Powitajki przy kawie 73

20 stycznia 2023 04:56 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek piątkowo przy aromatycznej kawie.Trudno,nie dało się dłużej spać.Dzisiaj będę mówić o zakupy,przy okazji sama chciałam pochodzić po Rewe.Ale cieńko to widzę.No,zobaczymy.Bezstresowego dnia Opiekunkowo.
20 stycznia 2023 06:12 / 7 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo - weekendowo
Jeszcze gorączka mnie męczy, ale chociaż udało mi się prawie całą noc przespać spokojnie.
To najpewniej seniorka mnie zaraziła, bo kaszle i kicha i zawsze może coś przywlec z przedszkola Będę się dziś starała jak najwięcej odpoczywać, tylko posiłki podam, a pranie i sprzątanie sobie odpuszczę.
Miłego dnia wszystkim
20 stycznia 2023 06:18 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam piątkowo - weekendowo:chaplin:
Jeszcze gorączka mnie męczy, ale chociaż udało mi się prawie całą noc przespać spokojnie.
To najpewniej seniorka mnie zaraziła, bo kaszle i kicha i zawsze może coś przywlec z przedszkola:wiking: Będę się dziś starała jak najwięcej odpoczywać, tylko posiłki podam, a pranie i sprzątanie sobie odpuszczę.
Miłego dnia wszystkim:angel1:

