam tv, spać pójdę po 22na górę.Opa ma dzwonek w razie w..Na razie mnie nie budził i oby! Sniadanie 8.30 i jutro bez odwiedzin więc też spędzę przed tv na luzie.Kto to może wiedzieć co będzie przez te max. 39 dni. ? Życzę Wam tez w miarę spokoju i tony cierpliwości żeby nie pierdyknac pięścią w stół czasem  Tu to by była afera i wydzwanianie po kolei ze zdaniem relacji.Wszystko relacjonuje ..nawet kiedy i.........
11 marca 2023 20:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
11 marca 2023 20:24 / 6 osobom podoba się ten post
Tamara

To ja w takim układzie też pakuje się do gościnnego bo tam tv, spać pójdę po 22na górę.Opa ma dzwonek w razie w..Na razie mnie nie budził i oby! Sniadanie 8.30 i jutro bez odwiedzin więc też spędzę przed tv na luzie.Kto to może wiedzieć co będzie przez te max. 39 dni. ? Życzę Wam tez w miarę spokoju i tony cierpliwości żeby nie pierdyknac pięścią w stół czasem:nerwowy:  Tu to by była afera i wydzwanianie po kolei ze zdaniem relacji.Wszystko relacjonuje ..nawet :ubikacja2:kiedy i.........

Tak jak u mnie, dziadek na tablecie pisze i pisze z Martinem, babka bla bla bla z Martinem przez telefon. I tylko relacje zdają. A córki jak nie widziałem, tak nie widziałem. Chyba tylko syna uważają.
 
Dobranoc Opiekunkowo 
11 marca 2023 21:16 / 7 osobom podoba się ten post
Dobranoc udało mi się dotrzeć do pracy w całości. Szklanka na drodze  .Jutro rano czeka  mnie powrót , boje się ślizgawki 
Wstawiam auto do garażu i czekam na wiosnę .
11 marca 2023 21:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dobranoc Kochani,oczęta mi się zamykają,czas spać.Spokojnej nocy.
11 marca 2023 22:23 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień był dooopny znaczy fajny , nie powiem  A co żem się uśmiała 
Dobranoc wam :) 
11 marca 2023 23:44 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tak jak u mnie, dziadek na tablecie pisze i pisze z Martinem, babka bla bla bla z Martinem przez telefon. I tylko relacje zdają. A córki jak nie widziałem, tak nie widziałem. Chyba tylko syna uważają.
 
Dobranoc Opiekunkowo :misiu:

Moźe córka gdzieś daleko mieszka?
12 marca 2023 19:08 / 6 osobom podoba się ten post
12 marca 2023 19:18 / 6 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
12 marca 2023 19:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dobranoc, znów tydzień niczym przeciąg przemknął . Jutro dzień zakupów . Mój jadłospis staje się bardzo kosztowny . Warzywa drożeją z dnia na dzień , moje ukochane rybki też  biją rekordy cenowe .Nie zmienię jednak menu . Mięsa nie jem .
 
Spokojnej nocy