Odliczam dni 23

07 września 2022 10:13 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dusiu, moje odliczajki się zdeaktualizowały. Zostaję w Szwajcarii. 

Na stałe ? Sama? Czy mąż dołącza też?.  Ciekawska jestem. Przepraszam. ?
07 września 2022 10:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Na stałe ? Sama? Czy mąż dołącza też?. :-) Ciekawska jestem. Przepraszam. ?

Czy tak do końca życia na stałe, to nie wiem, ale na dłuższy czas na pewno. Nie sama, mąż dołącza. Póżniej napiszę więcej. 
07 września 2022 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czy tak do końca życia na stałe, to nie wiem, ale na dłuższy czas na pewno. Nie sama, mąż dołącza. Póżniej napiszę więcej. 

Też ciekawska jestem, jak Dusia ?
Czekam na to "później "
07 września 2022 19:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też ciekawska jestem, jak Dusia ?
Czekam na to "później ":lol1:

Juz jest póżniej, zajrze do dżemu z winogron jeszcze . 
07 września 2022 20:41 / 5 osobom podoba się ten post
Już zaspokajam ciekawość. Dla mnie nie wydarzyło się w sumie nic niespodziewanego, bo stan Pdp od jakiegoś czasu się pogarszał, przypominało to sinusoidę, takie 2 do przodu, 3 do tyłu, jednak tych dni gdy był w formie było całkiem sporo. Jednak gdy bylam w Polsce, te tąpnięcia były częstsze i był coraz słabszy. A że wolą Pdp było, że jak już będzie całkiem żle, przeprowadzka do Pflegeheimu, to to się zadziało już wczoraj, bo się zwolniło miejsce. Do tej pory bujaliśmy się jakoś, bez pseudpomocy Spitexu, w którym po zmianie kierowniczki nastąpiły rotacje kadry i to było przyczyną pogorszenia się jakości ich usług. 
Między nami tutaj kontakty są całkiem normalne, nie na zasadzie, że jest dobrze, dopóki się przyda. Tak , że jak człowiek podlegam 3 miesięcznemu okresowi wypowiedzenia, ale na tyłku nie będę siedziała, jeżdzę do dziadka i od poniedziałku już idę do etatowej pracy. I tu niespodzianka - mieszkanie opiekunow jest do mojej dyspozycji . Taka wola szefostwa , dostałam ją na piśmie razem ze świadectwem pracy i referencjami. Trochę już ochłonęłam , bo w kontekście zaistniałej sytuacji, trudno mi było się tym cieszyć w pełni, ale się cieszę i jestem ogromnie wdzięczna, bo taki gest wiele ułatwia. Szefostwo wiedzialo o moich zamiarach, bo sami mnie to tego przekonywali, ale nie oczekiwałam aż tyle. "Prezent za dobrą pracę " , jak szef powiedział i uciął mój słowotok. Mąż po załatwieniu wszystkich spraw i znalezieniu tutaj pracy będzie mógł do mnie dokoptować za kilka miesięcy , ale za to kumpela już w pażdzierniku. Lokum jest duże, 4 pokojowe, gdzie 2 pokoje by trzeba przystosowac, ale zrobi się. 
Z Miete tylko ja jestem zwolniona, ale reszta i tak bedzie na warunkach preferencyjnych. 
 
07 września 2022 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już zaspokajam ciekawość. Dla mnie nie wydarzyło się w sumie nic niespodziewanego, bo stan Pdp od jakiegoś czasu się pogarszał, przypominało to sinusoidę, takie 2 do przodu, 3 do tyłu, jednak tych dni gdy był w formie było całkiem sporo. Jednak gdy bylam w Polsce, te tąpnięcia były częstsze i był coraz słabszy. A że wolą Pdp było, że jak już będzie całkiem żle, przeprowadzka do Pflegeheimu, to to się zadziało już wczoraj, bo się zwolniło miejsce. Do tej pory bujaliśmy się jakoś, bez pseudpomocy Spitexu, w którym po zmianie kierowniczki nastąpiły rotacje kadry i to było przyczyną pogorszenia się jakości ich usług. 
Między nami tutaj kontakty są całkiem normalne, nie na zasadzie, że jest dobrze, dopóki się przyda. Tak , że jak człowiek podlegam 3 miesięcznemu okresowi wypowiedzenia, ale na tyłku nie będę siedziała, jeżdzę do dziadka i od poniedziałku już idę do etatowej pracy. I tu niespodzianka - mieszkanie opiekunow jest do mojej dyspozycji . Taka wola szefostwa , dostałam ją na piśmie razem ze świadectwem pracy i referencjami. Trochę już ochłonęłam , bo w kontekście zaistniałej sytuacji, trudno mi było się tym cieszyć w pełni, ale się cieszę i jestem ogromnie wdzięczna, bo taki gest wiele ułatwia. Szefostwo wiedzialo o moich zamiarach, bo sami mnie to tego przekonywali, ale nie oczekiwałam aż tyle. "Prezent za dobrą pracę " , jak szef powiedział i uciął mój słowotok. Mąż po załatwieniu wszystkich spraw i znalezieniu tutaj pracy będzie mógł do mnie dokoptować za kilka miesięcy , ale za to kumpela już w pażdzierniku. Lokum jest duże, 4 pokojowe, gdzie 2 pokoje by trzeba przystosowac, ale zrobi się. 
Z Miete tylko ja jestem zwolniona, ale reszta i tak bedzie na warunkach preferencyjnych. 
 

No a babki z dziadkiem nie było ?
07 września 2022 21:05 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No a babki z dziadkiem nie było ?