Zdrówka Malgi i uważaj na siebie,nie przemeczaj się.Jak podasz śniadanie trochę później,to świat się nie zawali?
20 stycznia 2023 06:29 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.. Ja też na noc  i polopirynę wzięłam i inne cuda. Dziś muszę kupić Sibupret bo on mi zawsze pomagał na zatoki. Póki co staram się nie sięgać po antybiotyk ale jak trzeba będzie to zacznę brać. 
Dziś senior musi mnie podrzucić na zakupy bo pusto się robi a on auta nikomu nie daje. Dziwny i trudny charakter ma a z tego samego dniai miesiąca  jesteśmy. Chytry jak cholera. 
Spokojnego dnia i całego weekendu. 
20 stycznia 2023 07:25 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  jeszcze z pozycji horyzontalnej..Spitex zrobi  pobódkęMilego,spokojnego dnia życzę .Dusia,Malgi zdrowieć  szybko!!
20 stycznia 2023 07:34 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  nadal zimno ale bez śniegu  Zdrowia Koleżanki przeziębione 
20 stycznia 2023 07:52 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam serdecznie,weekendowo  zdrowia wszystkim życzę 
20 stycznia 2023 08:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo wczoraj mój podopieczny trafił do szpitala miał wylew lekarze mówią że wyjdzie w poniedziałek póki co odpoczywam i dzisiaj idę zwiedzać miasto Wszystkim miłego i spokojnego dnia i weekendu
20 stycznia 2023 08:28 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  -  ??? w domu , pewnie zimno . Śnieg za oknem , a ja leżę jeszcze pod ciepłą  kołderką i słucham radia  ZET .Idę kawkę zrobić , komu jeszcze ?  .
Bardzo dobrego dnia 
20 stycznia 2023 10:35 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry . I znów weekend, i wyjazd coraz bliżej. Wracam do Hamburga, ciekawa jestem jak będzie. Wiem,że miejsce specyficzne i dość trudna podopieczna a zmienniczka mi pisze, że masakra z tym ciągłym gadaniem seniorki, na okrągło tego samego. Cóż, dla mnie żadna niespodzianka, nauczyłam się z tym obchodzić. 
Jeszcze sobie leniuchuję przy kawce ale zaraz muszę się kopnąć w tyłek i zabrać za robotę. Jutro ok południa przyjedzie po mnie brat i zostanę do niedzieli wieczorem. Nie widzieliśmy się jeszcze w tym roku ,będzie o czym gadać. Zaprosiłam ich na sobotę na obiad (w końcu mam dla kogo przepis na karkówkę wypróbować),ale bratowa doszła do wniosku, że lepiej jak ja przyjadę. Jest gdzie pospacerować bo za miastem i las za oknem,no i pies nie będzie smutny sam  w domu.
Dzisiaj porządki domowe, pranie, zakupy itd. Wczoraj zobaczyłam na mieście plakat z zaproszeniem na koncert muzyki romskiej. Wystąpi Teresa Mirga, romska poetka i wokalistka z zespołem. 
Lubię muzykę i romską,  żydowską, lubię muzykę wszelaką, szczególnie na żywo. Zaszłam do MOKu,kupiłam bilety i idę dzisiaj na 19tą, z koleżanką na ten koncert. Może być fajnie,koncert w kościele ewangelickim na Starówce. Sprawdzony ?,byłam tam już na kilku koncertach. Dzień przede mną aktywny i ciekawy a Wam życzę spokojnego, przyjemnego i zdrowego, bo czytam że tu co niektóre się pochorowały. Zdrowiejcie szybko dziewczyny 
20 stycznia 2023 11:16 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry :-). I znów weekend, i wyjazd coraz bliżej. Wracam do Hamburga, ciekawa jestem jak będzie. Wiem,że miejsce specyficzne i dość trudna podopieczna a zmienniczka mi pisze, że masakra z tym ciągłym gadaniem seniorki, na okrągło tego samego. Cóż, dla mnie żadna niespodzianka, nauczyłam się z tym obchodzić. 
Jeszcze sobie leniuchuję przy kawce ale zaraz muszę się kopnąć w tyłek i zabrać za robotę. Jutro ok południa przyjedzie po mnie brat i zostanę do niedzieli wieczorem. Nie widzieliśmy się jeszcze w tym roku ,będzie o czym gadać. Zaprosiłam ich na sobotę na obiad (w końcu mam dla kogo przepis na karkówkę wypróbować),ale bratowa doszła do wniosku, że lepiej jak ja przyjadę. Jest gdzie pospacerować bo za miastem i las za oknem,no i pies nie będzie smutny sam  w domu.
Dzisiaj porządki domowe, pranie, zakupy itd. Wczoraj zobaczyłam na mieście plakat z zaproszeniem na koncert muzyki romskiej. Wystąpi Teresa Mirga, romska poetka i wokalistka z zespołem. 
Lubię muzykę i romską,  żydowską, lubię muzykę wszelaką, szczególnie na żywo. Zaszłam do MOKu,kupiłam bilety i idę dzisiaj na 19tą, z koleżanką na ten koncert. Może być fajnie,koncert w kościele ewangelickim na Starówce. Sprawdzony ?,byłam tam już na kilku koncertach. Dzień przede mną aktywny i ciekawy a Wam życzę spokojnego, przyjemnego i zdrowego, bo czytam że tu co niektóre się pochorowały. Zdrowiejcie szybko dziewczyny :angel3:

Żyjesz  intensywnie,super
20 stycznia 2023 11:24 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Żyjesz  intensywnie,super:brawo1:

O tak, czerpię garściami 
20 stycznia 2023 11:26 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

O tak, czerpię garściami :-)

Dodam  jeszcze że  bardzo  spontanicznie
20 stycznia 2023 11:28 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dodam  jeszcze że  bardzo  spontanicznie:-):-):-):super:

Wiesz że życie tylko według planu, nie jest moją najlepszą stroną?. Spontaniczność bywa naprawdę radosna 
20 stycznia 2023 12:23 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Przysypało nas na Śląsku śniegiem, widoki przecudne 
Jakaś wycieczka w góry ?
W planach wyjazd w góry, ale dopiero za dwa tygodnie, a wtedy już śniegu może nie będzie, a teraz przecudna zimowa aura. Idę z mężem pogadać, może mnie zabierze na wycieczkę ?
Miłego dnia i weekendu 
PS. 
Najbardziej w pracy opiekunki lubię urlopy 
Zapomniałam, że karnawał jest