Jest samodzielna i cieszy , że będzie miała towarzystwo, ale kolo niej chodzic nie muszę. 
Bedziemy do siebie na kawusię wpadać i nie tylko :) 
07 września 2022 21:24 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest samodzielna i cieszy , że będzie miała towarzystwo, ale kolo niej chodzic nie muszę. 
Bedziemy do siebie na kawusię wpadać i nie tylko :) 

Super ?
Już jakiś czas temu wspominałaś, że Twoj obecny podopieczny bedzie zarazem ostatnim, a Ty przygotowujesz się do czegoś nowego. Wcześniej czy później by się to wydarzyło. 
Powodzenia 
07 września 2022 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Super ?
Już jakiś czas temu wspominałaś, że Twoj obecny podopieczny bedzie zarazem ostatnim, a Ty przygotowujesz się do czegoś nowego. Wcześniej czy później by się to wydarzyło. 
Powodzenia :aniolki:

Taka kolej rzeczy ,nic się na to nie poradzi.
Teraz się męczę ze  zdymotkami z Lozanny. Załapałam sie na impreze country nad jeziorem Genewskim. Sfilmowałam tańczących. Przerzucę na youtuba i tu wstawię. 
08 września 2022 04:54 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już zaspokajam ciekawość. Dla mnie nie wydarzyło się w sumie nic niespodziewanego, bo stan Pdp od jakiegoś czasu się pogarszał, przypominało to sinusoidę, takie 2 do przodu, 3 do tyłu, jednak tych dni gdy był w formie było całkiem sporo. Jednak gdy bylam w Polsce, te tąpnięcia były częstsze i był coraz słabszy. A że wolą Pdp było, że jak już będzie całkiem żle, przeprowadzka do Pflegeheimu, to to się zadziało już wczoraj, bo się zwolniło miejsce. Do tej pory bujaliśmy się jakoś, bez pseudpomocy Spitexu, w którym po zmianie kierowniczki nastąpiły rotacje kadry i to było przyczyną pogorszenia się jakości ich usług. 
Między nami tutaj kontakty są całkiem normalne, nie na zasadzie, że jest dobrze, dopóki się przyda. Tak , że jak człowiek podlegam 3 miesięcznemu okresowi wypowiedzenia, ale na tyłku nie będę siedziała, jeżdzę do dziadka i od poniedziałku już idę do etatowej pracy. I tu niespodzianka - mieszkanie opiekunow jest do mojej dyspozycji . Taka wola szefostwa , dostałam ją na piśmie razem ze świadectwem pracy i referencjami. Trochę już ochłonęłam , bo w kontekście zaistniałej sytuacji, trudno mi było się tym cieszyć w pełni, ale się cieszę i jestem ogromnie wdzięczna, bo taki gest wiele ułatwia. Szefostwo wiedzialo o moich zamiarach, bo sami mnie to tego przekonywali, ale nie oczekiwałam aż tyle. "Prezent za dobrą pracę " , jak szef powiedział i uciął mój słowotok. Mąż po załatwieniu wszystkich spraw i znalezieniu tutaj pracy będzie mógł do mnie dokoptować za kilka miesięcy , ale za to kumpela już w pażdzierniku. Lokum jest duże, 4 pokojowe, gdzie 2 pokoje by trzeba przystosowac, ale zrobi się. 
Z Miete tylko ja jestem zwolniona, ale reszta i tak bedzie na warunkach preferencyjnych. 
 

Powodzenia Tina?☘️
08 września 2022 06:42 / 8 osobom podoba się ten post
Dziś jest czwartek 8 września 2022 roku. 
 
Odliczamy więc. 
 
Magmab 9 i ostatnia zmiana kodu ?
 
Maluda 16 ?
 
Crezy 19 i zmiana kodu?
 
Dusia 19 i zmiana kodu?
 
Luke 22?
 
Konwalia 27?
 
Marta 43?
 
Jacobi 55?
 
Kristenis 58?
 
Damessa 69 i też zmiana kodu?
 
Anka 84?
 
Dla wszystkich ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕
08 września 2022 06:47 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś jest czwartek 8 września 2022 roku. 
 
Odliczamy więc. :kocha nie kocha:
 
Magmab 9 i ostatnia zmiana kodu ?
 
Maluda 16 ?
 
Crezy 19 i zmiana kodu?
 
Dusia 19 i zmiana kodu?
 
Luke 22?
 
Konwalia 27?
 
Marta 43?
 
Jacobi 55?
 
Kristenis 58?
 
Damessa 69 i też zmiana kodu?
 
Anka 84?
 
Dla wszystkich ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕

Dziękuję Dusiu za kwiatki.Niby niewiele mi zostało,ale jadę na oparach.Byle do 24wrzesnia☘️
08 września 2022 07:01 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dziękuję Dusiu za kwiatki.Niby niewiele mi zostało,ale jadę na oparach.Byle do 24wrzesnia☘️

Maluda 
08 września 2022 07:24 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dziękuję Dusiu za kwiatki.Niby niewiele mi zostało,ale jadę na oparach.Byle do 24wrzesnia☘️

Dasz , damy radę. I mnie też już do domu się tęskni. 
08 września 2022 08:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś jest czwartek 8 września 2022 roku. 
 
Odliczamy więc. :kocha nie kocha:
 
Magmab 9 i ostatnia zmiana kodu ?
 
Maluda 16 ?
 
Crezy 19 i zmiana kodu?
 
Dusia 19 i zmiana kodu?
 
Luke 22?
 
Konwalia 27?
 
Marta 43?
 
Jacobi 55?
 
Kristenis 58?
 
Damessa 69 i też zmiana kodu?
 
Anka 84?
 
Dla wszystkich ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕

Lepiej  to wygląda  ...6 z przodu